Меню сайту
Close

Будівництво з сендвіч панелей під ключ у Львові: швидке та вигідне рішення складних задач

Не існує більш швидкого способу будівництва ніж зведення будівель з металоконструкцій і сендвіч-панелей. Це універсальна та найпопулярніша технологія будівництва на сьогоднішній день. За її допомогою можна побудувати будинок будь-якого обсягу й масштабу: від невеликої, затишної та теплої битовки до багатоповерхового торгового центру площею понад 1000 квадратних метрів. При цьому будь-який об'єкт буде відповідати сучасним технічним і споживчим вимогам завдяки своїм цінним характеристикам технології та матеріалів.

Чому швидкомонтовні будівлі з сендвіч-панелей - це вигідне рішення?

Технологія будівництва з застосуванням легких металоконструкцій і сендвіч-панелей сьогодні вважається найбільш сучасною та популярною. Затребуваність методики обумовлена швидкістю та вартістю будівництва будь-яких об'єктів. Навіть найбільший об'єкт, що складається з декількох поверхів, загальною площею в 1500 квадратних метрів можна побудувати за 6 місяців. Жодна інша технологія не дозволяє домогтися таких термінів зведення споруди. До того ж, невелика загальна вага матеріалів не вимагає складного й важкого фундаменту, а при зведенні деяких невеликих швидко зводжуваних об’єктів, фундамент зовсім не потрібен. У сукупності це надає замовнику велику вигоду та дозволяє економити на кожному етапі будівництва.

Високий рівень звукоізоляції. Конструкція споруди герметична, що дуже позитивно сприяє на рівень звукоізоляції. Знаходячись у будівлі із сендвіч-панелей, кожен чує тільки ті звуки, які створюються в приміщенні, а не ті, які притаманні місту за стінами споруди.

Високий рівень теплоізоляціі. Плита панелі з утеплювачем створює оптимальний мікроклімат у приміщенні. Будівлі з сендвіч-панелей не вимагають великих витрат на облаштування систем опалення та кондиціонування, а це колосальна економія на оплатах комунальних послуг і комфорт для життя та роботи.

Модульність та мобильність. Будь-яку споруду, яка була побудована з легких металоконструкцій та сендвіч-панелей можна розібрати, перевезти та зібрати в іншому місці. Це дуже зручно та економно, бо на збірку будівлі буде потрібна лише невелика бригада фахівців.

Высокий уровень теплоизоляции. Плита панели с утеплителем создает оптимальный микроклимат в помещении. Дома из сэндвич-панелей не требуют больших затрат на обустройство систем отопления и кондиционирования, а это колоссальная экономия на оплате коммунальных услуг и комфорт для жизни и работы.

Виникли питання? Телефонуйте за номером - 050 355-05-98
Замовте консультацію спеціаліста

Ціни на будівництво з сендвіч-панелей

Компанія "Здоровий клімат" працює за фіксованим прайсом і завжди йде назустріч клієнту при необхідності оптимізації бюджету. Кожен клієнт може в будь-який зручний час запитати прайс та ознайомитися з цінами на послуги нашої компанії. Ми працюємо за договором і складаємо детальний кошторис, зазначена сума в якому фіксується після обговорення та згоди клієнта. Ми спроектуємо й побудуємо недорогу та ефективну будівлю, яка допоможе вам розвивати свій бізнес, перебуваючи у повному комфорті.

Приклади робіт

Наші переваги

Реалізація ідей для будь-якої сфери бізнесу
Будівництво споруд комерційного та некомерційного характеру будь-якої складності
Будівництво з сендвіч-панелей під ключ
Виконуємо весь спектр робіт від фундаменту до установки вікон
Повний асортимент необхідного будматеріалу
Підбір і продаж необхідних будівельних матеріалів для будівництва швидкобудуюємих будівель
Проектування та фінансова відповідальність
Складання плану-проекту і підготовка кошторису на закупівлю матеріалів і будівельні роботи
Швидке будівництво
Будівництво об'єкта від 30 днів
Доставка матеріалів
Вкажіть час і місце доставки будівельних матеріалів і ми доставимо їх будмайданчик
Залиште заявку і ми з вами
зв’яжемось в найближчий час
наші контакти
м. Львів, вул. Шумського, буд 19
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
Наш менеджер зв’яжеться з Вами якомога швидше!