Меню сайту
Close
Будівлі із сендвіч-панелей

Будівництво з сендвіч панелей під ключ у Львові: швидке та вигідне рішення складних задач

Не існує більш швидкого способу будівництва ніж зведення будівель з металоконструкцій і сендвіч-панелей. Це універсальна та найпопулярніша технологія будівництва на сьогоднішній день. За її допомогою можна побудувати будинок будь-якого обсягу й масштабу: від невеликої, затишної та теплої битовки до багатоповерхового торгового центру площею понад 1000 квадратних метрів. При цьому будь-який об'єкт буде відповідати сучасним технічним і споживчим вимогам завдяки своїм цінним характеристикам технології та матеріалів.

Чому швидкомонтовні будівлі з сендвіч-панелей - це вигідне рішення?

Технологія будівництва з застосуванням легких металоконструкцій і сендвіч-панелей сьогодні вважається найбільш сучасною та популярною. Затребуваність методики обумовлена швидкістю та вартістю будівництва будь-яких об'єктів. Навіть найбільший об'єкт, що складається з декількох поверхів, загальною площею в 1500 квадратних метрів можна побудувати за 6 місяців. Жодна інша технологія не дозволяє домогтися таких термінів зведення споруди. До того ж, невелика загальна вага матеріалів не вимагає складного й важкого фундаменту, а при зведенні деяких невеликих швидко зводжуваних об’єктів, фундамент зовсім не потрібен. У сукупності це надає замовнику велику вигоду та дозволяє економити на кожному етапі будівництва.

Високий рівень звукоізоляції. Конструкція споруди герметична, що дуже позитивно сприяє на рівень звукоізоляції. Знаходячись у будівлі із сендвіч-панелей, кожен чує тільки ті звуки, які створюються в приміщенні, а не ті, які притаманні місту за стінами споруди.

Високий рівень теплоізоляціі. Плита панелі з утеплювачем створює оптимальний мікроклімат у приміщенні. Будівлі з сендвіч-панелей не вимагають великих витрат на облаштування систем опалення та кондиціонування, а це колосальна економія на оплатах комунальних послуг і комфорт для життя та роботи.

Модульність та мобильність. Будь-яку споруду, яка була побудована з легких металоконструкцій та сендвіч-панелей можна розібрати, перевезти та зібрати в іншому місці. Це дуже зручно та економно, бо на збірку будівлі буде потрібна лише невелика бригада фахівців.

Высокий уровень теплоизоляции. Плита панели с утеплителем создает оптимальный микроклимат в помещении. Дома из сэндвич-панелей не требуют больших затрат на обустройство систем отопления и кондиционирования, а это колоссальная экономия на оплате коммунальных услуг и комфорт для жизни и работы.

Виникли питання? Телефонуйте за номером - +380673736556
Замовте консультацію спеціаліста

Ціни на будівництво з сендвіч-панелей

Компанія "Здоровий клімат" працює за фіксованим прайсом і завжди йде назустріч клієнту при необхідності оптимізації бюджету. Кожен клієнт може в будь-який зручний час запитати прайс та ознайомитися з цінами на послуги нашої компанії. Ми працюємо за договором і складаємо детальний кошторис, зазначена сума в якому фіксується після обговорення та згоди клієнта. Ми спроектуємо й побудуємо недорогу та ефективну будівлю, яка допоможе вам розвивати свій бізнес, перебуваючи у повному комфорті.

Приклади робіт

Наші переваги

Реалізація ідей для будь-якої сфери бізнесу
Будівництво споруд комерційного та некомерційного характеру будь-якої складності
Будівництво з сендвіч-панелей під ключ
Виконуємо весь спектр робіт від фундаменту до установки вікон
Повний асортимент необхідного будматеріалу
Підбір і продаж необхідних будівельних матеріалів для будівництва швидкобудуюємих будівель
Проектування та фінансова відповідальність
Складання плану-проекту і підготовка кошторису на закупівлю матеріалів і будівельні роботи
Швидке будівництво
Будівництво об'єкта від 30 днів
Доставка матеріалів
Вкажіть час і місце доставки будівельних матеріалів і ми доставимо їх будмайданчик
Залиште заявку і ми з вами
зв’яжемось в найближчий час

Поширені запитання

  • Вартість будівництва залежить від типу будівлі, розміру, технічних вимог, додаткових послуг. Для отримання детальної інформації пропонуємо зв'язатися за контактними номерами та після уточнення всіх питань отримати зразковий розрахунок за послугу будівництва.

  • Швидкомонтовані будівлі під ключ - це процес, що виконується однією компанією, починаючи з проектування, закінчуючи здаванням проекту в експлуатацію. У процес включено розробку проекту, допомогу в оформленні документів, будівництво, консультації, звіти про виконану роботу. Ця послуга є зручною тим, що замовнику не потрібно турбуватися про необхідність вибору інших виконавців. Весь будівельний процес виконується лише однією компанією.

  • Термін будівництва залежить від масштабів та виду будівлі. Невеликі об'єкти потребують до 1 тижня будівництва. Великі – від 2-3 тижнів та більш.

наші контакти
Львівська обл.. Пустомитівський р-н., с. Солонка, вул. Стрийська 55.
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
Наш менеджер зв’яжеться з Вами якомога швидше!