Меню сайту
Close

МАФи з сендвіч-панелей: проектування, будівництво та продаж у Львові

МАФи (малі архітектурні форми) - це окремо стоячі невеликі будівлі соціально-побутового, торгового, допоміжного та іншого призначення. В основі споруди лежить металевий каркас, обшитий плитами сендвіч-панелями. Каркас може збиратися будь-якої форми: квадратної, прямокутної, трикутної або круглої.

Компанія «Здоровий клімат» пропонує послугу будівництва МАФів з сендвіч-панелей під ключ. Ми виконуємо комплекс робіт: від проектування до здачі швидкомонтованого МАФу в експлуатацію, підбираємо оптимальні варіанти будівлі під запланований бюджет та пропонуємо низькі ціни на свої послуги у Львові, Львовській області та Україні. Зв'яжіться з менеджером нашої компанії та отримайте відповіді на питання, що вас цікавлять, а також попередній розрахунок вартості майбутнього об'єкту.

Чому швидкобудуюємі МАФи з сендвіч панелей - вигідне рішення для бізнесу?

Широка сфера застосування

Найчастіше малі архітектурні форми використовуються для прямих продажів продуктів харчування, відкриття невеликих кафе, офісів, консультаційних центрів та ін. Однак будівлі можуть мати будь-яке призначення.

Економія на матеріалах.

Мала вага конструкції передбачає найлегші варіанти фундаменту. Через це та доступні цині на сендвіч панелі вартість будівництва обійдеться на 20-30% дешевше в порівнянні з використанням інших будівельних технологій та матеріалів.

Універсальність

Збірні модульні МАФи можуть використовуватися в будь-якій сфері, мати кілька кімнат, додаткове утеплення, будь-яку внутрішню обробку, можуть бути оснащені необхідними комунікаціями.

В Україні все частіше використовують металокаркасні технології внаслідок їх ліквідності, окупності та рентабельності. Тому МАФи з сендвіч-панелей стануть вигідним рішенням для організації або розвитку бізнесу, підвищення прибутку й мінімізації проблем, пов'язаних з капітальним будівництвом.

Виникли питання? Телефонуйте за номером - 050 355-05-98
Замовте консультацію спеціаліста

Головні переваги МАФів з сендвіч-панелей

Головною перевагою МАФів з сендвіч-панелей є стислі терміни будівництва. На відміну від капітального будівництва, зведення збірних МАФів вимагає 3-10 днів (в залежності від розмірів та складності). Такі збірні об'єкти не потребують важкого фундаменту, вони мобільні та можуть вистояти десятки циклів розбирання-збирання й транспортування. Такі конструкції широко використовуються при будівництві невеликих магазинів (кіоск, ларьок тощо), офісів, автомобільних мийок, постів охорони. Завдяки сучасним технологіям та різноманітності сендвіч-панелей, такі споруди можуть мати привабливий зовнішній вигляд, та при цьому володіти важливими якісними характеристиками: довговічністю, надійністю і стійкістю до навантажень і погодних умов. Сьогодні виготовленні МАФів у Львові є найбільш затребуваною послугою завдяки якості приміщення у порівнянні з вартістю його будівництва.

Відеопрезентація наших об’єктів:

Вартість будівництва малих архітектурних форм залежить від їх призначення, оснащення, розміру та складності реалізації. Перед розрахунком кошторису необхідно затвердити проект (якщо він обраний з готових) або розробити за індивідуальними запитами, вказавши технічні та естетичні вимоги до збірного об'єкту з легкої металоконструкції. Після того, як проект створений і затверджений, фахівці прораховують вартість його будівництва.

В ціну виготовлення МАФів з панелей сендвіч закладаються всі можливі витрати, які будуть потрібні в робочому процесі, в тому числі витрати на доставку матеріалів на будмайданчик або найм вантажопідйомного транспорту, якщо це буде необхідно. Всі витрати обумовлюються з замовником, обґрунтовується їх доцільність. Клієнт може варіювати вартістю, підбираючи альтернативні варіанти економії.

 

Приклади робіт

Наші переваги

Будівництво під ключ
Рекомендуємо та підбираємо матеріали, доставляємо на будмайданчик, проводимо монтаж і здаємо в експлуатацію без залучення сторонніх фахівців.
Оптимальне співвідношення ціни/якості
Детальне проектування допомагає оптимізувати бюджет замовника, підібравши матеріал в ідеальному співвідношенні ціни та якості.
Офіційний договір
Укладаємо офіційний договір із зазначенням фіксованої вартості та термінів будівництва. Супроводжуємо клієнта на кожному етапі будівництва.

Відгуки наших клієнтів

. Анастасия Хмелявская

Здоровый климат - одна из немногих компаний, которая согласилась реализовать мой нестандартный проект небольшой закусочной. И я рада, что сотрудничала именно с этой компанией. Сделали лучше, чем ожидалось. Отличная работа, спасибо!

. Андрій Генадійович

Дякую за допомогу в виборі проекту (обрали виготовлення кіоску), його було дуже важко зробити, не будучи професіоналом. Тут мені не залишалося нічого іншого, як покластися на Ваш досвід. Та я не пошкодував. Весь хід будівництва, якість робіт, дисципліна та порядок на будівництві, комунікабельність Ваших співробітників - все однозначно говорить про те, як мені пощастило з підрядником!

. Виктория Антонова

В цю компанію я вже зверталася тричі. У перший раз для мене був розроблений проект гаража, в другий звернулася за послугами будівництва магазину, три тижні тому представники Здорового клімату закінчили монтаж невеликого торгового павільйону. Роблять на совість, тому і надалі маю намір співпрацювати.

Залиште заявку і ми з вами
зв’яжемось в найближчий час

Поширені запитання

  • При правильній експлуатації і своєчасному обслуговуванні, термін експлуатації МАФу може становити 20-30 років. Залежно від навантаження, кліматичних та інших умов, термін може бути продовжений до 50 і більш років.

  • МАФи кріпляться не зварюванням, а зчіпкою на болтових з'єднаннях, тому об'єкт можна розібрати і перевезти в будь-яке інше місце.

  • Конструкція передбачає можливість зміни конфігурації. Зокрема, можна добудувати другий поверх або прибудову. Але перед виконанням даних робіт необхідно враховувати початкові розрахунки і навантаження. Тому важливо проконсультуватися з фахівцями.

  • Вартість МАФу складається з вартості матеріалу, тому має значення якість і товщина панелей, товщина покрівлі і стін, виду та якості вікон. Також на ціну впливає ціна фундаменту, теплоізоляції, тип покрівельного покриття, інженерних комунікацій.

наші контакти
м. Львів, вул. Шумського, буд 19
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
Наш менеджер зв’яжеться з Вами якомога швидше!