Меню сайту
Close

Індивідуальне опалення під ключ у Львові

Автономна опалювальна система підтримує оптимальну температуру в приміщенні в холодну пору року, не залежить від планових і позапланових ремонтних робіт центральної системи. Правильно спроектоване і встановлене автономне опалення дозволяє економити кошти і раціонально використовувати енергоносії тільки в тих періодах часу, коли це дійсно потрібно.

Індивідуальне опалення вирішує ряд завдань. В першу чергу, воно дозволить вирішити питання гарячого водопостачання в будинках, котеджах і виробничих приміщеннях, де немає можливості підключення до централізованого ГВП. Установка системи опалення руками професіоналів дозволить кожному бажаючому стати незалежним, забезпечивши себе комфортом. Вже сьогодні ви можете замовити послугу проектування та монтажу системи опалення у Львові або іншому місті України, звернувшись до компанії “Здоровий клімат”.

Який тип автономного опалення краще обрати?

Вибір виду автономної системи опалення індивідуальний та залежить не тільки від особистих побажань замовника, а й від особливостей приміщення. У багатоквартирних будинках, де є газифікація квартир, оптимально вибирати газове опалення. Можна створювати комбіновані системи, поєднуючи газове опалення з електричним. Аналогічний підхід застосовується в будь-яких інших приміщеннях або будівлях, де присутня газифікація або є можливість її здійснення. Не менш популярним видом системи є установка твердопаливних котлів тривалого горіння, які дозволяють і опалювати будинок, і забезпечити мешканців гарячою водою.

Так чи інакше, перед тим, як остаточно визначитися з типом опалювальної системи, необхідно, щоб об'єкт оглянув інженер, оцінив можливості й особливості приміщення та тільки після цього виніс рекомендації щодо вибору оптимальної системи. 

Високий ККД. Розрахунок системи ґрунтується на особливостях приміщення та побажаннях клієнта. Виходячи з даних, підбирається оптимальне обладнання, яке в експлуатації показує найвищий коефіцієнт корисної дії. А, значить, в приміщенні буде завжди тепло та затишно.

Регулювання опалювального періоду. Автономна система опалення дозволяє самостійно вибирати час початку й закінчення опалювального сезону. Ви зможете в будь-який момент запустити та зупинити опалення, а також самостійно регулювати температуру в приміщенні.

Вибір видів системи опалення. Серед широкого розмаїття обладнання та технологій створення автономної системи опалення, замовнику пропонується вибір найкращого для нього варіанту. На свій розсуд можна встановити водяну, електричну або газову систему.

Проектування та монтаж індивідуальної схеми опалення в житлових, виробничих будівлях дарує ряд переваг для життя або роботи. Це універсальний спосіб створити оптимальний мікроклімат в приміщеннях, де немає можливості підключення централізованої системи або є бажання стати незалежним від неї.

Виникли питання? Телефонуйте за номером - 050 355-05-98
Замовте консультацію спеціаліста

Вартість послуг компанії “Здоровий клімат”, ціни на опалення

Роботи з розробки системи опалення коштують досить дорого, але з часом всі витрати виправдають себе. З огляду на вартість послуг централізованого опалення, індивідуальна система демонструє велику економію. А постійне зростання цін комунальних послуг дозволяє автономній системі опалення окупити себе через 2-3 роки. Дізнатися про вартість послуг у вашому індивідуальному випадку ви можете, зв'язавшись з менеджером нішею компанії.

Приклади робіт

Наші переваги

Детальне проектування системи
Проектування системи з урахуванням побажань замовника і технічних особливостей приміщення
Фінансова відповідальність
Надання точної і фіксованою смети із зазначенням вартості всього обладнання і робіт монтажної бригади
Дотримання термінів
Виконання монтажних робіт в термін, обумовлений з клієнтом
Контроль якості роботи
Проведення пусконалагоджувальних робіт, контроль працездатності системи і налаштування обладнання
100% гарантії на всі види робіт
Гарантія на обладнання та монтажні роботи
Сервісне обслуговування
Своєчасне сервісне обслуговування системи за запитом клієнта
Залиште заявку і ми з вами
зв’яжемось в найближчий час
наші контакти
Львівська обл.. Пустомитівський р-н., с. Солонка, вул. Стрийська 55.
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
Наш менеджер зв’яжеться з Вами якомога швидше!