Меню сайту
Close

Проектування будинків з металоконструкцій у Львові

Будь-які будівельні роботи починаються з проектування. Від правильності розробки проекту залежить відповідність будівлі рівню безпеки, комфорту, експлуатації та потребам людини. Будь-яка допущена помилка в проекті може привести до великих і непередбачених фінансових витрат, продовження термінів будівництва та простою бізнесу. Проектування будівель з металоконструкцій не відрізняється від робіт при будівництві споруд з інших будматеріалів. Будівництво ШББ вимагає точності та правильності розрахунків, технічного й функціонального аналізу, а також вибору оптимальної планування для ефективного розвитку бізнесу клієнта й задоволення його запитів, потреб.

Компанія «Здоровий клімат» пропонує послуги проектування швидкобудуюємих будівель у Львові та Україні. Ми розробимо проект будь-якої складності та призначення: від маленького гаража до великих торгових центрів. Розробка проектної документації виконується на основі сучасного програмного забезпечення. Наші фахівці проведуть необхідні розрахунки та створять 3D-макет об'єкта для його візуалізації та можливості коригування. Проектування будівель з сендвіч-панелей включає перелік документів, за матеріалами яких виконується будівництво. До складу документації входять креслення, пояснювальні записки, матеріали інженерних стягнень, кошторис, перелік будівельних матеріалів, які будуть використовуватися в майбутньому, та список будівельних робіт, які будуть здійснюватися виконавцем.

Ми гарантуємо, що спроектовані та побудовані нами ШББ будуть безвідмовно служити замовнику протягом усього терміну експлуатації. Для цього ми занурюємося в діяльність клієнта, вивчаємо його потреби та на підставі отриманих вимог й інформації створюємо унікальний проект споруди з сендвіч-панелей. Термін розробки проекту залежить від складності та призначення об'єкта. Отримати детальну інформацію ви можете, зв'язавшись з менеджерами нашої компанії.

Етапи проектування будівель з сендвіч-панелей

 

Роботи про проектування включають два основних етапи:

  1. Розрахунки і вибір матеріалу;
  2. Створення генерального плану.

На першому етапі проводиться аналіз ґрунту, де планується побудувати об'єкт, умови експлуатації будівлі, її технологічності, обсягу, призначення, індивідуальних особливостей, планування, комунікацій тощо. Із замовником обговорюються його вимоги щодо поверховості, кількості кімнат, скління, вибору матеріалу та його кольору, вигляді внутрішньої обробки тощо. Складається технічна документація з урахуванням правил і нормативів.

Далі складається генеральний план, який включає детальний опис планування та площі кожної кімнати, розташування комунікацій. Розраховуються терміни монтажу, доставки матеріалів на будмайданчик. Готовий план об'єкта передається замовнику, при необхідності в нього вносяться поправки. Після того як проект затверджений, на завод металоконструкцій відправляється замовлення з виготовлення металевих конструкцій (або вони закуповуються), які в майбутньому будуть доставлені на будівельний майданчик. Під час проектування будівель з металоконструкцій ми оптимізуємо витрати на закупівлю матеріалів і монтаж, підбираючи найбільш оптимальні варіанти. Мінімізація витрат не на шкоду якості - одне із завдань, яке успішно вирішують інженери нашої компанії.

Ціни проектування ШББ на замовлення

Наша компанія працює в двох напрямках: надає готові й типові проекти, які підходять під більшість будівель з різними призначеннями, а також розробляє індивідуальні проекти під ключ на замовлення. Проектування будівель з металоконструкцій під ключ включає комплекс робіт з проведення аналізу та розрахунків, підбору матеріалів за якістю, формою, кольором, складання 3Д-макету, підготовці дозвільної документації та утвердження готового проекту.

Вартість проектування швидкобудуюємих будівель з сендвіч-панелей залежить від площі та складності об'єкта. Остаточна ціна на роботу буде оголошена після уточнення ряду інформації. Пропонуємо дізнатися вартість проекту вашого будинку прямо зараз. Для цього зв'яжіться з нами та отримайте експертну консультацію по будь-яких питань.

Приклади робіт
Отримати всі роботи на E-mail
Замовте консультацію спеціаліста
Залиште заявку і ми з вами
зв’яжемось в найближчий час
наші контакти
Львівська обл.. Пустомитівський р-н., с. Солонка, вул. Стрийська 55.
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
Наш менеджер зв’яжеться з Вами якомога швидше!