Меню сайту
Close

Проектування систем опалення у Львові та Україні

Компанія «Здоровий клімат» виконує проектування систем опалення для приватних, комерційних й виробничих об'єктів будь-якого обсягу та призначення. Пропонуємо комплексне рішення під ключ у Львові на Україні на основі технічного завдання клієнта, архітектурно-будівельних креслень та чинних законодавчих норм і вимог. У проекті опалення враховуються принципи побудови систем опалення та теплопостачання споживачів, види і типи джерела теплопостачання, автоматики теплового пункту в відповідно до ТЗ на проектування.

Грамотний проект, складений інженерами компанії «Здоровий клімат», вбереже вас від зайвих витрат на усунення помилок (недолік або надлишок тепла, підвищене споживання палива, часті ламання), забезпечить комфортним проживанням та економічною ефективністю, безпекою в приміщенні в будь-яку пору року.

Ваші вигоди від індивідуального проектування опалення

Точні розрахунки

Індивідуально, на основі площі та проектування будинку, виконується теплотехнічний і гідравлічний розрахунок. Розраховуються теплові втрати будинку, необхідний тиск в трубах, щоб у результаті отримати оптимальні умови для життя.

Підбір обладнання

На основі отриманих даних підбирається котельне та опалювальне обладнання з урахуванням необхідної потужності й коефіцієнта корисної дії. В результаті замовник отримує повний комплект необхідної техніки максимальної ефективності.

Оптимізація бюджету

Індивідуальне проектування системи опалення дозволяє оптимізувати бюджет, вибравши тільки те обладнання та витратні матеріали, які принесуть максимальну користь. Таким чином, виключаються переплати на покупку непотрібної техніки.

Виникли питання? Телефонуйте за номером - +380673736556
Замовте консультацію спеціаліста

Перелік нормативних документів при проектуванні опалення приватних та промислових будівель

Після завершення проектування системи опалення промислових будівель, приватних будинків та котеджів, замовник отримує на руки ряд нормативних документів. У їх число входить:

  • Склад проекту опалення - теплотехнічний розрахунок, титульний лист проекту і пояснювальна записка із зазначенням мети робіт, таблицями вихідних даних, температурного режиму, переліком використовуваного обладнання, основних технологічних рішень, умовами експлуатації, вимогам надійності та безпеки;
  • Загальні дані - схеми розставлювання опалювального обладнання на кожному поверсі, прокладки комунікацій із зазначенням зон обслуговування та діаметром трас;
  • Детальний опис основних вузлів системи - схеми підключення приладів, обв'язування розподільного колектора;
  • Опис використаних матеріалів - докладні вказівки до монтажних робіт.

Звертайтеся в компанію «Здоровий клімат» та отримуйте експертне планування опалювальної системи під ключ: від розробки концепції до реалізації проекту і грамотним технічним обґрунтуванням обраного обладнання. Отримати консультацію ви зможете, звернувшись до інженерів нашої компанії.

Відеопрезентація наших об’єктів:

Вартість проектування залежить від об’єму та складності робіт. Тому для того, щоб скласти кошторис, фахівець повинен відвідати приміщення та оглянути його, поспілкуватися із замовником, виявити його бюджет. Тільки після цього спеціаліст розробить план-проект, підбере відповідне та оптимальне обладнання, та складе дрібний кошторис. Але кожний клієнт може запросити прайс нашої компанії на послуги, щоб дізнатися цінової політики.

Приклади робіт

Наші переваги

Індивідуальні рішення
Розробляємо індивідуальну концепцію та знаходимо оптимальні рішення до кожного об'єкту з мінімізацієй капіталовкладень замовника.
Передові технології
Підбираємо безпечне і економічне обладнання, інноваційні технології інтеграції водяних, електронних, механічних і електричних інженерних систем.
Орієнтація на бюджет
Широкі можливості комплектацій опалення допомагають оптимізувати бюджет клієнта, вибравши економічне устаткування з високим ККД.

Відгуки наших клієнтів

. Оксана Яровицька

Професіонали - тільки так я можу охаректиризувати роботу компанії “Здоровий клімат”. За весь період співпраці у мене не виникло жодного питання щодо якості та швидкості. Увесь персонал працює, як годинник - дуже злагоджено. До кого б я не зверталася - був то менеджер чи проектувальник або монтажник, кожен співробітник детально відповідав на мої питання. Працювати з цією компанією дійсно приємно.

. Олег Вишневський

Звертався в компанію "Здоровий клімат" за послугою проектування газового опалення в заміський котедж. Не можу сказати, що весь процес пройшов гладко, були проблеми з постачанням обладнання (його не було в наявності, а доставка затягнулася, не знаю з чиєї вини), але навіть в цій ситуації співробітники показали себе професіоналами. Я був заздалегідь повідомлений про проблему, а потім мені була зроблена невелика знижка на послуги монтажу. Дрібниця, але приємно. Тому при утворенні необхідності облаштувати комфорт в своєму будинку, беззастережно знову звернуся в Здоровий клімат.

. Анатолий Александров

Я знаю, насколько важный и ответственный процесс - проектирование системы отопления. Я уже сталкивался с тем, что допущенная небольшая ошибка в расчетах системы может привести к огромным проблемам и денежным потерям. С таким горьким опытом я и обратился в Здоровый климат. Я поставил проектировщикам задачу: у меня был готовый проект, но я знал, что в нем есть недостатки. Мне хотелось их найти, устранить и уже на основе готового чистового проекта, выполнить монтаж. Сказать честно, был шокирован, когда проект был изменен, а расчеты исправлены уже через 5 дней после приезда специалиста в дом. Установка системы была выполнена 4 месяца назад. На сегодняшний день у меня ни разу не возникло никаких проблем относительно работы системы. Работает четко. Спасибо за вашу оперативность и скорость работы!

Залиште заявку і ми з вами
зв’яжемось в найближчий час

Поширені запитання

  • Проект системи необхідний і дуже важливий для якісної і безпомилкової організації опалювальної системи. У ньому враховуються всі нюанси, починаючи з виду палива і видом циркуляції теплового носія, закінчуючи потребами теплового режиму. У проекті зазначаються всі розрахунки, підбирається обладнання й описується принцип його установки на конкретному об'єкті.

  • Оцінка об'єкта (обсяг, поверховість, стан комунікацій) - розрахунок теплового балансу - розробка документації - узгодження з замовником - узгодження в контролюючих організаціях - здача проектної документації клієнта.

  • Проектування проходить в двох стадіях. На першій стадії складається пояснювальна записка з детальним описом обраної концепції, лист даних інженерних систем та їх планування на кожному поверсі, специфікація систем. На другій стадії розробляється робочий проект для проведення монтажних робіт, вказуються дані розрахунку повітрообміну, тепловтрат і теплопритоков, гідравлічний і аеродинамічний розрахунок тощо.

  • Терміни залежать від інформації, наданої клієнтом (наскільки вона повна), підготовленості, поверховості та обсягів об'єкта, а також узгодження рішень по проекту з архітектором, дизайнером і іншими фахівцями.

наші контакти
Львівська обл.. Пустомитівський р-н., с. Солонка, вул. Стрийська 55.
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
Наш менеджер зв’яжеться з Вами якомога швидше!