Меню сайту
Close

Промислові будівлі з сендвіч-панелей

До будівництва промислових будівель пред'являються високі вимоги щодо технології та безпеки. Крім критичних навантажень при виробництві, які має витримувати будова, воно має бути комфортним для співробітників: теплим, надійним. Сьогодні на зміну капітальному будівництву промислових будівель прийшли полегшені конструкції - металокаркасні технології з сендвіч-панелями, які відразу отримали популярність серед будівельників Львова та України.

Переваги технології промислових швидкобудуюємих будівель

Швидка збірка

Можливість багаторазового розбирання і збирання будівлі на іншому місці. Найбільший час при будівництві займає організація фундаменту. Сам об'єкт збирається з заздалегідь підготовлених конструкцій протягом одного-двох місяців

Стійкість до шкідливих факторів виробництва

На сендвіч-панелях не утворюється грибок та пліснява. Особливо це важливо у виробничих процесах з високою вологістю повітря

Немає потреби в фасадних роботах

Сендвіч-панелі пропонуються в різних кольорах, що дозволяє вибрати найбільш підходящий дизайн будівель, відмовившись від необхідності в додаткових зовнішніх оздоблювальних роботах.

Виникли питання? Телефонуйте за номером - 050 355-05-98
Замовте консультацію спеціаліста

Причини побудувати модульні промислові будівлі

На відміну від звичних видів будівель, які вимагають декількох років на будівельні роботи, швидкомонтовані промислові будівлі з сендвіч-панелей збираються на будмайданчику протягом 30-60 днів (в залежності від архітектури та обсягу приміщення). При цьому дарують вигідне економічне обґрунтуванняна кожному етапі: в процесі закупівлі матеріалів, в процесі облаштування та експлуатації. Економія на ціні швидкобудуюємих промислових будівель з металоконструкцій може досягати 30% в порівнянні з будівництвом приміщень з бетону або цегли. Цей фактор у поєднанні з оперативністю проведених монтажних робіт вказує на безсумнівну вигоду для замовника.

Компанія «Здоровий клімат» побудує збірну промислову будівлю з сендвіч-панелей на замовлення з урахуванням технічних норм та вимог до споруд з високими навантаженнями. Проект швидкобудуюємих промислових будівель враховує особливості експлуатації, норми проектування, індивідуальні побажання та фінансові можливості замовника. Ми підбираємо раціональний варіант ШББ для виробничих потужностей з обґрунтуванням його економічності, рекомендуємо відповідно підібрані матеріали й будуємо модульний будівельний об'єкт в стислі терміни.

Відеопрезентація наших об’єктів:

Кожне виробниче приміщення повинне відповідати технічним і санітарним нормам, а також принципам бізнесу, з метою якого будівля зводиться. Тому дуже важливо розробити проект, який в точності відповідатиме всім вимогам. Від складності проекту, його особливостей і нюансів залежить ціна промислової будівлі.

При розрахунку кошторису враховується площа модульної будівлі, що швидко зводиться, складність реалізації проекту, матеріали, необхідні для будівництва та багато інших чинників. Кожен критерій - індивідуальний, тому для розрахунку кінцевої вартості необхідно зв'язатися з проектувальником або менеджером проекту для уточнення деталей.

Приклади робіт

Наші переваги

Сертифіковані матеріали
Використовуємо тільки високоякісні та сертифіковані будівельні матеріали від надійних виробників і постачальників.
Ліцензія на діяльність
Маємо ліцензію на здійснення будівельної діяльності, дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки та необхідне обладнання для реалізації проекту.
Послуги під ключ
Будуємо промислові будівлі з сендвіч-панелей, надаючи повний комплекс послуг: від проектування до здачі об'єкта в експлуатацію.

Відгуки наших клієнтів

. Анатолій Терещєнко

Доброго дня! Вибрав e якості підрядника Здоровий клімат. Загалом не пошкодував. Менеджери Олександр і Володимир товариські та уважні. Оплата в два етапи, як і домовлялися. Без сюрпризів і подорожчання. Доставка матеріалів, початок робіт-вчасно. Здача об'єкту на 3 дні раніше терміну. Якість виконаних робіт на необхідному рівні. Зауваження були взяті до уваги, причина зауважень усунена швидко та без суперечок. Бригада поводилася добре. Дотримувалася порядку на місці проживання та на ділянці. Спиртне не вживала. Договір, акти, платіжні документи в порядку. Тому, рекомендую!

. Дмитро Бабун

Якісно відпрацювали, все зроблено відмінно, швидко та якісно. Вважаю, що ваші співробітники заслуговують премію. Щире дякую за співпрацю!

. Константин Єрмолін

З будівельною фірмою "Здоровий клімат" співпрацюю вже 3 роки. Захоплений якістю реалізації проектів. Були побудовані кілька складських приміщень по моїм проектам. Результатом задоволений, не завжди від будівельників очікуєш такого шанобливого ставлення до авторського проекту. Рекомендую всім обов'язково звертатися в цю компанію. Відмінна організація!

Залиште заявку і ми з вами
зв’яжемось в найближчий час

Поширені запитання

  • Технологія будівництва з сендвіч-панелей дозволяє побудувати промислові будівлі будь-якого призначення: виробничі цехи, адміністративні будівлі для заводів і будівельних майданчиків, холодильні камери для агропромислового комплексу, великі споруди з металевих конструкцій.

  • Вартість залежить від габаритів і конфігурації об'єкта: форми, довжини, висоти, ширини; вимог до матеріалів (товщина сендвіч-панелей, рівень звуко- і теплоізоляції); тип ґрунту, де буде монтуватися будівля; віддаленість об'єкту від великих населених пунктів; терміни будівництва. Після проектування і уточнення всіх нюансів розраховується кошторис.

  • Виробничі будівлі з сендвіч-панелей будуються по етапах: розробка проекту; виготовлення фундаменту; замовлення металевої конструкції, її збірка на місці, збірка огороджувальних конструкцій; монтаж сендвіч-панелей; монтаж огороджувальних елементів, вікон, воріт, дверей; здача об'єкта в експлуатацію.

  • Вибір матеріалу залежить від габаритів будівлі. На вибір замовнику надається варіанти каркаса з чорного металу, здатний витримати величезні навантаження; каркас з ЛСТК для монтажу невеликих будівель; комбінований каркас з чорного металу й елементів з ЛСТК.

наші контакти
м. Львів, вул. Шумського, буд 19
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
Наш менеджер зв’яжеться з Вами якомога швидше!