Меню сайту
Close

Що вам дає технічне обслуговування холодильних і морозильних вітрин та промислових камер

Комплекс заходів, що входять в обслуговування торгових холодильників або морозильних установок забезпечує працездатність системи, мінімізує зламання, витрати електроенергії та збільшує термін служби обладнання. Проведення діагностики, своєчасне усунення поточних дрібних несправностей, заміна запасних частин на нові, чистка пристроїв від пилу, жиру та бруду попереджають аварійні ситуації й скорочують фінансові витрати компанії.

Переваги обслуговування торгівельних або промислових холодильників та морозильників

Економія бюджету

Своєчасне проведення технічного обслуговування економить бюджет підприємства на придбанні нового обладнання або закупівлю дорогих деталей. Правильна робота системи виключає простий бізнесу з його негативними наслідками.

Збереження ефективності роботи обладнання

Пошук та усунення несправностей зберігає ефективність роботи холодильного та морозильного обладнання, підтримує оптимальне споживання електроенергії та забезпечує технічний стан агрегатів відповідно до технологічних вимог.

Збереження якості продукції

Підтримка правильної працездатності обладнання зберігає свіжість продуктів, що зберігаються за його допомогою. Отже, знижуються витрати підприємства на списання непридатного до використання товару та закупівлю нового.

Обслуговування торгових морозильників і холодильних камер обійдеться власнику бізнесу в десятки разів дешевше, ніж закупівля нових камер через їх ламання. Компанія «Здоровий клімат» продовжить терміну експлуатації холодильних систем на вашому торговому, промисловому, комерційному об'єкті шляхом застосування сучасних методів діагностування та обслуговування холодильних систем.

Виникли питання? Телефонуйте за номером - 050 355-05-98
Замовте консультацію спеціаліста

Що охоплює технічне обслуговування холодильних та морозильних установок

Обслуговування устаткування містить в себе:

  • Перевірку працездатності систем холодильного пристрою;
  • Технічне обслуговування (чищення, заміна масла) і заміну деталей при необхідності;
  • Налаштування обладнання для переходу в літній або зимовий режим роботи;
  • Перевірка навантаження та споживання електроенергії, огляд електричних щитків;
  • Аналіз роботи захисних систем установок.

Фахівець компанії проводить діагностику ламань для їх виявлення на ранніх стадіях, перевіряє кількість фреону в системі та виконує його дозаправку при нестачі хладагенту. Після виконаних робіт видається акт, проводиться роз'яснювальна робота з персоналом по експлуатації обладнання.

Скільки коштує технічне обслуговування холодильної та морозильної техніки у Львові

Ціни на послуги компанії визначаються типом пристроїв, обсягом робіт, видом несправностей і методами їх усунення. Вартість профілактичних заходів також залежить від їх класифікації. Компанія «Здоровий клімат» виконує регламентовані роботи за графіком, затвердженим в договорі, нерегламентовані при виявленні ламання та планові, встановлені виробником техніки. Зверніться до менеджера компанії та отримайте експертну консультацію по будь-яких питань. Також ви можете отримати повний прайс на послуги при першому вашому запиті.

Приклади робіт

Наші переваги

Зручний формат роботи
Пропонуємо формат робіт, зручний для клієнтів: термінове обслуговування холодильних систем, сервісне обслуговування по завіреному графіку, абонентське обслуговування за договором на надання повного комплексу послуг.
Терміновий виїзд фахівця
При виклику фахівця після виявлення ламань, приведених до виходу з ладу холодильного обладнання, механік компанії в терміновому порядку виїжджає на об'єкт для проведення діагностики та подальшого ремонту.
Чесний кошторис робіт
Вартість робіт визначається фіксованим прайсом. На послуги виконується розрахунок і складається кошторис із зазначенням остаточної суми. Чесно виконуємо свою роботу, не нав'язуємо додаткові або непотрібні процедури.

Відгуки наших клієнтів

. Олена Симохіна

Вже три роки моє підприємство обслуговується у компанії Здоровий клімат. Згідно договору майстри раз у два місяці навідуються до нас та проводять профілактичні роботи стосовно морозильних камер та камер шокової заморозки. За весь період співробітництва ще жодного разу обладнання не вийшло зі строю. Дуже вдячна компанії за професіоналізм

. Андрей Пахомов

Своевременное обнаружение выхода из строя компрессора на холодильной установке помогло мне сэкономить 25000 грн на покупке нового оборудования! Ребята из Здорового климата обнаружили неполадку, самостоятельно закупили необходимые запчасти и расходные материалы и устранили неполадку. Высокий уровень обслуживания и качественная работа!

. Ігнат Вельм

Дуже вдячний вашої компанії за експертну команду, яка завжди допомогає швидко усунути проблеми з холодильним обладнанням! Компетенція співробітників справді вражає. Окремо дякую за те, що завжди йдете на зустріч клієнту та пропонуєте приємні ціни на послуги.

Залиште заявку і ми з вами
зв’яжемось в найближчий час

Поширені запитання

  • Обслуговування обладнання необхідно для продовження служби, усунення проблем, що виникають під час експлуатації та виключення поломок. Облуживание підвищує безпеку роботи, підтримує функціонування системи на належному рівні і допомагає уникнути дорогого ремонту.

  • Розділяють три види обслуговування: регламентоване, яке проводиться в певний проміжок часу і графіку; нерегламентоване після проведення технічної діагностики з усуненням невеликих неполадок без зупинки роботи обладнання; сервісне обслуговування, рекомендоване виробником і вказане в документації до обладнання.

  • Зовнішній огляд обладнання, вимірювання робочих струмів електричних двигунів, завмер напруги мережі, перевірка налаштувань і режимів роботи агрегатів, перевірка ТЕНа, робочих налаштувань контурів регулювання і захисту, контроль герметичності трубопроводів.

  • Ціна залежить від кількості агрегатів, які користувач може обслуговувати, а також їх потужності. Дізнатися вартість в індивідуальному випадку можна у менеджера, зв'язавшись за контактними номерами телефонів.

наші контакти
Львівська обл.. Пустомитівський р-н., с. Солонка, вул. Стрийська 55.
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
Наш менеджер зв’яжеться з Вами якомога швидше!