Меню сайту
Close

Мінімаркети з сендвіч-панелей: проектування та будівництво під ключ у Львові й Україні

Сучасні технології передбачають будівництво мінімаркета на основі різних будівельних матеріалів, лідером з яких вважаються сендвіч-панелі. Мінімаркет з сендвіч-панелей охоплює ряд важливих характеристик, які стають перевагами. Вони естетично привабливі, надійні, довговічні, міцні й комфортні для роботи та обслуговування відвідувачів.

Переваги швидкозваджуваних мінімаркетів

Широкі можливості реалізації вашої ідеї

 Завдяки властивостям металоконструкції при проектуванні мінімаркета можна створювати та реалізовувати найсміливіші архітектурні рішення. Маркет може бути одноповерховим або мати кілька поверхів, сама будівля може бути квадратної, прямокутної та навіть круглій формі. Конструкція дозволяє всередині приміщення створювати окремі кімнати під склад, офіс та інші потреби.

Сучасні технології будівництва

Технологія монтажу сендвіч-панелей передбачає можливість установки вікон будь-якого розміру й об'єму, дверей, покрівлі зі скляними вставками. Також широкий вибір кольорів панелей дозволяє підбирати будь-який вид збірного мінімаркета, що дозволяє ідеально вписатися в ландшафт. Проект швидкобудуюємого мінімаркета може бути типовим або виготовлений на замовлення.

Ідеальне рішення для будь-якого бізнесу.

Що б ви не планували продавати, будь то товари для будинку, одяг, квіти, фастфуд або продукти харчування, збірні мінімаркети з сендвіч-панелей стануть ідеальним рішенням. Ви можете стати власником ефективної та економічної модульної будівлі, побудувавши її в максимально стислі терміни за розумними цінами.

Компанія «Здоровий клімат» швидко, якісно та професійно побудує модульний мінімаркет у Львові та Україні. Ми виконуємо повний комплекс послуг: від проектування до здачі об'єкта в експлуатацію без залучення підрядників та посередників. Зв'яжіться з менеджером нашої компанії та отримайте вигідне рішення для свого бізнесу, дізнавшись вартість наших послуг та будівництва по вашім параметрам й потребам.

Виникли питання? Телефонуйте за номером - 050 355-05-98
Замовте консультацію спеціаліста

Економте на будівництві збірних швидкобудуюємих мінімаркетів

Економія на будівництві мінімаркетів з сендвіч-панелей починається на етапі проектування. Завдяки універсальності матеріалів та їх дешевизні, при розробці проекту мінімаркета можна варіювати набором будматеріалів, підбираючи оптимальні по своєму бюджету. Економіти можна на виборі фундаменту. Навіть досить великі збірні швидкобудуємі мінімаркети витримає легкий стрічковий фундамент бюджетного типу. Також замовник може контролювати свій бюджет на найманні вантажопійомного транспорту та кількості фахівців, які будуть працювати у бригаді. До речі, щоб звести збірний мінімаркет з металоконструкцій площею у 300 квадратних метрів, досить бригади з 5-6 чоловік. Цієї кількості фахівців достатньо для монтажу об’єкту у періоді 2-3 місяці. Для порівняння, ця ж кількості робітників зможе побудувати мінімаркет за традиційною технологією за півроку-рік.

Модульні торгові мінімаркети з сендвіч-панелей - це вигоди для замовника, який в результаті отримує ефективну будівлю, що задовольняє всі запити, необхідні для ведення прибуткового бізнесу.

Відеопрезентація наших об’єктів:

Щоб дізнатися вартість зведення будівлі з легких металоконструкцій, оберіть її проект або замовте його розробку на основі ваших ідей та побажань. Після того, як проект швидкомонтованої конструкції буде затверджений, розробляється кошторис. До ціни включається загальний обсяг матеріалів, необхідних для будівництва збірного магазину, складність та об’єм робіт. Після розрахування кошторису та його затвердження замовником, загальна сума фіксується та є незмінною.

Приклади робіт

Наші переваги

Власний проектний відділ
Компанія має власний проектний відділ зі штатними фахівцями, які врахують ваші побажання й бюджет, створивши ефективний проект мінімаркету
Експертна допомога
Допоможемо вибрати оптимальні матеріали, ґрунтуючись на ваших фінансових можливостях та співвідношенні ціни й якості будматеріалів
Авторський нагляд
Під час будівництва виконуємо авторський нагляд для контролю відповідності створеного та затвердженого проекту з етапами будівництва

Відгуки наших клієнтів

. Олександр Миколайович Воробйов

Мені потрібно було швидко побудувати невеликий мінімаркет розливних напоїв до відкриття сезону. Через те, що строк був дуже малий, а клієнтів втрачати не кортило, обрав типовий проект будівлі. Якщо б я заздалегідь знав, що будування мого мінімаркету займе лише місяць, я замовив би проект по індівідуальному дизайну. Але моя помилка стає перевагою компанії Здоровий клімат. Ви дійсно професіонали у своєму ділі!

. Татьяна Егорова

Минимаркет за 1,5 месяца с нуля до момента сдачи в эксплуатацию? Легко! Не подумала бы, что за такой короткий срок реально построить объект без изъянов. Спасибо вам, компания Здоровый климат за ваши возможности и стремление сделать все безукоризненно!

. Сергій Плотницький

Мене підкупила фраза менеджера проекту "Ми робимо або добре, або ніяк" на моє прохання побудувати невеликий магазинчик за дуже скромний бюджет. Я не відступив та продовжив співпрацю. З бюджету, звичайно, вийшли трохи, але результатом я задоволений. Дякую за ваш підхід до роботи!

Залиште заявку і ми з вами
зв’яжемось в найближчий час

Поширені запитання

  • Мінімаркети з сендвіч-панелей швидко будуються. Об'єкт площею до 500 кв.м. можна зібрати за 1 місяць - такі терміни не притаманні жодної існуючої традиційної технології. За вартістю будівництва мінімаркети дарують істотну вигоду. При цьому економія на будівництві починається вже на етапі вибір фундаменту - потрібно легкий стрічковий фундамент.

  • Сендвіч-панелі не здатні витримувати довгу статичне навантаження, що визначає термін їх експлуатації - не більш 70 років. Також не варто вибирати даний вид будівництва, якщо маркет буде розміщуватися в місці з частими ураганними вітрами, градом, землетрусами. Панелі можуть пошкодитися під час транспортування, тому необхідно стежити за якістю перевезення і відповідально підходити до цього питання.

  • При бажанні об'єкт можна розібрати, перевезти і зібрати в будь-якому іншому підготовленому місці. Якщо маркет невеликих габаритів, конструкцію можна перевезти цілісною.

  • Ми спеціалізуємося на будівництві будівель з сендвіч-панелей будь-якого типу, тому гарантуємо найвищу якість виконання робіт і тривалу експлуатацію об'єкта завдяки дотриманню технології будівництва.

наші контакти
м. Львів, вул. Шумського, буд 19
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
Наш менеджер зв’яжеться з Вами якомога швидше!