Меню сайту
Close

Навіщо вашому бізнесу потрібна послуга проектування холодильних і морозильних камер

Самостійно спроектувати систему холодильного та морозильного обладнання без відповідного досвіду неможливо. Недостатньо досконально знати принцип роботи агрегатів, кількість споживання ними електроенергії в поєднанні з продуктивністю. Слід розуміти як необхідно їх підібрати та куди встановити, щоб придбане обладнання працювало на 100% з мінімальними витратами для свого власника.

Переваги проектування холодильного обладнання

Дотримання технологічних норм

Повна відповідність технологічним нормам і стандартам для забезпечення безпечної, безаварійної й ефективної роботи холодильних, морозильних систем із забезпеченням ними необхідних потужностей для успішного ведення бізнесу.

Комплексний підхід

Розробка технічного завдання на основі специфіки та призначення приміщення, продукції й запитів клієнта; виконання розрахунків по ККД обладнання, температурного режиму системи та мікроклімату та грамотний підбір установок мінімізують витрати власника на весь період експлуатації системи.

Оптимізація бізнесу

Скорочення енергоспоживання, виключення непередбачених ситуацій простою холодильного торгового або промислового обладнання знижують собівартість і підвищують конкурентоспроможність продукції. Використання сучасних технологій при проектуванні системи - основа оптимізації бізнесу.

Компанія «Здоровий клімат» пропонує широкий комплекс послуг з проектування холодильного й морозильного обладнання. Виконуємо розрахунки системи, підбираємо обладнання на основі затвердженого технічного завдання, при необхідності проектуємо та монтуємо камери з сендвіч-панелей для підвищення ККД обладнання. Надаємо експертну допомогу та гарантію на виконані роботи.

Виникли питання? Телефонуйте за номером - +380673736556
Замовте консультацію спеціаліста

Які роботи включає в себе проектування холодильних установок і машин

Фахівець компанії «Здоровий клімат» виїжджає на об'єкт, виконує необхідні заміри, розробляє й погоджує з замовником технічне завдання. Після його затвердження розробляється проект та виконується розрахунок кошторисної документації. У проект входять роботи по:

  • Розробці схеми прокладки фреонових магістралей, гідравлічної схеми системи, схеми рекуперації тепла;
  • Підбору майданчику для установки холодильних агрегатів і конденсаторів в залежності від специфіки приміщення;
  • Підбору комплектуючих для обладнання на основі виявлених потреб в енергоспоживанні та енерговіддачі.

До проекту додаються інструкції по експлуатації та технічного обслуговування морозильної системи, паспорт з гідравлічними й електричними схемами.

Вартість проектування холодильних систем у Львові

Ціна проектування ґрунтується на обсязі робіт, запитах замовника, особливості приміщення і вимогах, що надаються клієнтом до обладнання, його потужності, а також специфіку продукції, яка планується зберігатися в ньому. На першому етапі співпраці ми пропонуємо клієнту заповнити опитувальний лист для оцінки приблизного обсягу робіт та їх вартості. Кінцева ціна на послуги компанії буде оголошена тільки після виїзду фахівця на об'єкт і аналізу приміщення, де необхідно встановити обладнання з попередніми проектуванням системи.

Приклади робіт

Наші переваги

Розробка ефективного проекту
Розробляємо проект на основі діючих норм і вимог з урахуванням сучасних технологій та потреб замовника. Надаємо всю необхідну документацію.
Підбір енергоощадного обладнання
Рекомендуємо та підбираємо холодильне та морозильне обладнання з високим рівнем енергозбереження для економії замовником своїх фінансів на етапі експлуатації системи.
Гарантія якості
Гарантуємо довговічність роботи всіх агрегатів і загальної системи за рахунок комплексного підходу, грамотного проектування, виконання точних розрахунків і досвіду роботи компанії.

Відгуки наших клієнтів

. Оксана Деревко

Висловлюю щиру подяку компанії «Здоровий клімат» за проведення плідної роботи з проектування системи холодильного обладнання в цех з виробництва хлібобулочних виробів. Фахівцями компанії були проведені необхідні розрахунки, розроблені схеми розстановки холодильників і рекомендовані бренди та моделі пристроїв на основі нашого бюджету. Ви - професіонали! А з професіоналами працювати завжди приємно!

. Ілля Пазух

Приємно здивував той факт, що при складанні проекту морозильних установок були враховані мої запити за місцем монтажу обладнання. Для мене було важливо оптимізація робочого простору, з чим хлопці впоралися на 5 з плюсом!

. Ельвіра Олейникова

Вже не перший раз звертаюся до компанії Здоровий клімат і завжди отримую допомогу і консультації. Відчувається професіоналізм співробітників. До клієнтів відносяться ввічливо та послужливо, роботи виконують швидко й без тяганини. Всім рекомендую цю компанію!

Залиште заявку і ми з вами
зв’яжемось в найближчий час

Поширені запитання

  • Проектування включає в себе план розміщення проводки і розрахунок навантаження на неї, трасування мідних труб з розрахунком їх діаметра, підбір оптимального виду обладнання, необхідного для монтажу, обсяг робіт, час і вартість роботи.

  • Вартість послуг на установку, яка вказується вже на момент проектування, залежить від ряду факторів. У тому числі: тип будівлі і його розміщення, обсяг, дані про кліматичні умови і температурного режиму зовнішнього повітря, тип холодоагенту і холодоносія, організацію резервної потужності в разі екстрених ситуацій, організація заходів щодо створення безпеки для персоналу, прокладка комунікацій спільно з існуючими, порядок впровадження холодильного і морозильного обладнання.

  • Звертаючись до професіоналів, можна бути впевненим, що проект буде відповідати екологічним, пожежним і промисловим нормам безпеки, вимогам охорони праці із застосуванням сучасного, енергозберігаючого обладнання. Вся проектна документація відповідає нормам законодавства, виконується під авторським наглядом.

  • Під час складання план-проекту враховуються такі нюанси, як теплоприток від людей, сонячної радіації, обладнання, товарообігу, види продуктів і типи обладнання для їх зберігання, категорія будівлі.

наші контакти
Львівська обл.. Пустомитівський р-н., с. Солонка, вул. Стрийська 55.
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
Наш менеджер зв’яжеться з Вами якомога швидше!