Меню сайту
Close

Проектування вентиляції та кондиціювання у Львові

Вентиляція служить для обміну повітря в приміщенні з метою заміни та видалення випарів, вуглекислого та чадного газу, забруднень, пилу тощо. Якщо для невеликих приміщень досить природної вентиляції, то для великих, в тому числі промислових і виробничих, система вентиляції повинна бути багаторівневою, складною та розгалуженою, з пристроями для нагнітання, підігріву, очищення та кондиціювання повітря. Такі системи вимагають детального планування й компетентного, комплексного підходу.

О проектові вентиляції та кондиціювання бажано задуматися на етапі будівництва приміщення, як про етап загальних проектних робіт. В цьому випадку є можливість виділити окреме приміщення під вентиляційну камеру, заздалегідь визначити найкраще місце для прокладки воздуховодів та їх облаштування в загальний інтер'єр шляхом вибору кріплень в нішах стелі. При проектуванні витяжної вентиляції та кондиціювання важлива точність, розуміння всіх нюансів, облік параметрів і даних в системі. Тому, щоб не помилитися на етапі проектування, рекомендуємо звернутися в компанію «Здоровий клімат» у Львові. Дизайнери та інженери компанії складуть план-проект в повній відповідності зі законодавчими нормами та вимогами, підберуть оптимальний варіант обладнання та оптимізують ваш бюджет.

Що включає в себе проект вентиляції?

Проектування систем вентиляції та кондиціювання станове собою комплекс робіт:

  • Оцінка будівлі за критеріями призначення, площі, вологості, аеродинаміки повітря, кількості людей, які в ньому знаходяться, технічною оснащеністю різними електроприладами;
  • Підрахунок акустики, перетину та компресії повітропроводів, інтенсивності обміну повітря;
  • Вибір повітропроводів, їх матеріалу, розміру, типу, потужності;
  • Створення схеми з докладним описом системи вентиляції, її поділ на ділянки; включення до кошторису параметри тепло- і звукоізоляції;
  • Підбір місць установки устаткування та шляхів прокладки каналів;
  • Узгодження проекту з державними органами України (архітектурними, санстанцією, пожежної).

Після того як нормативні документи й проект підписаний, наступним кроком є монтаж. Краще, якщо замовити послугу проектування та монтажу в однієї компанії. У цьому випадку вдасться мінімізувати ризики й перебої в фактичній установці систем вентиляції і кондиціювання.

Специфіка проектування кондиціювання та систем промислової вентиляції

При проектуванні для промислового приміщення потрібно більший фронт робіт в порівнянні з іншими об'єктами. У цьому випадку важливо правильно підібрати розведення охолоджуючої системи в залежності від обраного пристрою. Наприклад, спліт-система є окремою функціонуючою системою, яка не пов'язана з вентиляцією. Тому схема проектування кондиціювання і вентиляції в цьому випадку буде виглядати інакше. Якщо планується установка суміщеної системи, то потрібно зробити упор на продуктивність всього обладнання.

Проектування схеми має проводитися на етапі будівництва приміщення для обліку виду матеріалів, з яких воно буде зводитися, а також критеріїв природної вентиляції, її ефективності. Важливо враховувати всі нюанси та параметри, в тому числі доступ до встановленого обладнання для сервісного та технічного обслуговування вузлів, можливість швидкого ремонту і реорганізації.

Компанія «Здоровий клімат» складе проект вентиляції та кондиціювання будь-якої складності:

  • Для напівпромислових будівель - громадські та адміністративні будівлі, торгові центри, кінотеатри;
  • Для промислових приміщень - комбінати, склади, лікарні, центри, лабораторії;
  • Для приватних об'єктів - будинки, котеджі.

Виконаємо роботу швидко, чітко і професійно. Для отримання консультації зв'яжіться з менеджером компанії.

Наші переваги
Професійний підбір обладнання
Підбір обладнання для проектування інженерних систем відповідно до вимог замовника і технічним особливостям приміщення
Експертна оцінка об'єкта
Максимально точне визначення місця розташування припливних і витяжних елементів
Професійний монтаж
Монтаж фахівцями з досвідом роботи більше 10 років
100% гарантії.
Гарантія на обладнання та монтаж 15 років
Обслуговування та підтримка
Сервісне обслуговування та підтримка клієнта у будь-який час
Великий досвід роботи
Більше 200 успішно реалізованих проектів
Приклади робіт
Отримати всі работи на E-mail
Чому варто замовити у нас
Чому варто замовити системи вентиляції і кондиціювання в ЗДОРОВИЙ КЛІМАТ

Фахівці ТОВ "Здоровий клімат" більше 8 років займаються проектуванням та монтажем систем вентиляції та кондиціонування. Великий досвід реалізації проектів різної складності надає нам можливість організовувати системи вентиляції і кондиціонування для приміщень незалежно від їх призначення і масштабів. Однаково ефективно розробимо план системи для невеликої квартири і промислового складу з великою площею, вирішивши питання зі створення правильної системи вентиляції та кондиціонування. Команда професіоналів створить оптимальний мікроклімат в приміщенні для комфортного перебування і підвищення ефективності праці.

Замовте безкоштовну консультацію
спеціаліста
Залиште заявку і ми з вами
зв’яжемось в найближчий час
наші контакти
м. Львів, вул. Шумського, буд 19
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
Наш менеджер зв’яжеться з Вами якомога швидше!
Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам