Меню сайту
Close

Проектування вентиляції та кондиціювання у Львові

Вентиляція служить для обміну повітря в приміщенні з метою заміни та видалення випарів, вуглекислого та чадного газу, забруднень, пилу тощо. Якщо для невеликих приміщень досить природної вентиляції, то для великих, в тому числі промислових і виробничих, система вентиляції повинна бути багаторівневою, складною та розгалуженою, з пристроями для нагнітання, підігріву, очищення та кондиціювання повітря. Такі системи вимагають детального планування й компетентного, комплексного підходу.

О проектові вентиляції та кондиціювання бажано задуматися на етапі будівництва приміщення, як про етап загальних проектних робіт. В цьому випадку є можливість виділити окреме приміщення під вентиляційну камеру, заздалегідь визначити найкраще місце для прокладки воздуховодів та їх облаштування в загальний інтер'єр шляхом вибору кріплень в нішах стелі. При проектуванні витяжної вентиляції та кондиціювання важлива точність, розуміння всіх нюансів, облік параметрів і даних в системі. Тому, щоб не помилитися на етапі проектування, рекомендуємо звернутися в компанію «Здоровий клімат» у Львові. Дизайнери та інженери компанії складуть план-проект в повній відповідності зі законодавчими нормами та вимогами, підберуть оптимальний варіант обладнання та оптимізують ваш бюджет.

Кому корисна установка сучасної системи кондиціонування і вентиляції

 1. Підприємствам, виробничим компаніям, складам. Система вентиляції, кондиціонування забезпечить співробітників чистим, свіжим повітрям, позбавить від сторонніх і неприємних запахів, сформує сприятливий, відповідаючий законодавству, мікроклімат в приміщенні.
 2. Торгових точках, закладам громадського харчування, готелях. Оптимальна температура, відсутність зайвих запахів, комфорт співробітників підвищить продуктивність роботи і створить у клієнтів приємне враження про заклад.
 3. Житловим приміщенням. Якісна вентиляція і кондиціювання знижує кількість шкідливих бактерій в повітрі, очищає повітря, формує сприятливу для всієї родини температуру у всьому приміщенні та позбавляє від запахів.
 4. Державним і медичним установам, школам, дитячим садам. Кондиціонування підтримує комфортну температуру в будь-який час року, вентиляція знижує кількість пилу, покращує самопочуття. Система створює оптимальні умови для відпочинку, роботи.

Що включає в себе проект вентиляції?

Проектування систем вентиляції та кондиціювання станове собою комплекс робіт:

 • Оцінка будівлі за критеріями призначення, площі, вологості, аеродинаміки повітря, кількості людей, які в ньому знаходяться, технічною оснащеністю різними електроприладами;
 • Підрахунок акустики, перетину та компресії повітропроводів, інтенсивності обміну повітря;
 • Вибір повітропроводів, їх матеріалу, розміру, типу, потужності;
 • Створення схеми з докладним описом системи вентиляції, її поділ на ділянки; включення до кошторису параметри тепло- і звукоізоляції;
 • Підбір місць установки устаткування та шляхів прокладки каналів;
 • Узгодження проекту з державними органами України (архітектурними, санстанцією, пожежної).

Після того як нормативні документи й проект підписаний, наступним кроком є монтаж. Краще, якщо замовити послугу проектування та монтажу в однієї компанії. У цьому випадку вдасться мінімізувати ризики й перебої в фактичній установці систем вентиляції і кондиціювання.

Які вигоди дарує розрахунок і установка системи

 • Оптимальна температура в приміщенні. Якісна, правильно розрахована і встановлена система кондиціонування забезпечить приміщення будь-якого типу оптимальною температурою повітря незалежно від погодних умов;
 • Чисте, свіже повітря. Надійна і потужна вентиляція забезпечує повітрообмін чистотою, позбавляючи від пилу, вірусів, бактерій, неприємних запахів;
 • Зручна, безшумна експлуатація. Тиха робота системи, просте її використання забезпечить комфортом користувачів;
 • Економія бюджету на оплату електроенергії. Сучасні технології систем вентиляції та кондиціонування допоможуть заощадити до 50% на оплаті рахунків за електроенергію.

Специфіка проектування кондиціювання та систем промислової вентиляції

При проектуванні для промислового приміщення потрібно більший фронт робіт в порівнянні з іншими об'єктами. У цьому випадку важливо правильно підібрати розведення охолоджуючої системи в залежності від обраного пристрою. Наприклад, спліт-система є окремою функціонуючою системою, яка не пов'язана з вентиляцією. Тому схема проектування кондиціювання і вентиляції в цьому випадку буде виглядати інакше. Якщо планується установка суміщеної системи, то потрібно зробити упор на продуктивність всього обладнання.

Проектування схеми має проводитися на етапі будівництва приміщення для обліку виду матеріалів, з яких воно буде зводитися, а також критеріїв природної вентиляції, її ефективності. Важливо враховувати всі нюанси та параметри, в тому числі доступ до встановленого обладнання для сервісного та технічного обслуговування вузлів, можливість швидкого ремонту і реорганізації.

Для отримання консультації зв'яжіться з менеджером компанії.

Наші переваги
Професійний підбір обладнання
Підбір обладнання для проектування інженерних систем відповідно до вимог замовника і технічним особливостям приміщення
Експертна оцінка об'єкта
Максимально точне визначення місця розташування припливних і витяжних елементів
Професійний монтаж
Монтаж фахівцями з досвідом роботи більш 10 років
100% гарантії.
Гарантія на обладнання та монтаж 15 років
Обслуговування та підтримка
Сервісне обслуговування та підтримка клієнта у будь-який час
Великий досвід роботи
Більш 200 успішно реалізованих проектів
Приклади робіт
Отримати всі роботи на E-mail
Чому варто замовити у нас
Чому варто замовити системи вентиляції і кондиціювання в ЗДОРОВИЙ КЛІМАТ

Фахівці ТОВ "Здоровий клімат" займаються проектуванням та монтажем систем вентиляції та кондиціонування більш 8 років;

Великий досвід реалізації проектів різної складності надає можливість організовувати системи вентиляції і кондиціонування для приміщень незалежно від їх призначення і масштабів;

Однаково ефективно розробимо план системи для невеликої квартири і промислового складу з великою площею, вирішивши питання зі створення правильної системи вентиляції та кондиціонування;

Команда професіоналів створить оптимальний мікроклімат в приміщенні для комфортного перебування і підвищення ефективності праці.

Замовте консультацію спеціаліста
Залиште заявку і ми з вами
зв’яжемось в найближчий час
наші контакти
Львівська обл.. Пустомитівський р-н., с. Солонка, вул. Стрийська 55.
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
Наш менеджер зв’яжеться з Вами якомога швидше!