Меню сайту
Close

Обслуговування систем вентиляції та кондиціювання у Львові 

 

(обсуговуємо лише встановлені нами ситеми вентиляції та кондиціонування)

Надійність і ефективність функціонування вентиляції і кондиціювання залежать не тільки від класу обладнання, якості проектування і монтажу, але і від частоти й своєчасності виконання ремонтних і сервісних заходів. Обслуговування систем вентиляції не є примхою, а обов'язковою вимогою виробника обладнання для його нормального функціонування. Сервісні роботи повинні виконуватися з певною періодичністю, яка залежить від частоти використання техніки, об'єму приміщення і його цільового призначення, місця установки оснащення та інших показників, що впливають на ефективність роботи обладнання.

Технічне обслуговування вентиляції та кондиціювання охоплює профілактичний огляд устаткування, його тестування і, при необхідності, ремонт або заміну зношених елементів. Компанія «Здоровий клімат» надає повний спектр послуг з підтримки працездатності обладнання із професійним підходом до вирішення будь-яких завдань.

Перелік робіт з обслуговування систем вентиляції та кондиціювання

Невчасний ремонт та обслуговування обладнання або їх повна відсутність призводить до зниження продуктивності обладнання, відмови в роботі, що шкодить здоров'ю і знижує рівень комфорту в приміщенні. Сервіс вентиляції і кондиціювання у Львові включає в себе ряд послідовних етапів: візуальний огляд системи, контроль функціонування при різних навантаженнях, виявлення відхилень від стандартів роботи, ремонт і заміну деталей. Інженери компанії «Здоровий клімат» виконають наступні роботи по оцінці роботи вентиляції і  кондиціювання:

  • Діагностику ефективності, працездатності і стану системи, фільтрів, вентиляторів, двигунів, автоматики і електричних з'єднань;
  • еревірку рекуператора і його очищення, огляд приводів повітряних заслінок;
  • Кількість холодоагенту в комунікаціях;
  • Аналіз термодатчиків і витрати повітря у вентиляційному каналі;
  • Перевірку електричної і електронної частини.

Для ефективної роботи вентиляції і кондиціювання рекомендується своєчасно виконувати заміну фільтрів. Фільтри  вентиляційної установки і кондиціонера очищають повітря, затримуючи на собі пил і бруд. Згодом вони забиваються, утворюється жировий шар, що є каталізатором розмноження бактерій і мікроорганізмів та зниження пропускної здатності. Щоб уникнути захворювань і підтримати ефективність функціонування обладнання необхідно чистити фільтри і обробляти їх антиалергенними і антибактеріальними препаратами.

Обслуговування систем вентиляції включає наступні роботи:

  • Огляд всіх елементів конструкції, якість кріплень;
  • Обстеження вузлів на предмет механічних пошкоджень і ламання;
  • Перевірку налаштувань системи і її діагностику при навантаженнях;
  • Профілактику електричних з'єднань;
  • Заміну або ремонт елементів системи.

Періодичність сервісного обслуговування систем

Загальна оцінка працездатності системи, перевірка кріплень, елементів, механізмів, електросистем та ін. - 1 раз в 3 місяці;

Чищення та дезінфекція крильчатки вентилятора в вентиляційних системах, фільтрів і ТЕНа в кондиціонерах, обробка спеціальними розчинами - 1 раз в 6 місяців;

Чистка видимих частин і поверхонь елементів, вентиляторів - 1 раз в 12 місяців.

Для отримання експертної консультації, оцінки стану конструкції, укладення договору на обслуговування систем вентиляції та кондиціювання, а також прорахунку вартості послуг компанії «Здоровий клімат», зв'яжіться з нашим менеджером за контактним телефоном або залиште заявку на зворотний дзвінок.

Приклади робіт
Отримати всі роботи на E-mail
Наші переваги
1

Виконуємо будь-які технічні, сервісні та ремонтні роботи по обслуговуванню вентиляції і кондиціювання. Проводимо діагностику, аналіз та огляд кожного технічного елемента системи, надаємо комплекс послуг для підтримки функціональності конструкції у її стандартному режимі.

2

Використовуємо перевірені досвідом надійні витратні матеріали для мінімізації необхідності проведення ремонту вентиляції і кондиціювання.

3

Укладаємо договір про сервісне обслуговування та виконуємо його в зазначені терміни.

4

Надаємо допомогу в підборі ефективних рішень при можливому неправильному проектуванні конструкції іншими компаніями. Консультуємо відповідальних осіб за якісну експлуатацію системи при різних ситуаціях і навантаженнях.

Замовте консультацію спеціаліста
Залиште заявку і ми з вами
зв’яжемось в найближчий час
наші контакти
Львівська обл.. Пустомитівський р-н., с. Солонка, вул. Стрийська 55.
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
Наш менеджер зв’яжеться з Вами якомога швидше!