Меню сайту
Close

Будівництво фруктосховищ і овочесховищ з сендвіч-панелей під ключ в Києві та Україні

Швидкомонтовані овочесховища вимагають будівництва з нуля. Роботи починаються з аналізу грунту, вибору проекту або індивідуального проектування, підбору обладнання, комунікацій. На спорудження об'єкта потрібно не більше 3 місяців. Період залежить від обсягу робіт, площі об'єкта і складності реалізації проекту.

Замовляючи картоплесховища з сендвіч-панелей або інший вид сховищ овочів під ключ, ви позбавляєте себе від трудовитрат. Вся робота виконується нашою компанією. З моменту першого дзвінка і обговорення деталей до здачі готового об'єкта під ключ наша компанія виконує робочі процеси без залучення сторонніх виконавців. Це виключає помилки і недоліки через неузгодженість.

3 причини побудувати овочесховище з сендвіч-панелей

Швидкість монтажу

Технологія з використанням сендвіч-панелей не вимагає часу і трудовитрат. Це єдина методика, яка дозволяє побудувати овочесховище за кілька місяців.

Якість будови

Овочесховище, збудоване відповідно до технології, відповідає вимогам і нормам експлуатації.

Спектр застосування

Будівля дозволяє зберігати будь-який вид овочів за рахунок підібраного холодильного обладнання. Передбачає зберігання швидкопсувних продуктів: картопля, яблука та інші овочі / фрукти.

Популярність методики будівництва сховища овочів обумовлена швидкістю монтажу. Готова металоконструкція, стінові і покрівельні сендвіч-панелі доставляються на будмайданчик і збираються. Процес не вимагає оренди важкої вантажопідйомної техніки. Каркас збирається згідно з проектом, обшивається панелями. Необхідно кілька днів на внутрішню обшивку, установку вікон і дверей. Готове будівлю не вимагає усадки і може експлуатуватися відразу, як закінчено його будівництво.

Виникли питання? Телефонуйте за номером - 050 355-05-98
Замовте консультацію спеціаліста

Ціна будівництва

Ціна будівництва овочесховища з сендвіч-панелей залежить від обсягу робіт, площі об'єкта. Вона обговорюється індивідуально, заснована на вигляді проекту: готовий або індивідуальний, конструктивних особливостях, складнощі роботи на обраній території. Для прорахунку вартості пропонуємо зв'язатися з менеджером компанії і обговорити деталі.

Приклади робіт

Наші переваги

Всі роботи під ключ
З моменту першого обговорення деталей до здачі проекту в експлуатацію роботи виконуються тільки нами без залучення інших виконавців.
Гарантія результату
Досвід будівництва дозволяє виконувати роботу з точністю і в строк. Гарантуємо ефективний результат і позитивне враження.
Обслуговування
При бажанні клієнта укладаємо договір на періодичне обслуговування об'єкта.

Відгуки наших клієнтів

. Олена Восконюк

Вдячні за сприяння, виконану роботу і відповідальність. Бездоганна компанія!

. Дмитро Котов

етапи. Ми як замовники завжди були в курсі процесу, отримували своєчасний звіт, а деталі заздалегідь обговорювали. Це дуже важливо для будівництва особливо, коли мова йде про бюджетний підприємстві

. Кирило Торнув

Сміливо рекомендую як професіоналів. Швидко і точно, вклалися в бюджет, без сюрпризів!

Залиште заявку і ми з вами
зв’яжемось в найближчий час

Поширені запитання

  • Овочесховища капітального будівництва вимагають часу: від півроку до року. Будівництво з сендвічів займе не більше 3-х місяців. При цьому відчутна різниця в підсумковій ціні, витратах на робочу силу, спеціалізованому транспорті та ін. Сховища з сендвічів вигідні в кожному аспекті.

  • Можлива оптимізація бюджету за рахунок вибору матеріалів різної якості. Все обговорюється в періоді проектування і розрахунків.

  • Це універсальна будівля. Дозволяє зберігати коренеплоди, зеленні культури, фрукти, продукцію зі схожими вимогами до зберігання, а також контейнери, ящики і мішки з овочами і фруктами.

наші контакти
Львівська обл.. Пустомитівський р-н., с. Солонка, вул. Стрийська 55.
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
Наш менеджер зв’яжеться з Вами якомога швидше!