Меню сайту
Close

Будівництво магазинів з сендвіч-панелей під ключ у Львові

Сьогодні фірми та підприємці в Україні поступово відмовляються від будівництва своїх комерційних об'єктів з бетону, цегли й інших традиційних матеріалів, замінивши його легкою, теплою, міцною, надійною та легкою металоконструкцією, обшитою сендвіч панелями. Магазини з сендвіч-панелей давно вже стали гарною альтернативою комерційної нерухомості завдяки мінімізації ризиків, пов'язаних з тривалою процедурою погодження та отримання дозволів на капітальне будівництво. Швидкобудуюємі конструкції для магазинів дозволяють за 30 днів отримати готовий об'єкт, який за пів року, а в багатьох випадках і суттєво скоріше, окупить вкладення інвестицій завдяки спрощенню процедури отримання необхідних дозволів, проектних робіт, швидкості зведення та низькій собівартості будівлі, а також економії від подальшої експлуатації.

 

Переваги модульних магазинів

Повна безпека у експлуатації.

Швидкомонтовні магазини відповідають нормам пожежної безпеки та вимогам, що запропоновані санітарними та будівельними нормами. Всі матеріали, що використовуються у будівництві модульних магазинів, не несуть загрози здоров'ю людини.

Швидке будівництво магазину.

На зведення об’єктів по традиційної технології необхідно, мінімум, півроку-рік. Модульний магазин буде готов до здачі в експлуатацію вже через місячи-два після вашого замовлення. Невеликі швидкомонтовані міні маркети не потребують фундаменту, що значно скорочує термін робіт.

Висока ступінь комфорту.

Магазини з сендвіч-панелей можуть експлуатуватися в різних кліматичних зонах. Замовник може підібрати підходящий варіант будівлі, який підходить йому з урахуванням середнього температурного режиму в регіоні. Це гарантує комфорт у будь-яку пору року.

Якщо ви плануєте відкривати або розвивати свій бізнес за допомогою будівництва нової будівлі комерційного призначення, звертайтеся у будівельну компанію «Здоровий клімат» у Львові. Займаємося будівництвом магазину під ключ: пропонуємо проекти магазинів з сендвіч панелей, монтаж та здачу об'єкта в експлуатацію. При бажанні замовника надаємо ряд додаткових послуг для організації бізнесу: планування та монтаж систем вентиляції і кондиціювання, опалення, водопостачання й водовідведення, торгового холодильного обладнання та ін. Ціни будівництва магазину з сендвіч-панелей залежать від складності проекту та умов його реалізації, квадратури будівлі та індивідуальних вимог замовника. Зв'яжіться з менеджером компанії й отримаєте кваліфіковану допомогу та рекомендації щодо вирішення вашого бізнес-завдання.

Виникли питання? Телефонуйте за номером - 050 355-05-98
Замовте консультацію спеціаліста

Технологія будівництва швидкобудуюємих магазинів

Основні переваги магазинів із сендвіч-панелей полягають в їх простому та швидкому будівництві по каркасної технології. В основі конструкції лежить металевий каркас, який можна зібрати й розібрати при необхідності. До каркасу кріпляться сендвіч-панелі, які виробляються з проміжним утеплювачем. Така конструкція забезпечує легкість будівлі, тому швидкобудуємі магазини не вимагають глибокого капітального фундаменту. В багатьох випадках можна обійтися тільки заливкою стяжки під підлогу. Це дозволяє замовнику збірного магазину заощадити значні кошти на всіх етапах будівництва і отримання дозволів на будівництво .

Технологія зведення будівлі складається з основних етапів:

 • Проектування;
 • Підготовка майданчика до забудови;
 • Заливка фундаменту, стовпчикового фундаменту, або просто стяжки під підлогу.
 • Монтаж металоконструкцій, стін та покрівлі;
 • Оздоблення декоративними матеріалами та прокладка внутрішніх комунікацій.
 • Сучасні методики будівництва збірних об'єктів з металоконструкцій дозволяють заощадити не тільки на фундаменті та дорогих матеріалах, але й змонтувати об'єкт за дуже короткий термін. Це робить зводжувані магазинчики вигідними та рентабельними.

Відеопрезентація наших об’єктів:

Конструкція збірних магазинів не передбачає застосування вологих розчинів, які вимагають тривалого висихання. Замість цього металевий каркас з'єднується з сендвіч-панелями за допомогою болтів, шурупів, заклепок. Панелі доставляються на будівельний майданчик в готовому вигляді та можуть мати різний колір й тип утеплювача. Між собою панелі кріпляться за допомогою замкового з'єднання закритого типу «Z-Lock». Таким чином, система забезпечує високу швидкість монтажу та належну герметичність. Завдяки цій системі будівництво швидкобудуюємих магазинів з сендвіч-панелей обходиться недорого.

При цьому важливо розуміти, що ціна на магазини з сандвіч панелей у Львові залежить від:

 • Площі (квадратних метрів);
 • Складності конструкції та архітектурних рішень;
 • Розмірів будівлі;
 • Укомплектованості будівлі більш чи менш якісними матеріалами.

За технологією ШМБ можна побудувати будинок, міні маркет, магазин, торговий павільйон і навіть двоповерховий гіпермаркет. Використання сучасних матеріалів дозволяє за короткий термін створити естетично привабливу, комфортну, надійну та безпечну будівлю. ТОВ «Здоровий клімат» побудує магазин з сендвіч-панелей під ключ, забезпечивши замовника ефективним рішенням для розвитку його бізнесу.

Приклади робіт

Наші переваги

Висока якість будівництва
Детально обговорюємо з клієнтом нюанси будівництва, поєднуючи їх з його бажаннями й потребами. Будуємо магазини відповідно до норм і стандартів.
Фіксовані ціни
При розрахунку вартості керуємося фіксованими і обумовленими цінами. Складаємо детальний кошторис з описом витрат на послугу та матеріали.
Стислі терміни роботи
Ваш магазин з сендвіч-панелей буде побудований в короткі узгоджені терміни з дотриманням усіх вимог і домовленостей.

Відгуки наших клієнтів

. Елена Карпова

Строительство моего небольшого магазина силами компании Здоровый климат заняло всего полтора месяца. Я даже и представить не могла, что существует такая возможность - реализовать проект, который отвечает всем моим требованиям, за столь короткий промежуток времени. Благодарю за работу!

. Олексій Ніжин

Ще з першого дзвінку мені сподобалось спілкуватися с представниками компанії Здоровий клімат. Ввічливі менеджери, дуже уважне відношення до усіх запитів клієнта, злагоджена робота персоналу. Зразу зрозуміло, що працюєш з професіоналами. Усім рекомендую цю компанію!

. Наталія Медведєва

Я вперше співпрацювала з цією компанією. Загальне враження досить гарне. Всі співробітники відповідально підходять до своєї справи, в будь-який момент готові допомогти порадою, порекомендувати більш оптимальний варіант. Сподобалося і те, що проектувальники дуже уважно прислухаються до побажань стосовно проекту магазину, навіть якщо вони нестандартні.

Залиште заявку і ми з вами
зв’яжемось в найближчий час

Поширені запитання

 • Для будівництва магазину, супермаркету або гіпермаркету можуть використовуватися два види сендвіч-панелей: стінові і покрівельні. Стінові панелі застосовуються для монтажу стін, перегородок, облаштування морозильних камер і складів для зберігання швидкопсувних продуктів. Покрівельні сендвіч-панелі оптимальні для облаштування покрівлі

 • Швидкість будівництва залежить від обсягу і складності проекту. Невеликі магазини типового проекту вимагають 2-3 тижні на будівництво. Великі гіпермаркети - від 6 та більш місяців. Але навіть такі терміни набагато менш, ніж потрібні на монтаж аналогічних за обсягом магазинів з традиційних матеріалів.

 • Ціна монтажу залежить від обсягу і габаритів об'єкта. На вартість впливає поверховість, навантаження на фундамент і його вид, якість і кількість матеріалів, кількість кімнат в приміщенні, специфіка архітектури та багато іншого. Докладний розрахунок проводиться після оцінки витрат на роботу і матеріали, а також детального проектування об'єкта.

 • Сендвіч-панелі дозволяють швидко побудувати торговельну точку з мінімальними витратами, отримавши ефективний, надійний і практичний об'єкт. Сучасний матеріал має високі технічні характеристики: звукоізоляцію, теплоізоляцію, витримує великі навантаження. Крім того, сендвіч-панелі виготовляються в широкому асортименті кольорів, тому можна на їх основі побудувати естетично привабливу будівлю.

наші контакти
м. Львів, вул. Шумського, буд 19
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
Наш менеджер зв’яжеться з Вами якомога швидше!