Меню сайту
Close

Як виконується підбір холодильного та морозильного обладнання

Щоб вибрати комерційне, торговельне або промислове холодильне обладнання, необхідно детально вивчити технологічний процес, для якого агрегати будуть служити. Для цього фахівцями вивчаються технічні особливості холодильників і морозильників, їх температурний режим, тепловіддачу, гідравлічний опір системи, запас холоду. Визначається місце установки устаткування (вулиця або закрите приміщення), температурний режим і тепловтрати на ділянці, а також проводяться розрахунки для мінімізації витрат. У результаті замовник отримує рекомендації по підбору оптимальної холодильної системи, за своїми характеристиками цілком відповідної технологічним вимогам.

Переваги розрахунків і підбору морозильних і холодильних камер

Економія на енергоспоживанні

Технічні розрахунки потужності допомагають визначити оптимальні показники, необхідні для ефективної роботи обладнання з його мінімальним споживанням електроенергії. Це допомагає економити бюджет.

Економія на закупівлі обладнання

Точний і грамотний підбір обладнання відповідно виставленим до нього вимогам і характеристикам допомагає власникові бізнесу економити на закупівлі агрегатів, підбираючи тільки ту комплектацію, яка необхідна.

 

Збереження продукції

Відповідність показників і характеристик вимогам продукції, що зберігається в холодильниках і морозильниках, знижує витрати виробництва та зберігає якість товару на належному рівні.

Компанія «Здоровий клімат» виконає професійний теплотворний розрахунок і підбере оптимальне холодильне обладнання: компресори, конденсатори, випарники, прилади охолодження тощо, ґрунтуючись на ваших побажаннях і вимогах до ведення прибуткового бізнесу на основі використання холодильних систем.

Виникли питання? Телефонуйте за номером - +380673736556
Замовте консультацію спеціаліста

Етапи підбору холодильного та морозильного обладнання для камер

При проектуванні холодильної системи розрахунок обладнання є важливою частиною проекту. Тільки на підставі отриманих даних фахівцям вдається правильно підібрати техніку для збереження якості продукції без зайвих витрат. Процес розрахунків та підбору включає:

  • Обробку запитів замовника;
  • Виїзд інженерів на об'єкт для вивчення, складання схем будівлі та місць розташування устаткування;
  • Виконання докладних і точних технічних розрахунків;
  • Підбір холодильного обладнання на основі отриманих даних і бюджеті замовника;
  • Розрахунок вартості монтажу та витратних матеріалів (опціонально).

Інженери заповнюють і надають клієнту документацію із зазначенням отриманих даних. На місці проводиться консультація з розшифруванням та економічним обґрунтуванням отриманих результатів.

Вартість послуги розрахунку і підбору холодильного та морозильного обладнання у Львові

Ціна послуги з розрахунку та підбору холодильного обладнання залежить від обсягу роботи та персональних потреб замовника. При зверненні в нашу компанію менеджер висилає опитувальний лист, на основі якого можна зорієнтувати за приблизною вартістю послуг. Остаточна ціна буде розрахована та оголошена після оцінки об'єкту, пред'явлених вимог і специфіки продукції.

Приклади робіт

Наші переваги

Відповідність ДЕСТам і нормам
Технічні розрахунки виконуються в повній відповідності з ДЕСТами та виставленими нормами для отримання правильних результатів, виходячи з вимог до холодильного обладнання.
Оптимальний підбір обладнання
Підбір обладнання виконується на основі отриманих розрахунків і потреб клієнта з мінімізацією витрат на покупку техніки та оптимізацією бюджету клієнта.
Досвідчені інженери
Роботу виконують інженери і майстри з досвідом роботи понад 5 років. Це гарантує безпомилкові результати за розрахунками та підбору для безперебійної роботи техніки та розвитку бізнесу клієнта.

Відгуки наших клієнтів

. Тамара Ісаєва

Дуже вдячна компанії Здоровий клімат за виконану роботу. По перше мене дуже приємно здивувало відношення представників компанії до мене - дуже ввічливо провели консультацію по телефону, домовились о зустрічі. Коли майстер приїхав, знову проконсультували щодо підбору обладнання та вартості послуг. По друге, вразила швидкість виконання роботи. Всі розрахунки було зроблено за один тиждень, та вже на наступний день обладнання було підібрано. Сподобалась співпраця з цією компанією. Дякую вам!

. Дмитро Єрмоленко

Зробили розрахунок і підбір основного холодильного обладнання для нашого цеху за два тижня. Для системи холодильного обладнання великого обсягу це дуже швидко. Ще через тиждень обладнання було закуплено. Користуємося системою вже місяць, нарікань не має.

. Дмитрий Левчев

Перед обращением в Здоровый климат заказывал расчеты и подбор холодильного и морозильного оборудования небольшого ресторана еще в нескольких компаниях. В Здоровом климате подобрали наиболее оптимальные варианты по оборудованию. В результате мне удалось сэкономить 40000 грн на закупке техники! Спасибо вам за вашу работу!

Залиште заявку і ми з вами
зв’яжемось в найближчий час

Поширені запитання

  • При розрахунку оптимальної комплектації холодильного обладнання враховується необхідний обсяг, температурний режим, температура навколишнього середовища, необхідна товщина стінок, швидкість оновлення продукції в камері.

  • Кількість обладнання визначається кількістю товарних груп, що не рекомендовано спільно зберігати, а також розміром товарного запасу для кожної продуктової групи.

  • Ми надаємо гарантію на весь спектр своїх послуг. Детальніше про гарантійні терміни обумовить менеджер за контактними телефонами компанії.

  • Ми спеціалізуємося на повному циклі облаштування виробничих та інших підприємств: від будівництва до підбору комунікацій. Виконаємо професійний розрахунок під вимоги конкретного виробництва, порекомендуємо оптимальне обладнання в рамках бюджету. Працюємо з високоякісним обладнанням і пропонуємо його установку, ремонт і обслуговування.

наші контакти
Львівська обл.. Пустомитівський р-н., с. Солонка, вул. Стрийська 55.
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
Наш менеджер зв’яжеться з Вами якомога швидше!