Меню сайту
Close

Торгові центри з сендвіч-панелей: швидке й економічне будівництво у Львові та Україні

Збільшення будівництва різних торгових центрів в Україні призвело до розробки новітніх технологій. Однією з таких стало застосування металоконструкцій та сендвіч-панелей для зведення збірних, об'ємних та великих об'єктів. З моменту появи нової технології ШББ (швидкобудуюємих будівель), принцип будівництва торгових центрів з сендвіч-панелей радикально змінив традиційні методи будівництва торгових будівель.

 

Заощадимо ваш час на будівництві швидкомонтованного торгового центру під ключ

Будування зводжуваних об’єктів у будь-який час року

У процесі зведення торгових центрів з сендвіч-панелей не використовуються вологі сполучні суміші (наприклад, цемент), що вимагають часу та погоди на висихання. Це дозволяє замовнику мінімізувати простої об'єкта, як можна швидше отримавши готову до експлуатації будівлю.

Розмаїття кольорів панелей.

Широкий вибір кольорів зовнішніх панелей по каталогу RAL дозволяє швидко вибрати колірне рішення, яке повністю відповідає побажанням клієнта та загальної концепції місцевості.

Швидкий процес будівництва

 У якості каркасу використовується легка металоконструкція, яка кріпиться за допомогою зварювання або надійних шурупів. Це дозволяє заощадити час на збірці та мінімізувати витрати робочої сили.

Наша компанія побудує модульний торговий центр за типовим або індивідуальним проектом. Ми пропонуємо комплекс послуг з проектування, вибору матеріалів, металоконструкцій, їх доставки та монтажу, а також здачі об'єкта в експлуатацію. Маємо ліцензію й пакет дозвільних документів на будівництво торгових центрів. Несемо повну відповідальність за роботу. Пропонуємо ринкові ціни на послуги та експертну допомогу в будь-яких питаннях, пов'язаних з будівництвом ТЦ з сендвіч-панелей. Отримати відповіді на питання можна, зв'язавшись з менеджером нашої компанії.

Виникли питання? Телефонуйте за номером - 050 355-05-98
Замовте консультацію спеціаліста

Переваги технології швидкобудуюємих торгових центрів

При вирішенні будівництва швидкомонтованого торгового центру на місцевості з дуже розвиненою інфраструктурою або за містом, де немає можливості під'їхати великовагової техніки, швидкобудуюємі торгові центри стають кращим варіантом. В їх основі лежить збірний металевий каркас, який доставляється на будмайданчик в розібраному вигляді та збирається, безпосередньо, на ньому. У якості стінового матеріалу використовуються плити сендвіч-панелі - сучасний універсальний швидкомонтований матеріал. Панелі кріпляться один до одного за допомогою пазів і саморізів, мають естетичний зовнішній вигляд, можуть бути виготовлені в будь-якому кольорі. Вони екологічні, стійкі до навантажень і мають високі показники тепло- та звукоізоляції. В результаті замовник торгового центру під ключ отримує:

  • Економію на доставці матеріалу на будмайданчик та робочій силі (для збору каркасу і панелей потрібна менша кількість монтажників);
  • Економію на експлуатації торгово-розважального центру з металоконструкцій. Сендвіч-панелі володіють мінімальним рівнем тепловтрат;
  • Економію на фундаменті. Мала вага будівлі не вимагає важкого і глибокого фундаменту.

Відеопрезентація наших об’єктів:

До загальної кількості переваг торгових центрів з сендвіч-панелей, що швидко зводяться, варто віднести можливість планування будь-якої структури приміщення. Можна створювати будь-яку кількість стінових перегородок для торгового центру, а при необхідності здійснити швидке перепланування і зміну перегородок, швидку реконструкцію внутрішніх приміщень.

Вирішивши побудувати або купити торгові будівлі з сендвіч-панелей на замовлення, клієнт економить з моменту проектування до моменту завершення будівельних робіт. Готові об'єкти ТРЦ вартістю виходять на 20-30% дешевше, ніж аналогічні з цегли та інших традиційних матеріалів.

В разі необхідності модульний ТЦ  можна повністю перенести на інше місце майже без втрат матеріалів . Компанія «Здоровий клімат» побудує вигідну та надійну будівлю, запропонувавши оптимальні варіанти проекту за розумними цінами.

Ціни на будівництво торгових центрів з сендвіч-панелей залежать від складності проекту та обсягу робіт, вартості та виду фундаменту, вибору дизайнерських рішень, обсягу матеріалів і кількості необхідного персоналу будівельної бригади для виконання робіт в обумовлені терміни. Остаточна вартість будівництва оголошується після затвердження план-проекту, обговорення обраних матеріалів. Після цього складається кошторис з докладним описом ціни матеріалів і вартості послуг, а після затвердження - фіксується, будучи незмінною.

Приклади робіт

Відгуки наших клієнтів

. Андрей Степаненко, директор по развитию торговой сети, Днепр Андрій Степаненко, директор по розвитку торговельної мережі, м. Дніпро

З компанією «Здоровий клімат» співпрацювали вже два рази. У перший раз компанія виграла в тендері на будівництво невеликого торгового центру в Дніпрі. Вдруге звернулися самі - після роботи з першим об'єктом у нас залишилися позитивні враження від співпраці. Компанія - професіонали у своїй справі і професіоналізм відчувається на кожному етапі: від розробки проекту до моменту здачі об'єкта в експлуатацію. Висловлюємо подяку компанії «Здоровий клімат» за виконану роботу та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

. Олена Городецька, власник ТЦ

У компанію «Здоровий клімат» звернулися за розробкою проекту нової роздрібної точки. Підхід, відповідальність за свою роботу та ставлення фахівців до клієнта привели до подальшої співпраці. Силами компанії був розроблений і реалізований проект - швидко, чітко й злагоджено. Дякую за авторський нагляд. Окрема подяка виконробу за контроль якості будівництва. Бажаю вашій компанії успіхів і процвітання!

. Иван Друзь, директор по развитию коммерческой сети

Выражаем благодарность руководителю и сотрудникам компании «Здоровый климат» за выполненные строительно-ремонтные работы торгового объекта в г. Чернигов. Работы были проведены на высоком профессиональном уровне, завершены в срок. Хочется отметить четкое и отлаженное взаимодействие сотрудников компании в рабочем процессе и их отзывчивость на наши требования.

Залиште заявку і ми з вами
зв’яжемось в найближчий час

Поширені запитання

  • До складу нашої компанії входить проектний відділ, який розробляє як індивідуальні, так і типові проекти. Типові проекти представляються замовнику в готовому вигляді з розрахунком обсягу матеріалів. У вас є можливість побудувати торговий центр за готовим проектом, а також внести в нього зміни відповідно до своїх вимог.

  • Вартість будівництва торгового центру розраховується на основі узгодженого проекту. Багато що залежить від розмірів, типу металевих конструкцій, кроку колон, розміру перетину балки, розміру прольотів, обсягу і типу матеріалів, виду покрівлі, кількості скління і багато чого іншого. Ціна одного квадратного метра буде оголошена тільки після докладного озвучування всіх параметрів майбутньої будівлі.

  • До основних переваг швидкобудуюємого торгового центру відноситься безпека для людей, обладнання і навколишнього середовища, енергоефективність, міцність, надійність, простота монтажу і тривалий термін експлуатації.

  • Термін залежить від обсягу та складності будівництва. В середньому, це 90-150 робочих днів для ТЦ площею від 1500 до 10000 кв.м.

наші контакти
м. Львів, вул. Шумського, буд 19
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
Наш менеджер зв’яжеться з Вами якомога швидше!