Меню сайту
Close

Монтаж систем опалення під ключ у Львові та Україні

Компанія «Здоровий клімат» надає послуги монтажу систем опалення в будинках, котеджах, квартирах, промислових і виробничих будівлях на основі ефективних рішень, відповідних сучасним вимогам, які пред'являються до інженерних систем. «Здоровий клімат» надає повний спектр послуг з планування проекту, продажу високоякісного європейського обладнання, монтажу та сервісного обслуговування обладнання.

Досвід інженерів компанії в облаштуванні індивідуальних проектів опалення під ключ допомагає забезпечувати якісний монтаж опалення в приватному будинку з запуском в експлуатацію електричних, газових і твердопаливних котлів. Ціна послуги залежить від обсягу та складності робіт, виду і типу обладнання, площі приміщення. За детальною консультацією про вартість монтажу системи опалення та нюанси роботи звертайтесь за контактними номерами або залиште заявку на зворотний дзвінок на нашому сайті.

Етапи встановлення опалення

Підготовчі роботи

Інженером вивчається об'єкт, його особливості. Визначаються характеристики системи, вносяться рекомендації фахівця щодо обладнання й вислуховуються побажання замовника.

Розробка проекту та документації

Складається офіційний договір із зазначенням термінів і вартості виконання робіт. Розробляється проектна документація на підставі технічного завдання. Підраховуються витрати на обладнання, витратні матеріали, їх доставку на об'єкт.

Монтаж опалювальної системи

 Виконується установка обладнання, пусконалагоджувальні роботи, гідравлічні випробування та загальна перевірка всіх вузлів системи й мережі. Система вводиться в експлуатацію. Надається гарантійний талон.

Виникли питання? Телефонуйте за номером - 050 355-05-98
Замовте консультацію спеціаліста

Монтаж опалення для промислових підприємств

Опалення промислових і виробничих площ - окрема галузь в проектуванні теплових систем, якою займається наша компанія. Інженери нашої компанії детально вивчають особливості і специфіку приміщення, його можливості, вимоги, виконують точні розрахунки коефіцієнта корисної дії, роблять висновок на основі проведених експертиз, і складають план-проект. У процесі складання комплектуючих для системи враховується їх матеріал, геометрія площі, конструкція.

Замовник отримує гідравлічні і теплотехнічні розрахунки, рекомендації по підбору оптимальної системи, надається детальна схема трубопроводів, колекторів та інших вузлів із зазначенням місць розташування кожного елемента щодо конструкції промислової будівлі.

Компанія «Здоровий клімат» виконає монтаж систем опалення в нежитлових приміщеннях у Львові, в тому числі об'єктах готельного бізнесу, конференц-залах, кафе, гіпермаркетах, супермаркетах і магазинах, клубах та інших об'єктах комерційної і соціальної діяльності. Зв'яжіться з менеджером нашої компанії та отримаєте експертну консультацію та інформацію про розцінки на послуги монтажу опалювальних систем.

Відеопрезентація наших об’єктів:

Щоб дізнатись скільки коштує монтаж системи опалення, фахівцю необхідно знати характеристики та площу об’єкта, складність та об’єм робіт та інші показники, що можуть впливати на остаточну вартість послуг компанії. Спеціаліст компанії “Здоровий клімат” по запиту може надати фіксований прайс, у якому вказани мінімальні ціни на монтаж опалення, але вартість для кожного об’єкту буде розраховуватися індивідуально.

Приклади робіт

Наші переваги

Експертний підхід
Виконуємо комплексний монтаж опалення - від оцінки об'єкта до здачі системи в експлуатацію та надання своєчасного сервісного обслуговування.
Новітні технології
При проектуванні, підборі обладнання та монтажі опалення використовуємо енергоефективні та економічні системи з максимальним ККД.
Надійне обладнання
Застосовуємо в роботі надійне, якісне та перевірене обладнання від провідних європейських виробників. На всі матеріали надається гарантія.

Відгуки наших клієнтів

. Олена Іршавська

Замовляла послугу проектування та встановлення газової системі опалення у приватному будинку у компанії Здоровий клімат. Все зробили швидко та якісно, вже рік працює система без нарікання.

. Иван Клопотин

Полтора года назад сотрудничал с компанией “Здоровый климат”, заказав в ней услугу монтажа водяной системы отопления на небольшом производственном помещении. Проектирование системы заняло 2 недели. Мне достаточно часто звонили, уточняли вопросы относительно моего бюджета, вносили рекомендации по его оптимизации. Доставка и установка оборудования заняла еще одну неделю. Сделали все “без пыли”, бригада специалистов работала быстро и слаженно. Результатом я доволен. Понравилось то, что каждый сотрудник, к кому бы ты ни обратился - проектировщик, менеджер, бригадир, всегда готов ответить на вопросы. Очень компетентный подход!

. Андрей Пичугин

Всем, кто живет в частном секторе и есть необходимость быстро и качественно провести систему отопления, рекомендую компанию “Здоровый климат”! Эта фирма - профессионал в своем деле! Работают оперативно, без лишних вопросов рекомендуют именно то, что нужно. Очень радуют цены на услуги и то, что выполняют весь комплекс работ, от выбора техники до ее запуска и ввода системы в эксплуатацию. Очень вежливый и приятный персонал!

Залиште заявку і ми з вами
зв’яжемось в найближчий час

Поширені запитання

  • Консультуємо з усіх питань і погоджуємо день візиту фахівця на об'єкт - Майстер оцінює об'єкт, підбирає найбільш підходящий вид опалення та обладнання - складаємо кошторис, укладаємо договір - проводимо установку обладнання, проводимо пуско-налагоджувальні роботи - підписання акту прийому-передачі.

  • Встановлюємо котел, насос, бойлер та інше обладнання для котелень, димоходи, вимірювальне обладнання, тепла підлога, радіатори опалення, виконуємо пуско-налагоджувальні роботи. Організовуємо індивідуальне опалення з примусовою або природною циркуляцією.

  • Проект може включати різні варіанти опалення: установку однотрубної системи з горизонтальною і вертикальною розводкою; двотрубної системи з нижнім розведенням або колекторну систему опалення.

  • Установка системи опалення включає монтаж радіаторів, розведення труб і їх підключення до джерела опалення. Вибір і установку приладу, який відповідає вимогам системи, пусконалагоджувальні роботи.

наші контакти
Львівська обл.. Пустомитівський р-н., с. Солонка, вул. Стрийська 55.
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
Наш менеджер зв’яжеться з Вами якомога швидше!