Меню сайту
Close

Будівництво збірних гаражів з сендвіч-панелей у Львові

Складно уявити автовласника, який з легкістю зміг би залишити свою машину на вулиці, маючи можливість тримати її в гаражі. Прямі сонячні промені, дощ, сніг, сміття, яке піднімає вітер, дуже негативно позначається на кузові авто. Та й недоброзичливців, яких не злякає сигналізація, на вулиці достатньо. Тому будівництво гаража - не розкіш, а нагальна потреба. Капітальне будівництво гаража з цегли - задоволення не з дешевих, та й швидким його не назвеш. Але будівельний ринок України вже сьогодні пропонує вигідну альтернативу - швидкобудуємі гаражі з сендвіч-панелей. Наша компанія готова побудувати об'єкт будь-якого обсягу та складності під ключ за низькими цінами у Львові, області та на теріторії всієї України.

Головні переваги модульних гаражів

Високий рівень теплоізоляції

Середнім шаром сендвіч-панелі виступає утеплювач пінополіуретан,пінополістерол ( пінопласт ) , мінеральна вата та ін., Який утримує тепло й не допускає промерзання. Завдяки цьому додатковий обігрів збірного гаража може бути мінімальним;

Низька гігроскопічність

Утеплювач всередині сендвіч-панелі не вбирає вологу, що позбавляє від необхідності періодичного ремонту. Для порівняння, стіни з газосилікатного блоку мають потребу в регулярному закладенні тріщин, які з'являються із-за високого рівня водопоглинання;

Невисока ціна швидкомонтовних гаражів

Швидкомонтований гараж з металоконструкцій і сендвіч-панелей за ціною дешевше в порівнянні з капітальним будівництвом. Простий монтаж знижує вартість будівельних робіт та не потребує закупівлі додаткових дорогих матеріалів;

Швидкобудуюємі гаражі мають збірно-розбірну конструкцію. Вони поставляються на будівельний майданчик у вигляді матеріалів та збираються протягом кількох днів. Стіни, перекриття та перегородки виготовляються з недорогого матеріалу, який не позбавлений переваг, що несе в собі будова з цегли. Отже, ви можете отримати довговічний, теплий та зручний гараж, заплативши за його будівництво суттєво менше.

Виникли питання? Телефонуйте за номером - 050 355-05-98
Замовте консультацію спеціаліста

Етапи будівництва швидкобудуюємих гаражів під ключ

Будівництво швидкого гаража під ключ можна умовно розділити на 3 етапи:

  • Розробка проекту будови з сендвіч-панелей;
  • Організація фундаменту, стін та покрівлі;
  • Укладання обшивки і оздоблювальних матеріалів.

На етапі проектування модульного гаража-боксу враховується площа, місце установки, підбираються матеріали в залежності від бюджету та побажань клієнта, розраховується ціна гаража, спосіб опалення, проведення електрики й інші параметри, необхідні для підтримки оптимального середовища для автомобіля у будь-який час року. Проектувальниками виконуються розрахунки загальної ваги збірної металоконструкції в сукупності з вагою автомобіля. Виходячи з цього, вибирається вид і товщина необхідного фундаменту.

Завдяки малій вазі металевої конструкції та сендвіч-панелей, для будівництва швидкомонтованого об'єкту підійде найпростіший й полегшений фундамент. Коли поверхня готова, встановлюється каркас: зводяться стіни з плит сендвічей, монтуються профілі та з'єднуються між собою спеціальними деталями. Після того, як каркас повністю зібраний, монтується покрівля. Матеріал покрівлі може бути будь-яким, на вибір замовника. На заключному етапі встановлюється обшивка - сендвіч-панелі кріпляться за допомогою замків «Z-lock». Після цього монтуються ворота.

Як бачите, зведення розбірного гаража з сендвіч-панелей - досить простий процес, але навіть він вимагає професіоналізму. Будівельна компанія «Здоровий клімат» створить проект майбутньої збірної гаражної споруди та побудує його за 2-10 днів, залежно від величини гаража. Зв'яжіться з менеджером компанії та отримаєте консультацію по будь яких питаннях, які цікавлять вас.

Відеопрезентація наших об’єктів:

Щоб дізнатись скільки коштує гараж із сендвіч панелей, необхідно обрати проект будівлі або пропонувати свої ідеї щодо зовнішнього виду об’єкту та його комунікаційного оснащення. Замовнику пропонується обрати типовий проект модульного гаражу з тих, що розробила наша компанія, або складсти індивідуальний проект зі спеціалістами компанії. Після того, як проект буд затверджено, розраховується вартість будівництва гаражу з сендвічей, до якої входить:

  • Складність та об’єм робіт;
  • Вид фундаменту (якщо він необхідний);
  • Кількість та ціна матеріалів.

Менеджери проекту детально розраховують вартість будівництва та составляють кошторис, загальна сума якого фіксується після затвердження клієнтом. Замовник може варіювати ціни на матеріали, обираючи варіанти на свій бюджет.

Приклади робіт

Наші переваги

Ідеальний проект
Розробимо проект для компактних седанів та габаритних вантажівок. Він буде містити прокладання комунікацій й місце для зберігання особистих речей.
Фіксований кошторис
Будуємо гаражі з сендвіч-панелей по фіксованому кошторису, який надасть наш менеджер по вашому запиту, обговоривши всі подробиці та нюанси.
Привабливий зовнішній вигляд
Побудуємо естетично привабливий гараж, який прекрасно впишеться в ландшафт вашої території та допоможе зберігати свій авто у відповідному стані.

Відгуки наших клієнтів

. Александр Заболотный

Честно, открыто и ответственно - три слова, которыми я могу охарактеризовать компанию “Здоровый климат”. Ребята работают очень быстро и безошибочно, на любой вопрос у них уже готов ответ. В общем, сотрудничать с ними - одно удовольствие. Рекомендую!

. Оксана Пільгова

Дуже вдячна фахівцям компанії Здоровий клімат за мій новенький гараж. Дуже красивий теплий та зручний. Сподобалось ввічливе відношення команди до мене, швидке рішення усіх питань та будівництво металевого розбірного гаража лише за два тижня. То ж, якщо ви шукаєте де замовити сучасний гараж під свою автівку, звертайтеся до Здорового клімату, ви не пошкодуєте

. Роман Темников

Уже вдруге співпрацюю з компанією Здоровий клімат. У перший раз компанія надала мені послугу проектування мінімаркета. Цього разу звернувся за послугою проектування і вже будівництва гаража. Роботу виконали швидко і дуже якісно. За весь період співпраці не виникло жодного питання щодо будівельного процесу. Бригадир тримає в курсі всіх справ, звітує кожен день за виконану роботу. Дуже зручно контролювати і вести бюджет!

Залиште заявку і ми з вами
зв’яжемось в найближчий час

Поширені запитання

  • Вид фундаменту підбирається в залежності від габаритів об'єкта. Найбільш популярні 3 види: бетонна плита на піщаній подушці, фундамент з двотавровою обв'язкою і стрічковий фундамент з піщаної подушкою.

  • Одна з важливих переваг гаражів з сендвіч-панелей - їх мобільність. Є можливість транспортувати зібраний гараж в інше місце, але за умови, що на момент монтажу була передбачена проушина, за яку гараж можна підчепити. Для транспортування буде необхідний кран вантажопідйомністю 10 тонн. Якщо вушка немає, панелі можна розібрати, перевезти і зібрати в іншому місці. Можливість це зробити буде виключена, якщо в момент складання панелі були додатково з'єднані клеючим складом.

  • Щоб в гаражі було тепло, рекомендовано підбирати панелі з товстим шаром утеплювача. Найчастіше застосовується пінополістирол, який добре тримає температуру і не піддається впливу зовнішніх факторів. Таких, як перепади температури, морози і т.п. Також можна передбачити додаткове утеплення мінеральною ватою або іншим матеріалом всередині гаража.

  • Ціна гаража з сендвіч-панелей розраховується на основі готового проекту, в якому вказана архітектура об'єкта, кількість вікон, вид дверей, загальні габарити і інші технічні нюанси, які будуть враховані під час будівництва. Для прорахунку вартості зверніться до менеджерів нашої компанії.

наші контакти
м. Львів, вул. Шумського, буд 19
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
Наш менеджер зв’яжеться з Вами якомога швидше!