Меню сайту
Close

Професійний монтаж сендвіч-панелей у Львові та Україні

Професійний монтаж сендвіч-панелей - один з основних факторів, що визначають довговічність, міцність і зручність експлуатації швидкобудуюємих будинків з металоконструкцій. Тому важливо приділяти увагу якості основного матеріалу, комплектуючих, а також знати й застосовувати технологію установки матеріалу. Сподіватися на свої сили не варто, особливо, коли мова йде про будівництво великої комерційної або виробничої будівлі. Щоб виключити ризик помилок і зробити ШББ стійким та надійним, важливо звернутися до професіоналів.

Компанія «Здоровий клімат» виконає установку сендвіч-панелей у Львові та інших містах України під ключ на основі рекомендованих виробником технологій монтажу за доступними цінами. Роботи проводяться з урахуванням технічної документації, затвердженого проекту з використанням спеціалізованого інструментарію.

Особливості монтажу сендвіч-панелей

Висока швидкість монтажу панелей

Швидкість монтажу сендвіч панелей значно вище, ніж будівництво з використанням традиційних матеріалів. Бригада всього з трьох чоловік та лише одна одиниця техніки здатні за один день змонтувати 200 і більш кв. м. поверхні.

Простота встановлення сендвіч панелей

У процесі монтажу панелей типу сендвіч застосовується спеціальне кріплення, яке не потребує використання вологих скріплюючих сумішей. Разом з пазами, розташованими на плитах, створюються зручні умови для простої збірки конструкції.

Економія на робочої силі

Зробити швидкий монтаж навіть великої споруди зможе бригада фахівців з 3-4 чоловік із застосуванням декілька одиниць вантажопідйомної техніки. Це значна економія на робочої силі. Щоб побудувати споруду по традиційної технології, треба наймати бригаду з 6 та більш осіб.

Ми надаємо гарантію на виконані роботи та несемо повну відповідальність. Працюємо на прозорих умовах, укладаємо договір із зазначенням вартості послуги й термінів її виконання.

Виникли питання? Телефонуйте за номером - 050 355-05-98
Замовте консультацію спеціаліста

Методи встановлення сендвіч-панелей

Монтаж сендвічу може виконуватися двома способами:

  • Горизонтальним;
  • Вертикальним.

Вертикальний метод монтажу будівель з сендвіч-панелей починається з кута будівлі від цоколя. Панелі укладаються вертикально в ряд до моменту верхніх проектних відміток. Для кріплення панелей на верхніх поверхах використовуються вигнуті комплектуючі, якщо проект будівлі передбачає овальні форми. Щоб зберегти стабільність і стійкість конструкції великої площі, передбачається компенсаційний шов. У деяких випадках (наприклад, для підтримки цоколя) встановлюється додатковий шар мінеральної вати. Щоб ущільнити стик, в замок сендвіч-панелей вводиться герметик, після чого кріпиться наступна панель.

При застосуванні горизонтального методу кріплення монтаж сендвіч-панелей починається з установки нащільника та добірних деталей. При необхідності укладається додатковий шар мінвати або пінопласту. Перша панель зміцнюється пазом вниз. Монтаж виконується за допомогою спеціальних кріпильних елементів. Їх кількість вказується при проектуванні об'єкта й виборі матеріалів. Кожна панель встановлюється послідовно по системі шип-паз, яка забезпечує щільне з'єднання. Для герметизації укладається мінеральна вата. Вибір методу залежить від конструкції та специфіки будівлі, її призначення та запланованого зовнішнього вигляду.

Приклади робіт

Наші переваги

Досвід
Досвід співробітників компанії дозволяє швидко та бездоганно виконувати установку панелей без помилок і будь-яких ризиків.
Відповідальність
У робочому процесі ми не залучаємо посередників і самостійно несемо відповідальність за всі етапи монтажних робіт.
Послуги під ключ
Пропонуємо комплекс робіт: від доставки матеріалів до надання необхідної технічної документації після завершення монтажу.

Відгуки наших клієнтів

. Ярослав Стільнівецький

Дуже професійна робота! Працівники компанії Здоровий клімат кожний етап роблять вчасно, немає затримок. Якщо утворюється форс-мажорна ситуація, вона зразу обговорюється та вирішується найближчим часом. Окремо бажаю відмітити доступні ціни на послуги. Фахівці робочої бригади виглядають дуже охайно, що теж важливо, на мою думку. Отже, дякую вам за те, що ви робите!

. Антон Серебряков

Я знаю, что даже небольшая ошибка, допущенная в процессе монтажа сэндвич панелей может привести к катастрофическим последствиям. Поэтому когда впервые обращался в Здоровый климат за этой услугой сильно беспокоился. Но, к счастью, работа прошла на отлично. Ребята собрали небольшую СТО за 5 недель. Уже полгода работаем, нареканий нет. Рекомендую эту компанию, как профессионала своего дела!

. Виктория Стрельцова

Обратилась в компанию “Здоровый климат” за услугой монтажа небольшого магазина. Проект и закупка материалов была проведена другой компанией. В процессе монтажа возникли проблемы из-за неправильного подбора стройматериалов, но мне помогли их решить, порекомендовав закупку необходимых. Объект собрали достаточно быстро - за 1,5 месяца, что меня очень порадовало. В общем, я рада тому, что обратилась именно в эту компанию.

Залиште заявку і ми з вами
зв’яжемось в найближчий час
наші контакти
Львівська обл.. Пустомитівський р-н., с. Солонка, вул. Стрийська 55.
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
Наш менеджер зв’яжеться з Вами якомога швидше!