Меню сайту
Close

Чому послуги підбору, монтажу та обслуговування краще замовляти у одного виконавця

Звертаючись в одну компанію за послугою продажу, проектування, вибору обладнання та його установкою під ключ, ви значно економите час на пошуку різних фахівців. Компанія, що пропонує комплекс послуг, детально вивчає ваші потреби, особливості приміщення, його призначення, і виконує замовлення, повністю відповідаючи вашим запитам. Співпрацюючи з одним виконавцем, ви отримуєте гарантію якості та відповідальності за проведений спектр робіт.

Переваги співпраці з «Здоровий клімат»

Комплексні рішення під ключ

Виконуємо спектр робіт з проектування, підбору, продажу, монтажу та обслуговування систем кондиціонування для фізичних та юридичних осіб. Підбираємо оптимальні рішення для комфортного використання системи кондиціонування.

Відповідність технологічним нормам

Повністю дотримуємося відповідності технологічним нормам для забезпечення безперебійної, безпечної та високоефективної роботи систем кондиціонування. Надаємо гарантію на всі виконані компанією роботи та несемо відповідальність за їх якість.

Економія на послугах і експлуатації

Автоматизація процесу кондиціювання, правильний підбір обладнання та якісний монтаж, використання інверторних технологій кондиціонування дозволяють кожному клієнту нашої компанії економити на всіх етапах співробітництва та експлуатації системи.

Виникли питання? Телефонуйте за номером - 050 355-05-98
Замовте безкоштовну консультацію
спеціаліста

Етапи виконання комплексу послуг

  1. Складання технічного завдання для правильного підбору кондиціонерів. Проектування системи на основі специфіки приміщення та потреб замовника;
  2. Розрахунок і підбір кондиціонерів оптимальної для клієнта вартості;
  3. Узгодження з замовником всіх питань по розміщенню внутрішніх та зовнішніх блоків кондиціонерів, узгодження шляху прокладання трубопроводів;
  4. Виконання монтажу кондиціонерів відповідно технічним нормам та рекомендаціям виробника техніки;
  5. Укладання договору на гарантійне та післягарантійне обслуговування спліт-системи.

Ціна проектування, монтажу та обслуговування систем кондиціонування у Львові

Вартість послуги залежить від вартості, об’єму та складності комплектації обладнання, набору необхідних функцій, рівня складності монтажу та обслуговування системи кондиціювання. Також ціна обслуговування залежить від частоти та глибини проведення профілактичних робіт. Заповните заявку та отримайте експертну консультацію та допомогу по всім питанням.

Приклади робіт

Наші переваги

Великий досвід праці
Понад 7 років досвіду допомагають нам якісно виконувати послугу. Ми не співпрацюємо з посередниками та несемо відповідальність за свою роботу с першого вашого звернення у компанію.
Професійний підбір обладнання
Ми робимо точні розрахунки для проекту та підбираємо обладнання, яке буде працювати у пікові періоди без збоїв і роботи на виснаження. Рекомендуємо лише високоякісне обладнання, перевірене часом та практикою.
Економія вашого бюджету
Ціни на системи кондиціонування та послуги компанії відповідають рівню ринкових цін. Ми завжди йдемо назустріч клієнтам та пропонуємо оптимізацію бюджету шляхом підбору рішень, які відповідають їх бюджету.

Відгуки наших клієнтів

. Олена Яровицька

З компанією «Здоровий клімат» дуже приємно мати діло! Вперше звернулася за послугою монтажу та обслуговування кондиціонеру у квартиру, а після того як оцінила якість роботи, замовила цю ж послугу у своє кафе. Вже 2 роки співпрацюю з цією компанією та задоволена її роботою.

. Віталій Олексійович Попов

У Львові я не зміг знайти компанію, яка змогла б краще виконувати свої обов’язки, ніж Здоровий клімат. Завжди своєчасно, завжди якісно та без проблем. Я навіть не турбуюся, що з якихось причин фахівці можуть не прийти обслуговувати кондиціонери! Завжди відповідально. Це і є показник професіоналізму і гарного ставлення до своїх клієнтів

. Кристина Шелудько

Мне необходимо было установить систему кондиционирования в цех по производству колбасных изделий. На поиски разных исполнителей времени не было, поэтому обратилась в Здоровый климат, так как увидела, что выполняют услугу под ключ. По телефону получила консультацию относительно времени и стоимости выполнения всех работ. На следующий день в цех приехал мастер, осмотрел все, мы с ним обсудили вопросы по бюджету, месту установки. Работа по закупке и монтажу заняла всего неделю. После этого заключила договор об обслуживании кондиционеров. Еще и скидку получила! Хорошая компания и очень квалифицированный персонал.

Залиште заявку і ми з вами
зв’яжемось в найближчий час
наші контакти
м. Львів, вул. Шумського, буд 19
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
Наш менеджер зв’яжеться з Вами якомога швидше!
Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам