Меню сайту
Close

Чому послуги монтажу та обслуговування краще замовляти у одного виконавця

Звертаючись в одну компанію за послугою вибору обладнання та його установкою під ключ, ви значно економите час на пошуку різних фахівців. Компанія, що пропонує комплекс послуг, детально вивчає ваші потреби, особливості приміщення, його призначення, і виконує замовлення, повністю відповідаючи вашим запитам. Співпрацюючи з одним виконавцем, ви отримуєте гарантію якості та відповідальності за проведений спектр робіт.

Переваги співпраці з «Здоровий клімат»

Професійна установка

Майстри компанії швидко, якісно встановлять кондиціонер в приміщенні будь-якого характеру, виконавши первинну настройку і роботу обладнання. Послуги виконуються відповідно до технічних вимог виробника кондиціонера.

Перевіряємо герметичність

Після установки кондиціонера приєднуємо вакуумний насос і викачуємо з системи повітря. Це виключає витік фреону в подальшому і гарантує безперебійну роботу кондиціонера при будь-яких навантаженнях.

Виконуємо обслуговування

За домовленістю виконуємо сезонне або невідкладне обслуговування кондиціонера з заміною фреону, видаленням конденсату, очищенням фільтра. На проведені роботи даємо гарантію.

Виникли питання? Телефонуйте за номером - 050 355-05-98
Замовте консультацію спеціаліста

Етапи виконання послуг

  1. Складання замовлення відповідно потреб клієнта. Ми виконуємо комплекс послуг по підбору, продажу та монтажу обладнання, але можливо замовити будь-яку необхідну окрему послугу;
  2. Розрахунок замовлення;
  3. Узгодження з замовником всіх питань по розміщенню внутрішніх та зовнішніх блоків кондиціонерів, узгодження шляху прокладання трубопроводів;
  4. Виконання монтажу кондиціонерів відповідно технічним нормам та рекомендаціям виробника техніки;
  5. Укладання договору на гарантійне та післягарантійне обслуговування спліт-системи.

Ціна монтажу та обслуговування кондиціонування у Львові

Вартість послуги залежить від вартості, об’єму та складності комплектації обладнання, набору необхідних функцій, рівня складності монтажу та обслуговування системи кондиціювання. Також ціна обслуговування залежить від частоти та глибини проведення профілактичних робіт. Заповните заявку та отримайте експертну консультацію та допомогу по всім питанням.

Модель Ціна монтажу, грн
7 2200 грн
9 2200 грн
12 2300 грн
18 2300 грн
24 2500 грн
30 2700 грн
36 3000 грн

Приклади робіт

Наші переваги

Великий досвід праці
Понад 7 років досвіду допомагають нам якісно виконувати послугу. Ми не співпрацюємо з посередниками та несемо відповідальність за свою роботу с першого вашого звернення у компанію.
Професійний підбір обладнання
Ми робимо точні розрахунки для проекту та підбираємо обладнання, яке буде працювати у пікові періоди без збоїв і роботи на виснаження. Рекомендуємо лише високоякісне обладнання, перевірене часом та практикою.
Економія вашого бюджету
Ціни на системи кондиціонування та послуги компанії відповідають рівню ринкових цін. Ми завжди йдемо назустріч клієнтам та пропонуємо оптимізацію бюджету шляхом підбору рішень, які відповідають їх бюджету.

Відгуки наших клієнтів

. Олена Яровицька

З компанією «Здоровий клімат» дуже приємно мати діло! Вперше звернулася за послугою монтажу та обслуговування кондиціонеру у квартиру, а після того як оцінила якість роботи, замовила цю ж послугу у офіс. Вже 2 роки співпрацюю з цією компанією та задоволена її роботою.

. Віталій Олексійович Попов

У Львові я не зміг знайти компанію, яка змогла б краще виконувати свої обов’язки, ніж Здоровий клімат. Завжди своєчасно, завжди якісно та без проблем. Я навіть не турбуюся, що з якихось причин фахівці можуть не прийти обслуговувати кондиціонери! Завжди відповідально. Це і є показник професіоналізму і гарного ставлення до своїх клієнтів

. Кристина Шелудько

Мне необходимо было установить систему кондиционирования в офис площадью 150 кв.м. На поиски разных исполнителей времени не было, поэтому обратилась в Здоровый климат, так как увидела, что выполняют услугу под ключ. По телефону получила консультацию относительно времени и стоимости выполнения всех работ. На следующий день в цех приехал мастер, осмотрел все, мы с ним обсудили вопросы по бюджету, месту установки. Работа по закупке и монтажу заняла всего неделю. После этого заключила договор об обслуживании кондиционеров. Еще и скидку получила! Хорошая компания и очень квалифицированный персонал.

Залиште заявку і ми з вами
зв’яжемось в найближчий час

Поширені запитання

Зверніть увагу на інші наші послуги

наші контакти
Львівська обл.. Пустомитівський р-н., с. Солонка, вул. Стрийська 55.
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
Наш менеджер зв’яжеться з Вами якомога швидше!