Меню сайту
Close

Будівництво ангарів з сендвіч-панелей під ключ у Львові

Швидкобудуюємі технології на основі сендвіч-панелей широко використовуються в комерційному, промисловому та сільському секторі. Ангари з сендвіч-панелей можуть виконувати роль спортивних, гаражних, складських, торгових та сільськогосподарських споруд. За своїми характеристиками модульні ангари не поступаються капітальному будівництву, а за багатьма параметрами навіть перевершують їх.

Чому фахівці рекомендують замовити будування збірних швидкобудуюємих ангарів?

Висока швидкість будівництва.

Монтаж ангарів з металоконструкцій виконується в період від 7 до 30 днів в залежності від розмірів та площі будівлі. Наприклад, на будівництво ангару з сендвіч-панелей площею 20 * 30 метрів знадобиться близько 14 днів. Це досягається завдяки технології складання готових конструкцій

Побудувати ангар із сендвіч-панелей вигідніше та дешевше

Модульні ангарні споруди обходяться на порядок дешевше ніж спорудити за технологією капітального будівництва за рахунок матеріалів і способу їх монтажу, що в підсумку здешевлює загальну вартість будівлі при багатьох суттєвих додаткових перевагах .

Будівництво модульного ангара у будь-яку пору року

Металоконструкції за своєю специфікою дозволяють швидко проводити монтаж в будь-яку пору року незалежно від погодних умов. Вони не чутливі до атмосферних опадів та перепадів температур, тому можна швидко побудувати об’єкт у спеку або лютий мороз.

В основі металевого каркасу лежать вироби із металевих та залізобетонних конструкцій, котрі можна також частково поєднувати з дерев’яними конструктивними матеріалами. А плити сендвіч-панелі - сучасний будівельний матеріал, в конструкцию якого закладений утеплювач. Завдяки цьому збірні ангари з сендвіч-панелей досить теплі й потребують менше затрат на опалення та кондиціювання.

Існує ще й інші очевидні переваги швидкобудуюємих ангарів від компанії “Здоровий клімат”. Ми реалізуємо також наступні комплексні рішення: проведення електричних мереж всередині будівлі, монтаж систем опалення, вентиляції та кондиціювання,монтаж систем холодопостачання. Також варто відзначити, що ангари з сендвіч-панелей не вимагають «дорогих» фундаментів. Вид фундаменту визначається, виходячи з результатів геологічних особливостей ґрунту , розрахункового снігового та вітрового навантаження на споруду. Однак завдяки малій вазі конструкцій, замовник може обійтися недорогим стрічковим фундаментом, що заощадить його бюджет.

Виникли питання? Телефонуйте за номером - 050 355-05-98
Замовте консультацію спеціаліста

Проекти ангарів з сендвіч-панелей під ваш бізнес

Компанія «Здоровий клімат» розробить проект швидкобудуюємого ангара в залежності від його призначення. Ми готові побудувати такі види споруд:

  • З вертикальними стінами. Будинки не обмежені по ширині, висоті та довжині. Можуть містити кілька поверхів, різноманітний набір вікон та воріт;
  • Полігонного типу. Зводяться та використовуються в якості складської будови в сільському господарстві й виробничого приміщення;
  • Аркового типу. Найдешевший та швидкобудуюємий вид ангару. Може застосовуватися в різних сферах. У будівництві використовуються прогони, що забезпечують зв'язок ферм;
  • Шатрового типу. Користуються популярністю в сільському господарстві та може бути використаний як комплекс для різного призначення.
  • Компанія «Здоровий клімат» надає повний спектр послуг з будівництва ангарів з сендвіч-панелей у Львові. Розробляємо проект на основі цільового призначення споруди, його конструктивних особливостей та площі, підбираємо енергоефективні матеріали та будуємо довговічний проект на основі сучасних технологій. Гарантуємо лояльні ціни на послуги, якісне виконання та міцність конструкції незалежно від ступеню навантажень на неї.

Зв'яжіться з менеджером нашої компанії та отримаєте консультацію про ціни ангарів з сендвіч-панелей, терміни будівництва й проект швидкомонтованої будівлі, що підходить для вашої діяльності.

Відеопрезентація наших об’єктів:

Щоб дізнатися скільки коштує модульний ангар, необхідно визначитися з проектом. Звернувшись в нашу будівельну компанію, фахівці запропонують два варіанти проектів: типові (розроблені за стандартними рішеннями) і індивідуальні проекти, які включають в себе нюанси та побажання замовника щодо габаритів, зовнішнього вигляду, форми, конструкції, комунікацій тощо.

Після того, як проект буде затверджений, фахівці виконають розрахунок будівництва ангара. У вартість буде включена складність та обсяг робіт, кількість осіб у бригаді, необхідних для зведення об'єкта в термін, найм вантажопідйомного транспорту, кількість матеріалу та його ціна, доставка матеріалу на будмайданчик тощо. Розрахунок вноситься до кошторису й після затвердження замовником загальна сума фіксується.

Приклади робіт

Наші переваги

Точно в терміни
Вказуємо реальні терміни будівництва швидкомонтованого ангару з сендвіч-панелей, зважаючи на всі особливості будівлі та її складності.
Працюємо за договором
Укладаємо з замовником офіційний договір, вказуємо фіксовану вартість послуг, терміни їх реалізації та дотримуємося усіх оголошених критеріїв.
Високоякісні матеріали
Використовуємо перевірені високоякісні матеріали, що гарантують довговічність та міцність конструкції впродовж всього сроку експлуатації.

Відгуки наших клієнтів

. Олег Троцький

До компаній, з якими раніше не співпрацював, ставлюся з пересторогою, особливо коли мова йде про будівництво великих об'єктів для бізнесу. "Здоровий клімат" порекомендував партнер, і я, зваживши всі плюси і мінуси, звернувся за проектуванням і будівництвом ангара для зберігання сировини. Наразі співпрацею залишився задоволений. Команда працює чітко та злагоджено, відчувається досвід. Порадував і прайс на послуги - досить недорого як для великої компанії. Загалом, дякую за вашу роботу, буду вас рекомендувати партнерам та колегам.

. Наталя Степанова

Звернулася в цю компанію за розробкою проекту великого ангара-стайні. Вибрала типовий проект із запропонованих фахівцями, змінила лише площу. Дуже сподобалося працювати з проектувальниками - розуміють з півслова, пропонують варіанти для оптимізації бюджету. Дуже зручно)

. Евгений Кошельников

Выражаю личную благодарность за сотрудничество компании Здоровый климат. Строительство ангара общей площадью в 1000 квадратных метров выполнено качественно, оперативно, на профессиональном уровне. Сдача объекта выполнена в срок. Надеюсь на дальнейшее сотрудничество и желаю компании успехов и процветания.

Залиште заявку і ми з вами
зв’яжемось в найближчий час

Поширені запитання

  • Будівництво ангарів з сендвіч-панелей не залежить від сезонності і може виконуватися в будь-який час року і погодні умови. І взимку, і влітку швидкість будівництва однаково висока за рахунок відсутності необхідності в застосуванні вологих матеріалів, які вимагають високих температур та низької вологості для швидкого висихання.

  • Термін служби швидкомонтованих ангарів умовний. Теоретично, на експлуатацію будівлі закладається 25-35 років, але при правильній експлуатації і своєчасному ремонті термін служби може бути набагато подовжено - до 100 і більш років.

  • Сендвіч-панелі не втрачають свій технічні та фізичні властивості у всьому періоді експлуатації будівлі. Але характеристики будуть збережені тільки за умови правильної експлуатації і своєчасного ремонту, обслуговування.

  • SIP-панель є різновидом сендвіч-панелі. Вона також складається з трьох шарів, але в якості матеріалу використовуються ОСБ-плити і пінополістирол. Сендвіч-панель виробляється з металевих листів і утеплювача, в якості якого виступає базальтове волокно або інший матеріал. SIP-панелі найчастіше використовуються для будівництва житлових і приватних будівель, а сендвіч-панелей - для виробничого будівництва: ангарів, магазинів, складів тощо.

наші контакти
м. Львів, вул. Шумського, буд 19
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
Наш менеджер зв’яжеться з Вами якомога швидше!