Меню сайту
Close

Холодильні конденсатори

Функціональність, надійність і довговічність будь-якої холодильної установки безпосередньо залежить від технічних характеристик та правильності підбору і якості конденсатора. Холодильний конденсатор в складі системи забезпечує роботу компресора в необхідному температурному режимі, підтримуючи його на необхідному рівні. Тому без високоякісного конденсатора холодильні машини, навіть преміального рівня, будуть наражатися на швидкий вихід з ладу або роботу на виснаження. Основним завданням пристрою є перетворення стисненого пару холодоагенту в рідкий стан. Тому необхідно правильно підібрати модель агрегату, а також своєчасно виконувати діагностику його стану й технічне обслуговування.

Вигоди покупки холодильних конденсаторів в "Здоровий Клімат"

Допомога у виборі

Підберемо, порекомендуємо оптимальний варіант і вид обладнання на основі його призначення і установки, вимог по потужності, габаритами з орієнтацією на ваш бюджет.

Розрахунки

При необхідності проведемо розрахунки технічних характеристик і підберемо холодильний конденсатор відповідної потужності.

Експертні консультації

Відповімо на всі питання, що цікавлять щодо видів холодильних конденсаторів, принципу їх вибору і вартості.

Виникли питання? Телефонуйте за номером - 050 355-05-98
Замовте консультацію спеціаліста

Відгуки наших клієнтів

. Наталія Вишневецька

Дякую за допомогу у виборі та повноцінну консультацію. Ви-професіонали, справжні!

. Антон Мельниченко

Все відмінно, після співпраці залишилися приємні враження. Швидко та якісно. З першого дзвінка зрозумів що потрапив в потрібне місце. Персонал максимально підготовлений, розбирається в кожній дрібниці. починаючи від видів і потужності обладнання, закінчуючи принципами установки. Всім рекомендую вашу компанію, як кращу на ринку!!!!

. Валерій Херсонський

Така продукція - НЕ массмаркет, про яку можна дізнатися чи прочитати на кожному сайті з інтернету. Щоб її вибрати грамотно і правильно, потрібна професійна допомога. Особливо, коли в цій темі не розбираєшся до кінця. Але мені пощастило знайти за рекомендаціями таку компанію. "Здоровий клімат" - помічник у всіх питаннях. Можна довіряти і бути впевненим, що завдання буде виконано чітко і в строк. Я бажаю вам процвітання! Дякую за вашу працю!

Залиште заявку і ми з вами
зв’яжемось в найближчий час
наші контакти
Львівська обл.. Пустомитівський р-н., с. Солонка, вул. Стрийська 55.
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
Наш менеджер зв’яжеться з Вами якомога швидше!