Меню сайту
Close
Відповідних результатів не знайдено.

Холодильні конденсатори

Функціональність, надійність і довговічність будь-якої холодильної установки безпосередньо залежить від технічних характеристик та правильності підбору і якості конденсатора. Холодильний конденсатор в складі системи забезпечує роботу компресора в необхідному температурному режимі, підтримуючи його на необхідному рівні. Тому без високоякісного конденсатора холодильні машини, навіть преміального рівня, будуть наражатися на швидкий вихід з ладу або роботу на виснаження. Основним завданням пристрою є перетворення стисненого пару холодоагенту в рідкий стан. Тому необхідно правильно підібрати модель агрегату, а також своєчасно виконувати діагностику його стану й технічне обслуговування.

В асортименті компанії «Здоровий клімат» широкий вибір холодильних конденсаторів, холодильних компресорів відомих європейських торгових марок. Досвідчені фахівці компанії проконсультують і порекомендують найкращі варіанти обладнання, спираючись на технічні вимоги холодильної системи та ваш бюджет. Надаємо повний спектр послуг з доставки, встановлення, налаштування агрегату, а також його сервісного обслуговування та ремонту у Львові.

Види конденсаторів холодильних машин

По виду охолоджувального середовища розрізняють конденсатори повітряного та водяного типу. Більш популярними вважаються агрегати з повітряним типом охолодження. Холодоагент охолоджується за допомогою вентиляторів, які створюють повітряний потік. По напрямку руху повітря розрізняють вертикальні й горизонтальні пристрої. Також повітряні холодильні конденсатори відрізняються за рівнем шуму : малошумні та стандартні. Даний тип пристрою простий в обслуговуванні, легко встановлюються, тому частіше використовується для оснащення торгового обладнання. Конденсатори з водяним типом охолодження рекомендується встановлювати в потужних і габаритних холодильних установках, що працюють при високій температурі навколишнього середовища.

Також агрегати діляться на види за типом конструкції. Розрізняють:

  • Трубчатозмійовикові;
  • Кожухозмійовикові;
  • Кожухотрубні;
  • Випарні та зрошувальні холодильні конденсатори.

Останнім часом найбільший попит мають випарні установки з водоповітряним типом охолодження - відносно новим видом, який передбачає довговічність і безперебійну роботу холодильної системи.

Ви можете отримати консультацію з питань технічних характеристик і принципів вибору агрегату у менеджерів нашої компанії. Допоможемо вибрати відповідну до ваших параметрів модель і купити її за доступними цінами у Львові. Звертайтеся до компанії Здоровий клімат і отримуйте кваліфіковані рішення і якісне обладнання!

наші контакти
м. Львів, вул. Шумського, буд 19
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
Наш менеджер зв’яжеться з Вами якомога швидше!