Меню сайту
Close

Обслуговування системи водопостачання і каналізації у Львові

Гарантійне та післягарантійне обслуговування свердловини, автоматики й конструктивних елементів водопостачання та каналізації істотно продовжує термін служби обладнання й роботи системи. Відсутність своєчасної профілактики неминуче призведе до засмічення, застоїв і інших несправностей, які ведуть за собою ряд проблем та непередбачені оплати за дорогий ремонт. Щоб мінімізувати ризик можливих ламань, рекомендуємо скористатися послугами компанії «Здоровий клімат». Замовивши обслуговування системи водопостачання у нашій компанії, ви можете розраховувати на якісний сервіс, доступні ціни та безперебійну роботу системи протягом усього терміну її експлуатації.

Вартість послуги залежить від виду, типу та призначення приміщення, індивідуальних особливостей водопостачання й каналізації. Для отримання детальної інформації та уточнення ціни на обслуговування вашого окремого випадку рекомендуємо зв'язатися з менеджером компанії за контактними номерами.

Перелік робіт з технічного обслуговування систем водопостачання та каналізації

Технічне обслуговування водопроводу та каналізаційних стоків слід замовляти в випадках виявлення змін в роботі системи. Це може бути витік води, відсутність води в крані або занадто великий напір, інші ознаки, які свідчать про порушення стабільності подачі води. Якщо сталася екстренна ситуація, необхідно звернутися до керівництва по експлуатації, по можливості, виявити причину ламання і самостійно усунути її. Після цього звернутися до фахівців.

Роботи з технічного обслуговування водопостачання, каналізації містять:

 • Контроль витрат питної води, надання звіту по балансу її споживання та відведення;
 • Проведення аварійних робіт на трубопроводах (ліквідація свищів, заміна засувок й окремих ділянок труб);
 • Ліквідація засмічень, витоків;
 • Контроль стану дренажних колодязів, труб зливового стоку, автоматики;
 • Чистка труб й колодязів від засмічень;
 • Заміна люка та кришки колодязя.

Профілактичне обслуговування водопостачання

Технічні роботи виконуються в міру виявлення поломок. Профілактичне обслуговування системи водопостачання необхідно проводити, щонайменше, раз на рік. У перелік послуг входить:

 • Герметизація точок з'єднання труб;
 • Установка додаткових кронштейнів для зміцнення водопровідних та каналізаційних труб;
 • Заміна гумових прокладок в кришках ревізій;
 • Частковий дрібний ремонт або заміна деталей;
 • Чистка фільтрів лічильника води, каналізаційного стояка, водопровідних кранів, сифонів;
 • Проведення гідравлічних випробувань.

При проведенні обслуговування систем водопостачання важливо враховувати матеріал, з якого зроблені труби та з'єднання, схему прокладки мережі і специфіку роботи кожної електронної установки. Точний й правильний аналіз даних полегшить завдання та приведе до бажаного результату.

Зв'язок з компанією «Здоровий клімат», грамотні профілактичні дії фахівців та своєчасний ремонт або заміна деталей системи допоможуть уникнути проблем в самий невідповідний момент. Гарантуємо високу якість й сервіс за прийнятними цінами.

Приклади робіт
Отримати всі роботи на E-mail
Наші переваги
1

Обслуговуємо об'єкти будь-якого призначення та обсягу: від невеликих приватних будинків і котеджів до великих виробничих і промислових ліній.

2

Приїзд майстрів на об'єкт в точні обумовлені терміни.

3

Укладення договору на систематичне обслуговування мереж водопостачання та каналізації, повне виконання своїх обов'язків.

Замовте консультацію спеціаліста
Залиште заявку і ми з вами
зв’яжемось в найближчий час
наші контакти
Львівська обл.. Пустомитівський р-н., с. Солонка, вул. Стрийська 55.
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
Наш менеджер зв’яжеться з Вами якомога швидше!