Меню сайту
Close

Будівництво швидкобудуюємих сільскогосподарських приміщень

Тим, хто вже виконував технологічний супровід сільскогосподарських комплексів, відомо, наскільки складним може бути процес. Нерідко зведення таких об'єктів виконується в області - за межами селищ і міст, на відкритій території без простого доступу до будматеріалів і техніці. Все це ускладнює процес доставки робочої сили і підвезення матеріалу. Наслідком стає затяжне будівництво, яке триває понад 1-2 років.

Модульне будівництво скорочує терміни в 4-6 разів. Досить один раз привезти на будівельний майданчик металеві конструкції, закупити і доставити панелі і інші витратні матеріали, і зібрати необхідний проект за кілька місяців.

Переваги сільськогосподарських будівель з сендвіч-панелей

Широкий спектр експлуатації

Сільськогосподарські будівлі можуть служити в якості стайні, корівника, свинарника, птахоферми, для зберігання зерна, корми для тварин, овочів, а також в якості гаража для сільськогосподарської техніки, робочого інвентарю та навісу для тварин.

Доступне будівництво

Будівництво с/г будівлі з сендвіч-панелей обійдеться в 2 рази дешевше в порівнянні з застосуванням традиційних будівельних матеріалів. Є можливість оптимізації бюджету за рахунок застосування панелей оптимальної товщини і варіації в видах утеплювача.

Тривалий термін експлуатації

Об'єкт готовий до експлуатації відразу після закінчення будівельних робіт. Не потрібно час для усадки. Термін експлуатації - не менше 50 років. Об'єкт не вимагає додаткових витрат на обслуговування.

Виникли питання? Телефонуйте за номером - 050 355-05-98
Замовте консультацію спеціаліста

Приклади робіт

Особливості швидкого будівництва сільськогосподарських будівель

Модульний будинок для сільського господарства - прекрасна альтернатива капітального будівництва. Об'єкт може мати будь-які габарити і конструктивні особливості. У період проектування можна передбачити прокладку будь-яких комунікацій: водопостачання і водовідведення, систему вентиляції, каналізації, опалення, електроенергії. Технологія дозволяє постачати будівництво будь-якими системами для забезпечення комфортного перебування людини і тварини в приміщенні.

При цьому замовник може варіювати вартість будівництва. Воно залежить від:

  • загальної площі об'єкта, кількості перегородок;
  • складності будівництва і віддаленості об'єкта від населеного пункту;
  • виду фундаменту;
  • обсягу монтажних робіт, кількості робочої сили, кількості спеціальної техніки;
  • виду сендвіч-панелей%
  • виду і складності прокладки комунікацій.

При правильному і грамотному проектуванні з урахуванням всіх нюансів будівництва та потреб замовника, можна побудувати бюджетне і високоефективне сільськогосподарське будівлю.

Етапи будівництва швидкомонтованого будівлі для сільського господарства

Будівництво починається з аналізу грунту, грунтових вод, прибирання території і укладання фундаменту. Після того, як фундамент встановлений і земельні роботи закінчені, виконуються роботи по збірці металоконструкції. Каркас збирається на основі проекту з урахуванням всіх майбутніх перегородок. На готовий каркас кріпляться стінові сендвіч-панелі. По завершенню їх монтажу, виконуються покрівельні роботи. В якості покрівельного матеріалу можуть використовуватись покрівельні сендвіч-панелі або будь-який інший матеріал, що підходить для цих цілей.

Фінішним етапом стає установка вікон і воріт. При правильній організації роботи будівництво можна закінчити через 2-6 місяців в залежності від обсягу та складності робіт. Висока швидкість будівництва не відображається на якості об'єкта. Сільськогосподарський об'єкт, побудований за швидке технології, відповідає нормам безпеки та експлуатації.

Наші переваги

Професійне проектування
Виконуємо проектні роботи на замовлення з урахуванням всіх побажань замовника, а також надаємо готові проекти підходящої комплектації і площі споруди.
Робота без посередників
Наша компанія виконує весь спектр послуг: від проектування до здачі будинку в експлуатацію. Це виключає помилки і зайві фінансові витрати, допущені посередниками.
Якість роботи
Працюємо строго за регламентом технології, надаємо авторський нагляд, несемо відповідальність на всіх етапах будівельних робіт. Виконуємо будівництво під ключ.

Відгуки наших клієнтів

. Наталя Ігорева

Дуже приємно співпрацювати з професіоналами! З першого дзвінка до здачі споруди в експлуатацію мене влаштувало абсолютно все. Бажаю успіхів і процвітання !!!

. Антон Родов

Будівництво - справа тонкое..і витратна. Як не намагайся заощадити, все одно робота обійдеться недешево. Але на щастя фахівці цієї компанії допомогли заощадити до 50 000 грн на виборі матеріалів, порекомендувавши більш недорогі, але хорошої якості. Відзначу й швидкість будівництва - сільськогосподарське будівля площею 800 кв.м. було побудовано за 1,5 місяці. Гарний результат. і вигідний. Ми вдячні вам!

Залиште заявку і ми з вами
зв’яжемось в найближчий час

Поширені запитання

  • Термін будівництва залежить від площі будівлі, складності робіт, віддаленості об'єкта та інших факторів. В середньому, термін становить від 1 до 6 місяців.

  • Будинки з сендвіч-панелей відповідають вимогам експлуатації, мають високі технічні характеристики. Технологія дозволяє побудувати тепле будівля для перебування в ньому тварин, холодну для зберігання зерна і овочів. А прокладена система комунікацій допоможе утримувати будівлю в чистоті і порядку.

  • Вартість будівництва залежить від виду проектування: індивідуальне або типове, площі і конструктивних особливостей об'єкта, використовуваних матеріалів, складності будівництва, віддаленості об'єкта від населених пунктів, необхідності в спеціалізованій техніці, виду матеріалів і т.п. Кінцева ціна буде відома після затвердження проекту і вибору матеріалів, розрахунок вартості послуг компанії.

  • Термін експлуатації - 50 і більше років. При цьому будівля не вимагає загального обслуговування. При механічному пошкодженні панелі її можна замінити одинично без загального демонтажу будівлі.

наші контакти
Львівська обл.. Пустомитівський р-н., с. Солонка, вул. Стрийська 55.
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
Наш менеджер зв’яжеться з Вами якомога швидше!