Меню сайту
Close

Ресторани з сендвіч-панелей: швидке будівництво у Львові й Україні

При будівництві ресторану важлива не тільки його міцність, але й швидкість. Особливо, це актуально перед теплим сезоном, коли збільшується кількість клієнтів та підвищується товарообіг. В цьому випадку ресторан з сендвіч-панелей стає єдино правильним рішенням.

 

3 причини побудувати ресторан з сендвіч панелей

Ресторан, що швидко зводиться
Низькі ціни на будматеріали

Ціни металоконструкцій та сендвіч-панелей в сумі на 10-15% нижче, ніж цегла або блоки, тому вдасться побудувати модульний ресторан недорого та вигідно

 

Легкий монтаж будівлі.

Збірні швидкобудуюємі ресторани можуть збирати бригади з 3-4 фахівців. Для капітального будівництва буде потрібно більша у декілька разів кількість будівельників

Мобільність.

Конструкція швидкобудуюємого ресторану передбачає можливість розбирання, транспортування та збирання в будь-якому зручному місці необмежену кількість разів

Якщо є намір побудувати ресторан з сендвіч-панелей, рекомендуємо скористатися послугами компанії «Здоровий клімат». Досвід та увага до деталей дозволяють нам створювати бездоганні проекти на основі точних розрахунків й побажань клієнтів та реалізувати їх в короткі терміни. Зв'яжіться з менеджером компанії або залиште свої контактні дані для отримання консультації та попередньої вартості будівництва об'єкта.

Виникли питання? Телефонуйте за номером - 050 355-05-98
Замовте консультацію спеціаліста

Чому спеціалісти рекомендують замовити будівництво ресторану під ключ за каркасною технологією

Технологія дозволяє всього за 1 місяць (в залежності від площі будівлі) побудувати зручну, комфортну, стійку та відповідну запитам людини будову з металоконструкцій, заощадивши на будівельних роботах та матеріалах. Така технологія активно використовується в Європі. В Україні вона почала практикуватися всього 10 років тому та за цей час набрала високу популярність. Обумовлений перехід з капітального будівництва на швидкомонтовану методику дешевизною будівельних матеріалів, високою швидкістю й простотою монтажу та відсутністю необхідності у важкому, дорогому фундаменті.

До ресторанів пред'являються більш високі вимоги, ніж, наприклад, до кіосків або складів. Вони повинні бути комфортними та теплими для перебування, мати високі показники звукоізоляції, а також виділятися привабливим зовнішнім виглядом. Сендвіч-панелі легко вирішують ці завдання. А якщо додати до цінних переваг широкий вибір кольорів сендвіч-панелей, що дозволяють створювати будь-який екстер'єр, їх енергоефективність та стійкість до навантажень, то в результаті замовник отримує високоякісний результат за розумні гроші.

Ми побудуємо для вас швидкозводжуваний ресторан з сендвіч-панелей у Львові та Україні під ключ, ґрунтуючись на ваших побажаннях площі, поверховості та планування, запропонувавши раціональні варіанти за доступними цінами.

Відеопрезентація наших об’єктів:

Ціна будівництва збірних ресторанів з легких металоконструкцій формується, виходячи з складності розробки та реалізації проекту. На основі затвердженого плану-проекту вираховується обсяг робіт, кількість осіб в бригаду, необхідна для зведення будівлі в обумовлені терміни, підбирається вид і тип фундаменту, визначається принцип його укладання. Також у вартість закладається ціна доставки матеріалу на будмайданчик, оренда вантажопідйомного транспорту, якщо він необхідний для прискорення процесу. Ми завжди формуємо кошторис та обговорюємо бюджет клієнта. Після згоди кошторис фіксується, а зазначена в ній вартість вноситься в договір.

Приклади робіт

Наші переваги

Відповідальність за роботу
Ми не користуємося послугами посередників, виконуючи весь комплекс робіт самостійно. За всю роботу несемо повну самостійну відповідальність.
Точні розрахунки
Проектування об'єкта ґрунтується на розрахунках щодо виду та якості ґрунту, передбачуваного навантаження на нього, площі, поверховості будівлі.
Супровід клієнта
Виконуємо авторський супровід в на кожному етапі будівельних робіт, що дозволяє клієнту внести зміни в будь-який зручний момент.

Відгуки наших клієнтів

. Катерина Співак

Швидко, вигідно, професійно - три слова, якими я можу охарактеризувати роботу компанії "Здоровий клімат". Спроектувати і побудувати збірний двоповерховий ресторан площею в 800 кв.м. за 3 місяці та жодного разу не подзвонити з заявою "є проблема" гідно вищої похвали.

. Андрій Лепніцкий

Виношу особисту подяку проектувальникам компанії Здоровий клімат за розуміння та бажання догодити. Кожен нюанс в проекті, кожне питання обговорювалося кілька разів. Компанія врахувала всі мої побажання, створивши розкішний проект мого ресторану. Дякую за терпіння та розуміння

. Карина Добровольская

Обращались в компанию “Здоровый климат” с просьбой доработки уже существующего здания ресторана. Сделали быстро и качественно. Неоднократно пожалели, что не обратились к ребятам за услугой строительства.

Залиште заявку і ми з вами
зв’яжемось в найближчий час

Поширені запитання

  • Для ресторанів важливим показником є рівень звукоізоляції. Сендвіч-панелі прекрасно справляються з цим завданням. Комфорт відвідувачам забезпечить високий рівень звукоізоляції. Індекс шумозаглушення тришарового матеріалу становить до 30 Дб.

  • Вартість ресторану залежить від безлічі факторів: площа, кількість металоконструкцій, наявність або відсутність фундаменту, кількість перегородок, вид покрівлі, кількість і якість скління, тип комунікацій і багато іншого. Ціна будівництва і матеріалів розраховується індивідуально на основі проекту.

  • Основними перевагами є швидкість будівництва, що актуально особливо перед літнім сезоном, вартість і простота монтажу. Ці три важливих плюса роблять ресторан з сендвіч-панелей вигідним рішенням в порівнянні з будівництвом за традиційною технологією.

  • Сендвіч-панелі створені таким чином, що їх можна використовувати для будівництва об'єктів категорії підвищеної безпеки. Це досягається завдяки тому, що базальтова вата або пінополістирол, які служать утеплювачем між шарами сталевих листів, не горять.

наші контакти
м. Львів, вул. Шумського, буд 19
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
Наш менеджер зв’яжеться з Вами якомога швидше!