Меню сайту
Close

Будівництво корівників з сендвіч-панелей під ключ в Києві та Україні

Раніше корівники будувалися з бетону - хоч і вічного матеріалу, але непридатного для утримання худоби. У бетонному приміщенні влітку спекотно, а взимку холодно. Всередині - надмірно волого. Протяги, нездоровий мікроклімат стають каталізатором захворювань тварин і скорочення продуктивності ферми.

Будівництво корівників з сендвіч-панелей - прекрасна альтернатива застарілої і неефективної традиційної технології. Модулі за своїми характеристиками не поступаються цеглі і дереву. Мають малу вагу при високих показниках міцності і стійкості до навантажень. Вони утримують температуру, мають низьку гігроскопічність, високим рівнем звукоізоляції і дозволяють багаторазово розбирати, перевозити і збирати конструкцію в будь-якому зручному місці зі збереженням геометричної форми.

Чим вигідно побудувати корівник з сендвіч-панелей?

Швидкість монтажу

Модульні панелі з основою з металоконструкції дозволяють бистровозводіть конструкцію за лічені дні. Корівник площею в 1500 кв.м. вдасться зібрати за 10-14 днів під ключ.

Всесезонне будівництво

Технологія будівництва не обмежується періодів виконання будівельних робіт. Будувати корівник з сендвіч-панелей можна в будь-який час року без втрати якості кінцевого результату.

Надійність

Навіть при оптимізації бюджету шляхом вибору більш дешевих матеріалів якісні характеристики будівлі не знижуються. Будова витримує будь-які навантаження, в тому числі вітрові та снігові.

Великою перевагою для клієнтів стає широкий вибір колірних рішень лицьового боку сендвіч-панелей. Вони можуть бути виготовлені в будь-якому кольорі з каталогу RAL. Це допоможе зберегти використовуються компанією кольору або побудувати естетично привабливий об'єкт.

Корівники з сендвіч-панелей вигідні для підприємництва, вони забезпечують комфортний мікроклімат тваринам, зберігають оптимальну температуру і вологість в приміщенні. Це сприятливо позначається на здоров'я тварин і, як результат, прибутку бізнесу.

Виникли питання? Телефонуйте за номером - +380673736556
Замовте консультацію спеціаліста

Ціна будівництва

Ціна будівництва корівників з сендвіч-панелей для клієнта розраховується індивідуально і залежить від ряду факторів. Зокрема, вид проекту (типовий або індивідуальний), площа об'єкта і кількість матеріалів, відсутність або наявність фундаменту, його вигляд при наявності. Зв'яжіться з нами зручним для вас способом і отримаєте консультацію безкоштовно.

Приклади робіт

Наші переваги

Будівництво однією компанією
Від початку проектування до здачі об'єкта в експлуатацію - тільки наша компанія виконує процеси без залучення сторонніх виконавців.
Робота під ключ
Виконуємо всі роботи по системі під ключ. Від вас вимагається лише затвердити проект і погоджувати робочі питання.
Орієнтація на бюджет
Підберемо варіанти об'єкта на основі вашого бюджету. Оптимізуємо вартість будівництва за рахунок грамотного вибору матеріалів.

Відгуки наших клієнтів

. Анатолій Сергійович Вінник

Висловлюємо подяку за співпрацю з будівництва корівника в сел. Брюховичі. Завдяки розширенню площі корівника вдалося збільшити кількість голів в два рази. Нами був обраний типовий проект з незначними доробками з нашого боку. Виконавець прислухався до побажань і побудував об'єкт за 12 днів.

. Кирило Васильєв

Можу сміливо рекомендувати компанію "Здоровий клімат", як команду професіоналів. Тут кожна людина на своєму місці - звернення в будь-який відділ гарантує повноцінну допомогу та консультацію. Ради, що звернулися саме до вас.

. Антоніна Нестерова

Дякуємо за швидкість і якість виконаної роботи. Ви працюєте, як годинник - безпомилково і точно. Всього хорошого Вам!!!

Залиште заявку і ми з вами
зв’яжемось в найближчий час

Поширені запитання

  • Вартість будівництва об'єкта залежить від ряду факторів: його площі, розташування, використовуваних матеріалів (якість і кількість), кількість задіяних монтажників і техніки. Також на ціну впливає вид фундаменту і його площа.

  • Будівництво складається з безлічі виробничих процесів, але основні етапи являють собою розробку технічного завдання та проекту, підготовку і узгодження документів; вибір і влаштування фундаменту; будівництво за технологією; облаштування підлоги; організацію комунікацій та інших систем; установку технологічного устаткування; здачу об'єкта в експлуатацію.

  • До корівника і подібних об'єктів пред'являються високі санітарні норми і вимоги. Такі будівлі повинні працювати в суворих приписах СЕС і контролюючих органів. Використання сендвіч-панелей допомагає повністю відповідати санітарно-гігієнічним нормам. Стіни легко обробляти і очищати, конструкція гарантує чистоту всередині. До того ж, завдяки особливостям модульних панелей вони зберігають оптимальний мікроклімат в приміщенні, що сприятливо позначається на здоров'я корів. Об'єкти з бетону, хоч і більш довговічні, вимагають більшого догляду і не завжди здатні забезпечувати повну безпеку худоби.

наші контакти
Львівська обл.. Пустомитівський р-н., с. Солонка, вул. Стрийська 55.
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
Наш менеджер зв’яжеться з Вами якомога швидше!