Меню сайту
Close

Будівництво виробничого цеху з сендвіч-панелей

Капітальне будівництво для бізнесу - тривалий і витратний процес. Для економії бюджету підприємцями часто вибирається якісна альтернатива - будівництво цеху з сендвіч-панелей за швидке технології. Такі об'єкти відрізняються високими показниками надійності і довговічності, відмінними експлуатаційними характеристиками і швидкістю монтажу. При цьому будівництво не вимагає великих фінансових вкладень.

Цех є основою виробництва, його ключовим відділенням. Від якості будівництва залежить майбутній виробничий процес. Тому зведення швидкомонтованого цеху, його проектування важливо довіряти професіоналам.

Наша компанія надає ефективну альтернативу зведення важких об'єктів з бетону і цегли. Виконуємо роботи по будівництву цехів з металоконструкцій і сендвіч-панелей в оптимальному співвідношенні ціни і якості. Це дозволяє кожному підприємцю отримати високоефективний об'єкт в короткі терміни по оптимальному бюджету.

Головні переваги швидкомонтованих цехів

Безпека

Швидкобудуюємий робочий цех будується з екологічних сендвіч-панелей найвищого класу захисту. Такі матеріали попереджають задимлення і загоряння. Цех з металоконструкцій відповідає всім санітарно-епідеміологічним нормам.

Готовність до експлуатації

Блок-модулі привозяться на будмайданчик вже з внутрішнім та зовнішнім оздобленням. В процесі монтажу прокладаються всі заплановані і необхідні комунікації. По закінченню будівельного процесу цех готовий до експлуатації і може використовуватися за призначенням.

Мобільність і багаторазова експлуатація

Важлива перевага технології - можливість багаторазової збирання та розбирання об'єкта. При необхідності цех з сендвіч-панелей може бути розібраний, перевезений і зібраний в іншому місці, а після продовжити експлуатуватися.

Виникли питання? Телефонуйте за номером - 050 355-05-98
Замовте консультацію спеціаліста

Скільки коштує побудувати цех з сендвіч-панелей

Будівництво будинку швидкого цеху значно нижче капітального будівництва. Але ціна модульного цеху з сендвіч-панелей може бути різною і залежить від ряду факторів:

 • Складність планування, площа цеху і складність реалізації проекту.
 • Кількість підсобних приміщень.
 • Вид комунікацій, призначення об'єкта.
 • Тип матеріалу, який використовується для обробки.
 • Кількість дверей і вікон.
 • Вид фундаменту.

При проектуванні можна оптимізувати вартість швидкомонтованого цеху за рахунок підбору основних і витратних матеріалів.

Етапи будівництва промислових цехів

Виробничий бистровозводімий цех може бути побудований за типовим і індивідуальним проектом. При розробці індивідуального плану враховується призначення об'єкта, необхідна площа, санітарно-гігієнічні вимоги та норми безпеки, умови побудови, дизайн, зовнішня і внутрішня обробка.

Незалежно від вибору принципу проектування, етапи будівництва швидкомонтованих промислових цехів включає:

 • Розрахунки і розробку, узгодження нормативної документації, укладення договору.
 • Підготовку території будівництва.
 • Виготовлення модулів. Залежно від обсягу і виду потрібно від 2 до 4 тижнів.
 • Доставка сендвіч-панелей і інших матеріалів на будмайданчик.
 • Монтажні роботи. Залежно від складності та обсягу робіт - від 7 до 60 днів.

Після закінчення монтажних робіт цех з сендвіч-панелей повністю готовий до експлуатації, не вимагає усадки та інших підготовчих робіт.

Приклади робіт

Наші переваги

Різноманітність проектних рішень
Ви можете вибрати підходящий об'єкт із запропонованих типових проектів. При необхідності побудови специфічної будівлі, виконаємо проектування з урахуванням всіх вимог.
Стислі терміни будівництва
Для будівництва цеху потрібно не більше 2 місяців в залежності від обсягу робіт і площі об'єкту. В цей термін включені виготовлення матеріалів і їх доставка на будмайданчик.
Доступна вартість
Заощаджуємо ваш бюджет за рахунок підбору оптимального виду сендвіч-панелей, скорочення витрат на оренду спецтехніки, виборі фундаменту.

Відгуки наших клієнтів

. Тамара Федорівна

Відповідальні виконавці, дотримуються всі пункти договору, робота закінчилася в термін. Окрема подяка за економію на матеріалах і виборі відповідного варіанту проекту з урахуванням наших фінансових можливостей.

. Валерій Кузнєцов

Силами компанії "Здоровий клімат" був побудований невеликий виробничий цех по виготовленню хлібобулочних виробів (приватна пекарня). Виділю професіоналізм фахівців в швидкому прийнятті рішень щодо вибору комунікацій. Була дуже важлива якість вентиляції, так як робота передбачає процес при високих температурах. Проект був обраний типовий, але врахували всі побажання і за 3 тижні бистровозводімий цех був повністю готовий.

. Олена Вінницька

Професіонали, нічого поганого сказати неможливо! Звернулися в компанію за доопрацюванням раніше розробленого проекту. Проектувальники компанії знайшли дві грубих помилки в проектуванні, за що їм величезне спасибі. В результаті проект був затверджений і в недалекому майбутньому почнеться будівництво. Плануємо також звернутися в цю компанію, так як їх робота залишила тільки позитивні враження.

Залиште заявку і ми з вами
зв’яжемось в найближчий час

Поширені запитання

 • При виборі фундаменту береться до уваги вид грунту і навантаження, які будуть покладатися на нього. Для будівництва цеху може бути обраний плаваючий фундамент, фундамент стаканного типу або на гвинтових палях. Фундамент стаканного типу не підходить для рухомий грунту. У таких випадках оптимальним вибором стануть гвинтові палі. При виборі виду фундаменту дуже важливий вид грунту, тому перед остаточним рішенням ще потребує детального вивчення грунту.

 • Технологія дозволяє побудувати цех будь-якого призначення: забійні, промислові, молочні, м'ясопереробні, ливарні тощо. Нюанси, типові певному виду підприємництва, враховуються в момент проектування об'єкта.

 • Основними перевагами технології є стислі терміни і доступна вартість. Також використання сендвіч-панелей передбачає простоту і високу швидкість монтажу, незначні витрати на обслуговування, стійкість до деформацій, стійкість до корозії, простоту реконструкції та ремонту, мобільність і величезний асортимент дизайну панелей.

наші контакти
Львівська обл.. Пустомитівський р-н., с. Солонка, вул. Стрийська 55.
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
Наш менеджер зв’яжеться з Вами якомога швидше!