Меню сайту
Close

Будівництво швидкомонтованих фабрик та заводів у Львові та Україні

Фабрики, заводи - великі промислові підприємства, будівництво яких потребує як тотальної відповідності технології, а й професійної сили. При зведенні швидкобудуюємі заводів враховується маса нюансів: тут важлива точність проєктування, вміння правильно створити міцний, надійний металевий каркас, працювати з сендвіч-панелями. Це дуже об'ємна та складна робота, якій під силу не кожна будівельна організація в Україні.

"Здоровий клімат" пропонує послуги з будівництва великомасштабних будівель. Розробимо проєкт та побудуємо машинобудівний, залізобетонний, цементний, інструментальний завод; кондитерську, меблеву фабрику; дерево-, металообробні, хімічні, санітарні підприємства, рибо- та птахівництво; різноманітні виробничі харчові підприємства.

Залежно від виду виробничого чи промислового заводу, фабрики виконуємо комплекс організаційних робіт із підготовки дозвільної, аналітичної документації. Несемо відповідальність за кожен етап і є єдиним виконавцем будівництва під ключ.

Переваги швидкомонтованих фабрик та заводів із сендвіч-панелей

Швидкість будівництва

Технологія будівництва промислових великих будівель, що швидко будуються, дозволяє зводити об'єкти будь-якої площі в максимально короткі терміни.

Якість будівництва

Використання сучасних якісних матеріалів відкриває широкі можливості. На виході клієнт отримує функціональний, повноцінний об'єкт, що відповідає нормам та вимогам.

Багатофункціональність матеріалів

Універсальні сендвіч-панелі та металевий каркас дозволяють збудувати завод чи фабрику будь-якої форми, поверховості, призначення: від невеликих виробничих ліній до дуже масштабних заводів.

Будівництво швидкобудуюємі заводу або фабрики - об'ємний і складний процес. Складність полягає у масштабах, а й у вимогах. Адже необхідно врахувати запити щодо майбутнього виробництва, а також комфорту співробітників. Готовий об'єкт повинен відповідати:

 • ключового функціонального призначення;
 • технічним характеристикам;
 • планування та архітектурних особливостей;
 • запитів про комфорт та безпеку співробітників;
 • економічних вимог.

Під час розробки проєкт враховуються вимоги до показників довговічності, стійкості, пожежної безпеки. Готовий об'єкт повинен працювати як єдиний механізм - довго і безвідмовно.

Крім практичності та функціональності завод, фабрика мають виглядати естетично. Особливо, коли необхідно дотриматися корпоративного стилю, забарвлення, форми будівлі, красиво вписатися в ландшафт і т.п. У цьому випадку використання сендвіч-панелей є безпрограшним варіантом.

Виникли питання? Телефонуйте за номером - +380673736556
Замовте консультацію спеціаліста

Проєктування фабрики та заводу

Процес проєктування заводу та фабрики не сильно відрізняється один від одного. Єдина відмінність у тому, що завод передбачає наявність енергетичної установки, що робить об'єкт незалежним від інших енергетичних джерел. А ось з точки зору проєктування простору об'єкта відмінності суттєві. Проєкт заводу найчастіше передбачає наявність приміщень великої площі та відсутність перегородок для встановлення великогабаритного обладнання. Проєкт фабрики, навпаки, передбачає наявність кімнат та офісів.

Під час розробки проєкт заводу, фабрики під ключ фахівці “Здоровий клімат”:

 • розробляють проєкт із підбором оздоблювальних матеріалів з урахуванням вимог естетики будівлі;
 • враховують зонування приміщень на основі призначення кожної кімнати;
 • планують приміщення з урахуванням майбутнього розміщення обладнання;
 • проєктують вентиляцію, кондиціювання;
 • розраховують загальне навантаження будівлі з урахуванням ваги обладнання, операцій із завантаження, розвантаження матеріалів тощо;
 • проєктують будівлю з урахуванням вимог щодо пожежної безпеки заводу чи фабрики;
 • проєктують розміщення та роботу водопостачання, водовідведення, електрики, опалення.
 • Основна мета проектувального відділу нашої компанії – створити зручний, надійний, економічний, екологічний об'єкт, який за своїми критеріями повністю задовольняє запити клієнта та вимоги держави.

Етапи будівництва швидкомонтованого заводу та фабрики під ключ

Насамперед, збирається та погоджується з відповідними державними органами документація. Після того, як документи в порядку, процес будівництва швидкобудуюємі заводу з сендвіч-панелей включає:

 1. Проектування, яке включає аналіз ділянки, місце розташування внутрішніх приміщень, будівель, інфраструктури, зовнішній вигляд, майбутнє розташування обладнання та його закупівлю за потреби, численні розрахунки.
 2. Геодезичні, інженерно-геологічні дослідження.
 3. Підготовку майданчика до земляних робіт, укладку фундаменту.
 4. Встановлення теплового контуру.
 5. Монтаж електроустаткування.
 6. Монтаж металокаркасу згідно проекту.
 7. Заливання підлоги.
 8. Укладання внутрішніх та зовнішніх інженерних мереж.
 9. Обшивка сендвіч-панелями.
 10. Електромонтажні роботи.
 11. Оздоблювальні роботи.
 12. Встановлення обладнання.
 13. Благоустрій території.
 14. Введення в експлуатацію.

Залежно від призначення фабрики або заводу під час проектування та реалізації проекту враховуються додаткові системи: холодильні та морозильні, водовідведення, системи зберігання продукції, прокладання спеціалізованих труб та ін.

Наші переваги

Оптимальні терміни
Розраховуємо реальні терміни будівництва фабрики чи заводу та беззаперечно дотримуємося їх.
Якісні матеріали
Використання сертифікованих, перевірених досвідом та часом матеріалів.
Тех.нагляд та зобов'язання
Контролюємо кожен етап роботи та несемо повну відповідальність за її проведення та якість.

Відгуки наших клієнтів

. Вікторія Мартинюк

Співпрацювали з будівництва невеликої приватної фабрики хлібопекарні. Максимально задоволена результатом. З першого звернення кожен фахівець виявляв свій професіоналізм. Готовий об'єкт перевершив усі мої очікування як з погляду зручності, і функціональності.

. Валентин Негрейко

Керівництво ВАТ "Облукрбетон" висловлює подяку колективу компанії "Здоровий клімат" за своєчасне виконання завдання. Кожен фахівець, який бере участь у проектуванні та будівництві виявив себе з кращого боку. Рекомендуємо виконавця та бажаємо всіх благ!

. Буряченко Артем

Професіонали своєї справи! І цим все сказано! Знаються на роботі від і до!

Залиште заявку і ми з вами
зв’яжемось в найближчий час

Поширені запитання

 • Ціна будівництва заводу залежить від обсягу робіт, призначення об'єкта, його специфіки. Вартість будівництва буде оголошено після уточнення всіх нюансів.

 • Терміни будівництва залежать від обсягу роботи та вимог. Терміни оголосять спеціаліст компанії після оцінки майбутньої роботи.

 • Ціна будівництва фабрики, що швидко зводиться, залежить від обсягу робіт, призначення об'єкта, його специфіки. Вартість будівництва буде оголошено після уточнення всіх нюансів.

наші контакти
Львівська обл.. Пустомитівський р-н., с. Солонка, вул. Стрийська 55.
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
Наш менеджер зв’яжеться з Вами якомога швидше!