Меню сайту
Close

Будівництво швидкомонтованих спортзалів і спортивних споруд з сендвіч-панелей під ключ в Києві та Україні

Компанія "Здоровий клімат" - профілююча компанія з будівництва будівель з сендвіч-панелей різного призначення. Пропонуємо ефективні рішення по зведенню спортзалів і спортивних споруд з металоконструкцій за типовими і індивідуальними проектами з грамотним, раціональним підбором матеріалів.

Виконуємо будівництво закритих і відкритих стадіонів, басейнів, хокейних майданчиків і льодових арен, тренажерних і фітнес залів. Будь-яка складність і розміри. Проект може включати додаткові функції: роздягальні, вбиральні, фудкорти, місця для глядачів і ін. Гарантуємо відповідність нормам будівництва, вимогам обраного виду будівельної споруди.

Працюємо, як з приватними клієнтами, так і державними замовниками, підприємствами.

Чому краще вибирати швидкомонтований спортивний комплекс

Мобільність

При необхідності побудувати тимчасове спортивна споруда, конструкція може бути розібрана, перевезена і зібрана в іншому місці.

Швидкість будівництва

Повноцінний спортивний зал, футбольне поле або іншу споруду може бути здано в експлуатацію вже через 1 місяць після початку будівництва.

Економія на будівництві

Швидкомонтована технологія -  економічно вигідний варіант серед усіх існуючих і використовуваних технологій сьогодні.

Використання сендвіч-панелей дозволяє побудувати надійний і естетично привабливий об'єкт. Різноманітність колірних рішень допоможе створити зовні і внутрішньо візуально привабливе будівля.

Спортивна споруда з сендвіч відрізняються високими показниками пожежної та екологічної безпеки. Мають чудові техніко-експлуатаційними характеристиками. А вартість матеріалів, монтажно-будівельних робіт роблять технологію лідером в сегменті спортивної або будь-який інший нерухомості.

Виникли питання? Телефонуйте за номером - +380673736556
Замовте консультацію спеціаліста

Ціна будівництва

Розумні ціни на матеріали - вигода для клієнтів. А звернення до професіоналів, здатним оптимізувати бюджет за рахунок грамотного вибору матеріалів - подвійна фінансова економія. Ми пропонуємо розумні ціни на послуги. Виберіть типовий проект, вкажіть призначення спортивної споруди, габарити і деталі. Ми зробимо розрахунок за 1-2 дня і вкажемо вартість наших послуг, терміни будівництва. Не обрали з-поміж запропонованих проектів? Ми готові розробити індивідуальний проект, який відповідає всім вашим вимогам.

Приклади робіт

Наші переваги

Робота на якість
Ми не економимо на результаті, намагаючись знизити вартість за рахунок вибору низькоякісного матеріалу або зміни технології будівництва.
Надаємо всю документацію
Всі необхідні документи, дозвільні папери будуть зібрані і надані клієнту.
Гарантія результату
Даємо гарантію 10 років на побудований нами спортивний об'єкт. Станом вашою підтримкою і надійним партнером в будь-яких ситуаціях.

Відгуки наших клієнтів

. Василь Норушін

Від імені всієї компанії хочу висловити подяку за виконаний комплекс робіт. Згідно з угодою компанія Здоровий Клімат повинна була розробити проект фітнес-залу, виконати розрахунки, провести замовлення матеріалу та виконати будівельні роботи. Відповідальність виконавця дозволило провести весь спектр робіт в стислі терміни. Результатом залишилися задоволені. Дякую за вашу сумлінну підхід до своїх клієнтів і роботі!

. Микола Харків

СК "Здоровий клімат" було проведено будівництво невеликого поля для міні-футболу. Терміни та вартість дотримані, без форс-мажорних обставин. Бригадир і ведучий проект менеджер були завжди на зв'язку і швидко відповідали на всі запитання. Максимально задоволений вашою роботою і буду рекомендувати вас, як експертів своєї справи.

. Марина Штусь

Щиро вдячна за вашу роботу, підхід до неї і швидкість реалізації! Такі чесні і порядні виконавці в наш час - велика рідкість.

Залиште заявку і ми з вами
зв’яжемось в найближчий час

Поширені запитання

  • Остаточна вартість залежить від розмірів залу, виду і якості матеріалів, інших індивідуальних вимог. Розрахунки засновані на обраному проекті.

  • Підготовка до будівництва полягає лише в підготовці будівельного майданчика (прибирання) та облаштування фундаменту. Жодних додаткових дій не потрібно.

  • Каркасного і безкаркасного. З будь-яким призначенням: спортзал, басейн, футбольне, хокейне, баскетбольне, волейбольне поле. Технологія дозволяє забезпечувати конструкцію будь-якими додатковими будівлями для зручності глядачів, спортсменів, персоналу.

  • Спортзал за швидкою технологією - краще рішення при необхідності швидкого, якісного та надійного будівництва. В результаті ви отримуєте стійкий до навантажень, який відповідає всім вимогам і естетично привабливий об'єкт.

наші контакти
Львівська обл.. Пустомитівський р-н., с. Солонка, вул. Стрийська 55.
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
Наш менеджер зв’яжеться з Вами якомога швидше!