Меню сайту
Close

Будівництво складських комплексів з нуля за типовим чи індивідуальним проектом

Для ведення бізнесу будь-якого напряму часто потрібний склад. Залежно від типу діяльності складське приміщення має відповідати певним вимогам. Для швидкопсувних продуктів потрібен склад-холодильник, для сільськогосподарської діяльності - промислові складські комплекси. Наша компанія, будучи лідером у сфері будівництва каркасних споруд, пропонує послугу будівництва складів, ангарів та інших типів приміщень. Будь-які рішення виконуються під ключ: з моменту першого звернення до моменту здачі об'єкта в експлуатацію ми готові відповідати за виконану роботу. Запропонуємо найвигідніші рішення на основі вимог та бюджету.

Переваги технології швидкомонтованих будівель із сендвіч-панелей

Будь-які габарити та форма складу

Каркасні та безкаркасні, холодні та теплі, будь-яка площа - технологія, що швидко зводиться, дозволяє реалізовувати проекти на основі ваших запитів і виду бізнесу.

Висока швидкість будівництва

Склад за швидкісною технологією - це максимальна швидкість будівництва, яку не може забезпечити жодна інша методика з існуючих.

Високі якісні характеристики

Використання якісних матеріалів у поєднанні з грамотним підходом до справи гарантує будівництво повноцінного складу чи ангару високої якості.

Виникли питання? Телефонуйте за номером - 050 355-05-98
Замовте консультацію спеціаліста

Варіанти складів, які можна збудувати

У нашій компанії ви можете замовити такі види будівель:

  • Теплий склад із додатковим утепленням для збереження заданого мікроклімату.
  • Холодний склад для економії бюджету на будівництві та зберіганні товарів, обладнання, інвентарю, що не потребують тепла.

На етапі обговорення, підготовки до проектування фахівець компанії підбирає, рекомендує найкращі рішення щодо ваших запитів. Тут враховується абсолютно все: ціна будівництва складів та запланований бюджет, вид товарів, що зберігаються на складі, габарити споруди, місце розміщення тощо. На основі цього визначається варіант складу, здатний повністю задовольнити ваші вимоги.

Наші переваги

Будівництво з нуля під ключ
Усі роботи виконуються лише співробітниками нашої компанії без залучення сторонніх виконавців
Відповідальність за результат
Кожен етап роботи узгоджується із клієнтом. За виконану роботу несемо повну відповідальність
Будь-яка складність роботи
Візьмемося за будівництво складу, ангару у Києві, Україні незалежно від складності проекту

Відгуки наших клієнтів

. Віктор Гнатко

Виношу подяку за співпрацю. Працювали вперше, але впевнений, що за потреби повторно звернуся. Виконавчі та відповідальні фахівці.

. Олексій Коломійцев

Раніше, у 2016 році звертався вже до цієї компанії для будівництва ангару в Київській області. Цього року постала необхідність добудови ще одного складу поряд з ангаром. І знову звернувся сюди. Як і тоді залишився максимально задоволений результатом: документи, всі нюанси, ведення справи - все на найвищому рівні. Рекомендую цього забудовника!

. Василь Андрійович Шматко

Дуже відповідальний виконавець, що дуже рідко нині. Цінують свій час та час клієнтів. Вперше співпрацювали з будівництва невеликого складу у Харківській області. Залишилися задоволені.

Залиште заявку і ми з вами
зв’яжемось в найближчий час

Поширені запитання

  • Вартість будівництва складу залежить від ряду факторів: типовий або індивідуальний проект, площа та висота складу, необхідна внутрішня температура, матеріали, вибрані для облицювання, місце будівництва. Має значення вартість металопрокату, що використовується для каркасу. Зміна цін виробника впливає вартість будівництва. Всі нюанси обумовлюються, на їхній основі виконується розрахунок кінцевої ціни.

  • Терміни будівництва є індивідуальними, залежать від масштабу роботи, періоду виготовлення або закупівлі металевого профілю, матеріалів. За умови повного необхідного обладнання на будмайданчику, будівництво займе від 2-х тижнів. При цьому навіть великогабаритний комплекс не вимагатиме більше кількох місяців на будівництво.

  • Проектування складу, ангару, комплексів орієнтується на функціональне призначення будівлі, необхідного технічного оснащення, розмірів, вітрових та снігових навантажень, результатів геологічних та геодезичних вишукувань. Найчастіше сама конструкція на основі каркасу із металопрофілю є стандартною. Проектуються додаткові елементи, прив'язані до вимог замовника та його діяльності. Усередині будівлі можуть розміщуватись необхідні функціональні зони, офісні, адміністративні, побутові приміщення. І тут проект враховує всі вимоги.

наші контакти
Львівська обл.. Пустомитівський р-н., с. Солонка, вул. Стрийська 55.
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
Наш менеджер зв’яжеться з Вами якомога швидше!