Меню сайту
Close

Будівництво складських комплексів з нуля за типовим чи індивідуальним проектом

Для ведення бізнесу будь-якого напряму часто потрібний склад. Залежно від типу діяльності складське приміщення має відповідати певним вимогам. Для швидкопсувних продуктів потрібен склад-холодильник, для сільськогосподарської діяльності - промислові складські комплекси. Наша компанія, будучи лідером у сфері будівництва каркасних споруд, пропонує послугу будівництва складів, ангарів та інших типів приміщень. Будь-які рішення виконуються під ключ: з моменту першого звернення до моменту здачі об'єкта в експлуатацію ми готові відповідати за виконану роботу. Запропонуємо найвигідніші рішення на основі вимог та бюджету.

Переваги технології швидкомонтованих будівель із сендвіч-панелей

Будь-які габарити та форма складу

Каркасні та безкаркасні, холодні та теплі, будь-яка площа - технологія, що швидко зводиться, дозволяє реалізовувати проекти на основі ваших запитів і виду бізнесу.

Висока швидкість будівництва

Склад за швидкісною технологією - це максимальна швидкість будівництва, яку не може забезпечити жодна інша методика з існуючих.

Високі якісні характеристики

Використання якісних матеріалів у поєднанні з грамотним підходом до справи гарантує будівництво повноцінного складу чи ангару високої якості.

Будівництво швидкомонтовних складів - це очевидна вигода для підприємців, які потребують якісного будівництва, що відповідає вимогам експлуатації та бізнесу. За кілька тижнів можна побудувати та здати в експлуатацію повноцінний склад із сендвіч-панелей. При цьому об'єкт може не тільки мати необхідне планування, але й бути оснащений різними видами комунікації: водопостачанням, водовідведенням, системами контролю за температурним режимом (як плюсовою, так і мінусовою температурою), електрикою, опаленням, примусовою вентиляцією, каналізацією. В результаті в стислі терміни кожен клієнт стає власником сучасного складу, в якому можна зберігати продукцію абсолютно будь-якого призначення: від продуктів, що швидко псуються, квітів, хутряних виробів до дорогої великої техніки.

Виникли питання? Телефонуйте за номером - +380673736556
Замовте консультацію спеціаліста

Варіанти будівництва складів

У нашій компанії ви можете замовити такі види будівель:

  • Теплий склад із додатковим утепленням для збереження заданого мікроклімату.
  • Холодний склад для економії бюджету на будівництві та зберіганні товарів, обладнання, інвентарю, які не потребують тепла.

На етапі обговорення, підготовки до проектування фахівець компанії підбирає, рекомендує найкращі рішення щодо виготовлення на основі ваших запитів. Тут враховується абсолютно все: ціна будівництва складів та запланований бюджет, вид товарів, що зберігаються на складі, габарити споруди, місце розміщення тощо. На основі цього визначається варіант складу, здатний повністю задовольнити ваші вимоги.

Етапи виготовлення складу під ключ

Незалежно від проекту виготовлення швидкозведеного складу під ключ, процес будівництва складу під ключ починається із земляних робіт. Перевага складу під ключ полягає в тому, що він не належить до капітального будівництва і не вимагає документів на будівництво. Тому під час того, як виготовляються металоконструкції, проводяться земляні роботи, що значно скорочує період виготовлення швидкомонтованого складу. Земляні роботи включають підготовку ґрунту, укладання фундаменту. У момент їх закінчення, як правило, металоконструкції вже готові і можна переходити до будівництва каркасу з металоконструкцій.

Насамперед встановлюються вертикальні та горизонтальні палі шляхом зварювання або кріпленням болтів. Ми найчастіше під час будівництва складу під ключ рекомендуємо використовувати саме болти. Адже їх можна у будь-який час розкрутити, конструкцію розібрати та перевезти. У цьому є одна з головних переваг будівель з металоконструкцій.

Після складання каркаса проводиться обшивка сендвіч-панелями чи профнастилом. Має значення який вид будівлі будується: теплий склад чи холодний склад. Якщо теплий – використовуються якісні сендвіч-панелі. Для будівництва холодного складу можна обійтися недорогим профнастилом чи іншим стіновим матеріалом. На цьому етапі передбачається наявність воріт та вікон, під'їздів для спеціальної техніки.

Наступний крок – покрівля. Перекривати покрівлю можна покрівельними сендвіч-панелями чи іншим покрівельним матеріалом. Після закінчення будівельних робіт встановлюються вікна, ворота, двері. Виконується внутрішнє оздоблення.

Наші переваги

Будівництво з нуля під ключ
Усі роботи виконуються лише співробітниками нашої компанії без залучення сторонніх виконавців
Відповідальність за результат
Кожен етап роботи узгоджується із клієнтом. За виконану роботу несемо повну відповідальність
Будь-яка складність роботи
Візьмемося за будівництво складу, ангару у Києві, Україні незалежно від складності проекту

Відгуки наших клієнтів

. Віктор Гнатко

Виношу подяку за співпрацю. Працювали вперше, але впевнений, що за потреби повторно звернуся. Виконавчі та відповідальні фахівці.

. Олексій Коломійцев

Раніше, у 2016 році звертався вже до цієї компанії для будівництва ангару в Київській області. Цього року постала необхідність добудови ще одного складу поряд з ангаром. І знову звернувся сюди. Як і тоді залишився максимально задоволений результатом: документи, всі нюанси, ведення справи - все на найвищому рівні. Рекомендую цього забудовника!

. Василь Андрійович Шматко

Дуже відповідальний виконавець, що дуже рідко нині. Цінують свій час та час клієнтів. Вперше співпрацювали з будівництва невеликого складу у Харківській області. Залишилися задоволені.

Залиште заявку і ми з вами
зв’яжемось в найближчий час

Поширені запитання

  • Вартість будівництва складу залежить від ряду факторів: типовий або індивідуальний проект, площа та висота складу, необхідна внутрішня температура, матеріали, вибрані для облицювання, місце будівництва. Має значення вартість металопрокату, що використовується для каркасу. Зміна цін виробника впливає вартість будівництва. Всі нюанси обумовлюються, на їхній основі виконується розрахунок кінцевої ціни.

  • Терміни будівництва є індивідуальними, залежать від масштабу роботи, періоду виготовлення або закупівлі металевого профілю, матеріалів. За умови повного необхідного обладнання на будмайданчику, будівництво займе від 2-х тижнів. При цьому навіть великогабаритний комплекс не вимагатиме більше кількох місяців на будівництво.

  • Проектування складу, ангару, комплексів орієнтується на функціональне призначення будівлі, необхідного технічного оснащення, розмірів, вітрових та снігових навантажень, результатів геологічних та геодезичних вишукувань. Найчастіше сама конструкція на основі каркасу із металопрофілю є стандартною. Проектуються додаткові елементи, прив'язані до вимог замовника та його діяльності. Усередині будівлі можуть розміщуватись необхідні функціональні зони, офісні, адміністративні, побутові приміщення. І тут проект враховує всі вимоги.

наші контакти
Львівська обл.. Пустомитівський р-н., с. Солонка, вул. Стрийська 55.
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
Наш менеджер зв’яжеться з Вами якомога швидше!