Меню сайту
Close

Торгові павільйони з сендвіч-панелей у Львові

Торгові павільйони вважаються кращим варіантом для ведення роздрібної торгівлі, підтримки та розвитку бізнесу. Це досить невеликі й мобільні об'єкти, які не вимагають великого часу та сил на транспортування. Особливо, якщо вони виготовляються з металоконструкцій. Сьогодні торгові павільйони з сендвіч-панелей є раціональним рішенням. Їх будівництво займає 7-14 днів (в залежності від особливості конструкції та розмірів), вони рентабельні, довговічні, зручні й економічні. Головна перевага будівництва торгових павільйонів з сендвіч-панелей - ціна. Вартість формується в залежності від товщини панелей й утеплювача, розміру об'єкта, інженерних та конструктивних особливостей. Але навіть, якщо ви вирішили побудувати модульний торговий павільйон на замовлення під ключ, то вся робота, у тому числі організація фундаменту, обійдеться на 15-40% дешевше, ніж будівництво об'єкта в Україні аналогічної площі, але з цегли, бетону або дерева.

Переваги будівництва швидкобудуюємих торгових павільйонів під ключ

Економія на будівництві

Непотрібність у фундаменті, дешевші у порівнянні з класичними видами матеріали, робоча бригада з 2-3 чоловік дозволяє економіти на будівництві з самого початку. Вартість зведення торгового павільйона за каркасною технологією на 20-30% дешевше ніж будівництво за традиційними методиками.

Швидкий монтаж об’єкту

Невеликий збірний павільйон можна побудувати за декілька тижнів. За цей термін робота виконується з самого початку - рівняння асфальту або укладання плитки до моменту здачі об’єкту в експлуатацію. Будівництво павільону з іншої технології потребує не менш півроку робіт.

Мобільність швидкомонтованого павільйону

Каркасна технологія дозволяє розбирати та збирати будівлю у будь-який час. Якщо потрібно перевезти павільон у інше місце, можна за декілька годин його розібрати та доставити на майданчик, де знову зібрати. Якщо будівля невелика, її можна перевезти у зібраному виді.

Компанія «Здоровий клімат» має ліцензію на виконання будівельних робіт та пропонує побудувати шводкобудуюємий торговий павільйон під ключ. Виконуємо повний комплекс послуг: пропонуємо готові проекти споруди, а також проектуємо об'єкт, виходячи з його призначення та побажань клієнта. Підбираємо оптимальний вид будівельних матеріалів, доставляємо легку металоконструкцію на будмайданчик, монтуємо й здаємо павільйон в експлуатацію. Для отримання інформації про додаткові послуги компанії, а також вартості ШББ у вашому окремому випадку, рекомендуємо зв'язатися з менеджером «Здоровий клімат» за контактними номерами або залишити заявку на зворотний дзвінок.

Виникли питання? Телефонуйте за номером - 050 355-05-98
Замовте консультацію спеціаліста

Технологія та етапи будівництва модульних торгових павільйонів під ключ

Будівельний процес включає в себе 4 етапи:

  • Проектування збірного павільйону;
  • Вибір матеріалів;
  • Монтаж;
  • Здача в експлуатацію.

На етапі складання проекту шводкобудуюємих торгових павільйонів фахівці проводять оцінку економічних чинників, підбирають розміри, архітектуру будівлі в залежності від побажань клієнта та обсягу майданчика, на якому буде монтуватися торговий павільйон. В процесі підбираються матеріали: вид фундаменту в залежності від передбачуваного навантаження на ґрунт, товщина профілю сендвіч-панелі, вид й товщина утеплювача (залежить від конкретних потреб), колір панелі. Наші фахівці вносять рекомендації по вибору матеріалу, підбираючи економічні рішення.

Монтаж торгового павільйону з сендвіч-панелей починається з заливки фундаменту. Після того, як фундамент виготовлений, виконується монтаж металоконструкції. На зібрану конструкцію встановлюються стінові та дахові сендвіч-панелі відповідно до проекту. Після - вікна, вхідні та міжкімнатні двері. Після проведення всіх монтажних робіт торговий павільйон здається в експлуатацію. На всю роботу потрібно не більше 14 днів.

Торгові павільйони з сендвіч-панелей - це вигідне капіталовкладення, здатне окупити себе за 6-12 місяців роздрібних продажів. Зателефонуйте нам та дізнайтеся детальну інформацію про вартість вашого павільйону.

Відеопрезентація наших об’єктів:

Щоб дізнатися остаточну вартість будівництва швидкобудуємого торгового павільйона з металоконструкцій, треба обрати або розробити проект. На основі обраного проекту проводиться розрахунок кошторису. До нього входить ціни на послуги нашої компанії, вартість матеріалів, їх доставка на будмайданчик та інші розтрати. Кожен пункт вказується у кошторису та оговорюється з замовником. Замовник може варіювати цінами, обираючи альтернативні варіанти. Фахівці компанії завжди порекомендують кращі матеріали за вигідними цінами.

Приклади робіт

Наші переваги

Професійне проектування
Розрахунок та проектування торгового павільйону з сендвіч-панелей будь-яких розмірів та конфігурації. Підготовка необхідної документації.
Прозора співпраця
Укладаємо договір на будівництво об'єкта з чітким зазначенням строків монтажу та вартості послуг. Завжди дотримуємося вказаних зобов’язень.
Додаткові послуги
Виконуємо гарантійний та післягарантійний ремонт, пропонуємо ряд додаткових послуг з організації електро- й водопостачання та ін.

Відгуки наших клієнтів

. Олена Свіріденко

Побудували торговий павільйон, що швидко зводиться, площею в 50 квадратних метрів за 8 днів. У приміщенні передбачена каналізація й система водовідведення, опалення, електропостачання. Всі розрахунки та будівельні роботи виконувалися співробітниками компанії Здоровий клімат. Кожен етап виконувався в термін, дуже порадувала бригада - робочі охайні, немає неприємного запаху (як це типово для працівників), акуратні. В цілому, роботою компанії задоволена.

. Вероника Сергеева

“Что нам стоит дом построить…” - были бы возможности) С точки зрения строительного процесса к компании нареканий нет. Хотя было несколько нюансов в работе, ну куда ж без них, но все решилось быстро и полюбовно. Результат налицо - быстро, эффектно и профессионально.

. Валентин Лєвченко

Мені потрібно було дуже швидко побудувати торговий павільйон після того, як мій згорів через електропроводку. Тому я не став обирати виконавця по відгукам або вартості робіт. Найшов Здоровий клімат у Інтернеті та звернувся. Мені допомогли відновити мою торгову точку, зробили з неї сучасне місце для продажу товару - світле, тепле та зовнішне приємне. Та хоч я обрав цю компанію випадково, при необхідності побудувати новий швидкомонтований магазин (коли мій бизнес розвинеться) я планую звертатися до цієї компанії.

Залиште заявку і ми з вами
зв’яжемось в найближчий час

Поширені запитання

  • Для торгівлі павільйони з сендвіч-панелей - це запорука успіху, так як висока швидкість монтажу дозволяє швидко закінчити будівництво, відкрити торгову точку і розвивати бізнес. При цьому будівництво настільки просте, що для монтажу невеликого павільйону буде потрібно кілька людей робочої бригади і мінімум будівельної техніки. На відміну від традиційної технології будівництва, монтаж торгового павільйону вимагає не більш 1 місяця при невеликих габаритах і до 3 місяців при великих.

  • До ключових переваг швидкобудуюємого павільйону відноситься мобільність, легкість каркаса, естетичність, простота збірки і низька вартість будівництва в порівнянні з традиційними технологіями.

  • Залежно від специфіки продукції, яка буде продаватися в торговому павільйоні, в об'єкт можна провести вентиляцію, систему кондиціонування, електрика, водопостачання та водовідведення. Сендвіч-панелі дозволяють виготовити холодильні камери для зберігання швидкопсувної продукції. Наприклад, квітів.

  • До кошторису включені витрати на основі площі об'єкта, висоти стель, матеріалу зовнішньої обробки, вартості монтажу каркасу, обсягу робіт з прокладання комунікацій, додаткові послуги. Детальніше про вартість роботи розповість менеджер нашої компанії.

наші контакти
м. Львів, вул. Шумського, буд 19
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
Наш менеджер зв’яжеться з Вами якомога швидше!