Меню сайту
Close

Обслуговування систем опалення у Львові та Україні

Систематичне і професійне обслуговування систем опалення допоможе продовжити термін експлуатації і підвищити ефективність функціонування опалювального обладнання. Завдяки своєчасному технічному обслуговуванню користувачам вдасться мінімізувати ризик ламання обладнання та заощадити на необхідності в ремонті.

Сервісне обслуговування опалювальних систем включає в себе комплекс робіт з налагодження, регулювання і очистки обладнання. Незалежно від виду опалювального приладу, необхідно своєчасно проводити профілактичні заходи і дрібний ремонт окремих деталей, які зношуються в процесі безперервної роботи. Знос комплектуючих відбувається постійно, тому діагностувати їх стан - дуже важливий і відповідальний момент, який під силу тільки фахівцям. Компанія «Здоровий клімат» пропонує послуги технічного і сервісного обслуговування опалення в виробничих, промислових, житлових і нежитлових приміщеннях будь-якого обсягу на основі нормативних документів і стандартів.

Ваші вигоди від своєчасного гарантійного та сервісного обслуговування опалення

Завжди в строк.

Якщо ви виявили неполадку в системі опалення та оголосили її менеджеру, зателефонувавши в компанію, фахівці приїдуть на ваш об'єкт вже на наступний день. Це знизить всі можливі ризики, які може принести поломка.

Економія на обслуговуванні

Гарантійне обслуговування не передбачає будь-яких додаткових витрат на послуги персоналу компанії. Достатньо лише зв'язатися з менеджером компанії та уточнити день і час для приїзду фахівців.

Швидке усунення несправностей

Досвід співробітників компанії дозволяє в короткі терміни усунути поломку, що утворилась. На об'єкт фахівці завжди приїжджають з необхідними інструментами, що дозволяє прискорити процес ремонту.

Звертайтеся в компанію «Здоровий клімат». Ми гарантуємо якісний ремонт системи опалення та теплопостачання, а також сервісне обслуговування. Ми забезпечимо вас своєчасним виконанням роботи, а також регулярним аудитом і відвідуванням об'єкта при виявленні зламів.

Виникли питання? Телефонуйте за номером - 050 355-05-98
Замовте консультацію спеціаліста

Що входить в технічне обслуговування систем опалення

Планово-профілактичні роботи систем опалення мають сезонну і нормативну періодичність і включають наступні заходи:

  • Діагностика контуру - тестування контуру підвищеним тиском для виявлення місць протікання або поривів, усунення протікання, його промивка і заміна теплоносія;
  • Перевірка опалювального приладу - контроль загального стану котла, чистка димоходу;
  • Тестування роботи окремих елементів - перевірка роботи розширювальних баків, циркуляційних насосів, системи теплої підлоги;
  • Промивання труб від засмічень - очищення від іржі та бруду, які перешкоджають правильній циркуляції води
  • Ремонт або заміна компонентів що вийшли з ладу - підбір запчастин, їх встановлення та налаштування
  • Ревізія системи на пошук прогинів труби - усунення прогинів, що з'явилися через підвищений тиск, високу температури води або механічні пошкодження.

Всі роботи з обслуговування систем опалення у Львові націлені на усунення будь-яких неполадок, які можуть стати причиною серйозного ламання під час опалювального сезону. Якщо з'являється злам, необхідно оперативно його усунути для запобігання зниженню температури в системі до критичного стану, появи протікання в трубах. Своєчасне проведення профілактичних робіт гарантує ефективне і безперебійне функціонування всієї системи навіть при великих навантаженнях.

Відеопрезентація наших об’єктів:

Ви можете запросити у менеджера прайс на послуги сервісного обслуговування вашого будинку, котеджу або промислового об’єкту. При формуванні вартості послуги ремонтних робіт або аудиту стану мережі опалення враховується площа приміщення, тип обладнання тощо. Для кожного замовника розробляємо індивідуальну стратегію сервісного обслуговування, поєднуючи мету підтримки працездатності системи, а також його особисті побажання.

Наші переваги

Завжди вчасно
Укладаємо договір на сервісне обслуговування опалювального обладнання із зазначенням термінів відвідування об'єкта і завжди їх дотримуємося.
Експертні консультації
Завжди допомогаємо клієнтам експертною консультацією щодо правил експлуатації системи опалення в залежності від її виду та призначення приміщення.
Гарантія на послуги
Опит інженерів, використання професійного інструментарію у процесі ремонту дозволяє компанії надавати гарантію строком до 2-5 років.

Відгуки наших клієнтів

. Наталья Медведкова

Специалисты Андрей и Александр из компании Здоровый климат стали для меня настоящими героями, срочно приехав ко мне домой через два часа после моего звонка! Я обнаружила протечку трубы, как позже оказалась, она за зиму забилась мусором. Ребята приехали, устранили поломку, а на следующий день заменили часть трубы. Сделали все быстро и качественно. Спасибо за вашу помощь!

. Андрей Степанов

Не пожалел, что заключил договор на сервисное обслуживание системы отопления в небольшом производственном цеху с компанией Здоровый климат. Установили график посещений специалистов, которого всегда придерживаются. Заранее звонят и уточняют время приезда, никогда не опаздывают. Работать с компанией удобно и достаточно выгодно - цены на услуги лояльны.

. Антонина Васильевна Кот

Благодаря работе компании “Здоровый климат” за 4 года ни разу не возникало поломок в системе водяного отопления в моем частном доме. Своевременная проверка состояния системы помогала выявлять потенциальные угрозы, которые вовремя устранялись. Благодаря этому за все время эксплуатации я ни разу не тратилась на ремонт. Инженеры компании очень приветливые и приятные молодые люди, всегда подскажут как лучше сделать, посоветуют. Поэтому намерена и дальше сотрудничать с этой компанией.

Залиште заявку і ми з вами
зв’яжемось в найближчий час

Поширені запитання

  • Ремонт системи при необхідності з заміною деталей, підготовка до опалювального сезону, промивка та балансування системи теплопостачання та опалення, промивка теплообмінників.

  • Завдяки своєчасному обслуговуванню і ремонту вдасться попередити серйозні поломки і збої в роботі системи опалення, водопостачання. Обслуговування допоможе перевірити стан труб, дасть гарантію, що вони готові до опалювального сезону і заморозків, а також до безперервній роботі протягом наступного півріччя. Обслуговування та ремонт опалювальної системи дає можливість їй стабільно і безперебійно працювати.

  • Оцінка стану обладнання (наявність пошкоджень корпусу, клапанів, термостата, стан пальника тощо) - перевіряється тиск газу, напруга, стабільність роботи - виконується чистка котла - промивка труб - тест насосів і тяги в димоході - огляд всіх елементів системи - налагодження системи.

  • 1 раз на місяць необхідно оглядати теплогенератор, оцінювати герметичність труб і місця їх з'єднань. 1 раз в тиждень рекомендується перевіряти роботу термометрів, манометрів. 1 раз на рік перед опалювальним сезоном необхідно обслуговувати нагрівальний котел. Також обслуговування і ремонт потрібно при аварійних ситуаціях.

наші контакти
Львівська обл.. Пустомитівський р-н., с. Солонка, вул. Стрийська 55.
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
Наш менеджер зв’яжеться з Вами якомога швидше!