Меню сайту
Close

Проектування водопостачання і каналізації у Львові

 

Точне, правильне проектування водопостачання - важливий етап створення інженерних мереж будь-якої будівлі. Проектна документація, розроблена фахівцями компанії «Здоровий клімат», значно спростить і полегшить роботу монтажників, гарантуючи безперебійну роботу водопроводу на вашому об'єкті. Пам'ятайте, хороший проект водопостачання - гарант економії грошей і часу.

 

Ми працюємо з об'єктами будь-якого призначення: приватними квартирами і заміськими котеджами, ресторанами, готелями, промисловими і виробничими об'єктами. Виконуємо комплексні роботи по системі «під ключ»: розробляємо проект, підбираємо комплектацію обладнання, монтуємо інженерні мережі, проводимо пусконалагоджувальні роботи й здаємо проект в експлуатацію. Зв'яжіться з менеджером компанії та отримаєте експертну консультацію про вартість і етапах робіт з проектування водопроводу та каналізації в вашому приміщенні.

 

Проектування водопроводу та каналізації в квартирі й котеджі

 

Складання проекту з водопостачання в квартирі - це комплекс робіт, який включає ряд заходів:

 

  • Підбір матеріалу труб і їх діаметр;

  • Розрахунок ухилу і підбір фітингів для водовідведення;

  • Підбір варіанту джерела гарячої води (котел, бойлер);

  • Визначення зі способом монтажу труб.

 

Коли мова йде про проектування водопостачання в приватних будинках і котеджах, робочий процес ускладнюється. Без наявності плану-проекту якісно організувати водопостачання неможливо. Сам план охоплює перелік різних розрахунків: гідравлічний розрахунок гарячого і холодного водопроводу, втрати напору, оптимальної витрати води. Потрібно вирішити звідки буде виконуватися забір води: свердловини, колодязя або водопроводу. Якщо немає можливості прокласти систему до водопроводу, необхідно пробурити свердловину, визначити місця установки фільтрів для очищення води, підібрати відповідний по потужності насос.

 

Окремий ряд робіт необхідний для розрахунку зовнішнього і внутрішнього водопроводу. За допомогою зовнішнього водопроводу підключається джерело води до котеджу або будинку. Система становить собою комплект з самопливних і напірних елементів, необхідних для забору води з джерела, її очищення та подачі у внутрішній водопровід. Він забезпечує подачу води по всьому будинку, тому його проектування має повністю відповідати геометрії приміщення і граничним навантаженням за обсягом води, необхідного всім мешканцям будинку.

 

Проектування водопостачання для підприємств

 

На виробничих і промислових підприємствах грамотне проектування водопостачання та каналізації грає найважливішу роль. Для більшості технологічних процесів необхідна вода у великому обсязі, тому система водопостачання повинна працювати безперебійно. Складання плану-проекту для підприємств має відповідати правилам і нормам, зазначених у таких документах:

 

  • №245-71 - санітарні норми для промислових підприємств;

  • № II-Г.1-70 - СНіП з проектування внутрішнього водопроводу будівель;

  • № II-Г.4-70 - СНіП по нормах проектування внутрішньої каналізації та водостоків об'єктів;

  • № 2874-82 - ДЕСТ по подачі питної води та її якості.

 

Схема проекту водопостачання для підприємств відрізняється від тієї, яка розробляється для інших об'єктів. Вона може бути одною з трьох: прямоточною, оборотної або послідовною. Вибір схеми залежить від специфіки технологічних процесів виробництва, виду устаткування, розташування будівлі та шляхів відводу обробленої води.

 

Щоб не помилитися при проектуванні водопостачання та каналізації, звертайтеся в компанію «Здоровий клімат». Ми виконуємо весь перелік робіт для досягнення ефективного результату. Якою б складною не була задача - у нас є рішення!

 

Наші переваги
Широкий асортимент обладнання та комплектуючих
Більш 500 товарних позицій для організації ефективної системи водопостачання та водовідведення
Професійний монтаж
Монтаж систем постачання та очищення води фахівцями з досвідом роботи понад 8 років
Експертний підбір обладнання
Організація системи підігріву води, підбір енергоефективного обладнання з урахуванням ККД і потреб клієнта
Контроль якості
Пусконалагоджувальні роботи, автоматизація системи та сервісне обслуговування
Ретельна підготовка до роботи
Заміна стояків, установка фільтрів, усунення забруднень і комплексна чистка всієї системи водопостачання та водовідведення
Послуги під ключ
Комплексний підхід і виконання всіх видів робіт, необхідних для поставки чистої води
Приклади робіт
Отримати всі роботи на E-mail
Чому варто замовити у нас
Чому варто замовити систему водопостачання та водовідведення в ЗДОРОВИЙ КЛІМАТ

Завдяки компанії ТОВ "Здоровий клімат" кожен власник приватної та комерційної нерухомості може розраховувати на безперебійну роботу систем водопостачання та водовідведення. Наша компанія пропонує широкий асортимент високоякісного обладнання вітчизняного та зарубіжного виробника, а також виконує комплексні послуги з монтажу системи під ключ.

Розробляємо схеми водопостачання і водовідведення, проводимо балансовий, гідравлічний і економічний розрахунок. Проектуємо зовнішні і внутрішні системи водопостачання, складаємо проектно-кошторисну  документацію з підбором енергоефективного обладнання. Пропонуємо гарантійне та сервісне обслуговування та модернізацію обладнання.

Проектування і монтаж системи нашою компанією виключає ймовірність помилок, неправильного підбору матеріалів і розведення труб. Реалізуємо проекти будь-якої складності в повному обсязі з урахуванням будівельних норм і законодавчих актів.

Замовте консультацію спеціаліста
Залиште заявку і ми з вами
зв’яжемось в найближчий час
наші контакти
Львівська обл.. Пустомитівський р-н., с. Солонка, вул. Стрийська 55.
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
Наш менеджер зв’яжеться з Вами якомога швидше!