Меню сайту
Close

Професійний ремонт торгових холодильних вітрин і промислових холодильників

Ремонт морозильних вітрин і промислових морозильників повинен виконуватися досвідченими майстрами. Промислове та торгівельне обладнання не відноситься до пристроїв, які можуть бути відновлені людиною без відповідних знань і наявності інструментів. Будь-яка помилка, допущена в процесі ремонту, загрожує виходу з ладу обладнання та системи. Це призведе до великих фінансових витрат та до необхідності закупівлі нового устаткування.

Переваги професійного ремонту торгівельної або промислової холодильної техніки

Діагностика і точне виявлення ламань

При проведенні діагностики майстер-професіонал максимально точно встановлює тип і причину зламання. На основі отриманої інформації підбирається вид ремонту з оптимізацією витрат на процес і найкращим результатом.

Використання перевірених деталей

Ремонт холодильної та морозильної техніки з використанням якісних і перевірених деталей підвищує ймовірність позитивного результату робіт і продовжує термін експлуатації обладнання.

Гарантія на виконані роботи

Після проведення професійного ремонту замовнику надається гарантія. На основі документа клієнт може протягом терміну звернутися до компанії та замовити безкоштовні роботи при виникненні аналогічних ламань.

 

Виникли питання? Телефонуйте за номером - +380673736556
Замовте консультацію спеціаліста

Види послуг по ремонту торгового і промислового холодильного та морозильного обладнання

Компанія «Здоровий клімат» виконує наступні види ремонту промислового або торгового холодильного обладнання:

  • Терміновий ремонт обладнання. При виникненні несправності, через яку система вийшла з ладу, майстер в терміновому порядку виїжджає на об'єкт для проведення діагностики, виявлення виду ламання та способу її усунення;
  • Поточний ремонт холодильного обладнання. З компанією укладається договір, в якому вказується періодичність відвідування майстра вашого об'єкту. При плановому відвідуванні фахівець проводить діагностику, технічне обслуговування пристроїв для продовження його терміну експлуатації.

На всі виконані роботи видається акт і гарантія. Графік відвідування майстра вашого підприємства з метою технічного обслуговування складається на основі ваших побажань, рекомендацій виробника та технічних вимог до холодильної системі.

Ціни ремонту холодильного та морозильного обладнання у Львові

Вартість послуг по ремонту холодильного обладнання в нашій компанії залежить від обсягу робіт, виду ламання та складності їх усунення. У оприлюднену фахівцем ціну не входить вартість запасних частин. При необхідності ми надамо прайс на запчастини, збережені на складі нашої компанії, або порекомендуємо перевірених постачальників деталей. Всі роботи по відновленню техніки виконуються по технічним нормам і стандартам. Їх ціна фіксована й вказана в прайсі, який ви можете отримати, звернувшись до менеджера компанії.

 

Приклади робіт

Наші переваги

Кваліфіковані майстри
Технічне обслуговування та ремонт холодильної системи виконуються майстрами з досвідом роботи понад 5 років. Досвід фахівців допомагає найбільш точно встановити вид несправності й підібрати оптимальний варіант ремонту.
Гарантія якості
Досвід фахівців, використання професійного обладнання та високоякісних деталей дозволяє нашій компанії гарантувати високу якість послуг, пропонуючи доступні ціни.
Власний склад запчастин
Маємо свій склад запчастин у Львові, що скорочує час на ремонт морозильного та холодильного обладнання, а також позбавляє від необхідності пошуку необхідних деталей та ризику покупки неякісної продукції у неперевірених продавців.

Відгуки наших клієнтів

. Ирина Дьячук

Я очень благодарна мастеру компании Здоровый климат Олегу за то, что он спас репутацию моего ресторана! За день до крупного корпоратива на кухне “полетела” морозильная камера с морепродуктами и рыбой. Я сразу связалась с менеджером компании, описала ситуацию и мастер был на месте уже через 1,5 часа. Он с собой привез все инструменты и детали и за 2 часа работы отремонтировал камеру. Огромное спасибо за оперативность. Я буду рекомендовать вас всем своим партнерам!

. Микола Велин

Хочу залишити декілька позитивних слів щодо послуг компанії Здоровий клімат по ремонту холодильної системи. По телефону менеджер ретельно консультує та говорить приблизну вартість послуги (в мене у цеху зламався компресор холодильної установи). Залишаючи замовлення на ремонт, менеджер уточнює час, коли мені це зручно, щоб приїхав майстер. За годину до його приїзду мене попередили, що майстер їде. Фахівець приїхав вже з новим компресором, установив його за півтори години та налагодив програми на установці. Все зроблено швидко та якісно. Я задоволений.

. Альбіна Верешкова

Місяць тому перестала працювати промислова система охолодження. Думала, що ремонт обійдеться в половину вартості системи. Приїхав майстер, провів діагностику, заправив фреоном і поміняв реле. Робота обійшлася у 2000 грн. На ремонт дали гарантію. На даний момент система працює справно. Спасибі вам!

Залиште заявку і ми з вами
зв’яжемось в найближчий час

Поширені запитання

  • Вартість ремонту залежить від характеру поломки і вартості запчастин. Найбільш дорогим ремонтом стане заміна компресора. Будь-які ремонтні роботи обговорюються з клієнтом: їх вид, вартість і терміни. Перед початком робіт проводиться діагностика з оцінкою стану обладнання і виявлення всіх поломок.

  • Ремонт необхідний, якщо камера не включається, не набирає встановлену температуру, які тривалий час охолоджує або заморожує продукцію, зовнішній блок або радіатор нагріваються, утворюється велика кількість криги, замерзла трубка зливу конденсату, вибиває автоматика.

  • Дозаправка або заправка обладнання фреоном, заміна або діагностика компресора, установка нових фільтрів або прочищення старих, ремонт моноблока, спліт-системи, ремонт або заміна дверей, заміна мікропроцесора, заміна всіх деталей: капілярної трубки, блоку управління, терморегулятора тощо.

  • Ми надаємо гарантію на всі ремонтні роботи, виконані нашою компанією. Термін гарантії залежить від виду ремонту.

наші контакти
Львівська обл.. Пустомитівський р-н., с. Солонка, вул. Стрийська 55.
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
Наш менеджер зв’яжеться з Вами якомога швидше!