Меню сайту
Close

Будівництво складів із сендвіч-панелей у Львові

До складів пред'являються високі вимоги, як по виконанню, так і за зовнішнім виглядом. Звичайно, можна орендувати складське приміщення або затіяти капітальне будівництво, побудувавши приміщення з цегли або інших будматеріалів. Але обидва варіанти менш вигідні у порівнянні зі збірними швидкобудуюємими складами. Склади із сендвіч-панелей є кращою альтернативою будівництву з будь-якого іншого сучасного будівельного матеріалу. Вони надійні, міцні, довговічні, естетично привабливі та, головне, ціна на будівництво та подальшу експлуатацію модульних складів значно нижча, ніж будь-які інші будови для складування.

Переваги технології будівництва швидкобудуюємих складів

Міцна конструкція впродовж усього терміну експлуатації

Швидкобудуюємі склади являють собою металевий каркас, який збирається на будмайданчику за допомогою зварних та болтових з'єднань. Після складання каркасу складу він підлягає обробці грунтовкою, яка захистить сталеві конструкції від корозії. По бажанню замовника по грунтовці можна наносити також фарбу будь якого кольору.

Модульний склад, стійкий до будь-яких навантажень

Прорахунок, проектування й підбір каркасу ґрунтується на проведених раніше розрахунках снігового та вітрового навантаження, погодних й кліматичних умов місцевості, запланованих у подальших додаткових конструктивних змінах і доповненнях, а також з врахуванням іншого обладнання, яке несе навантаження на конструкції.

Швидкий монтаж складу

Найбільш тривалий час потребує організація фундаменту та збір легкого металичного каркасу. Коли каркас зібраний, встановлюються плити сендвіч панелі, формується покрівля, прокладаються комунікації та робляться оздоблювальні роботи. Увесь робочий процес займає не більш 2-3 місяців.

Компанія «Здоровий клімат» пропонує сучасні й зручні збірні склади, побудовані за останніми технологіями. Склад з металоконструкцій має ряд переваг: вони мобільні, зручні, можуть оснащуватися необхідними комунікаціями та обладнанням, а монтаж конструкції займає переважно не більше 1 місяця. Розробимо проект швидкобудуюємого складу з урахуванням розмірів, специфіки продукції, що зберігається в ньому, та побажань замовника, порекомендуємо матеріали й побудуємо об'єкт під ключ, здавши його в експлуатацію. Заповніть форму зворотного дзвінка або зв'яжіться з менеджером нашої компанії для отримання докладної інформації про вартість послуг та нюансах будівельних робіт щодо зведення швидкомонтованого об’єкту.

Виникли питання? Телефонуйте за номером - 050 355-05-98
Замовте консультацію спеціаліста

Види проектів модульних складів

Будівництво складів з сендвіч-панелей починається з проектування. Проекти швидкобудуємих складів ґрунтуються на їх цільовому призначенні. Вони можуть мати один поверх для зберігання продукції або техніки, два поверхи для облаштування офісних приміщень, стрічкове скління, світлопрозорий матеріал або скло на даху та будь-які інші конструктивні особливості, необхідні для ефективного ведення бізнесу. На вибір замовника надається широкий асортимент сендвіч-панелей за кольором, матеріалом та структурою. Це дозволяє побудувати або замовити модульні склади з сендвіч-панелей, що гармоніюють з місцевістю та відповідають смаку клієнта.

Проектування швидкомонтованого об'єкту починається з розрахунків металоконструкції та вибору фундаменту на його основі. Завдяки легкій конструкції будівлі у якості фундаменту підходять полегшені його види, на яких замовнику можна спокійно заощадити. Також враховується можливість збору-розбору складу з сендвіч-панелей. Технологія передбачає кілька циклів перенесення об'єкта. Всі деталі швидко розбираються, упаковуються та перевозяться. Замовнику досить лише побудувати новий фундамент.

Переваги складів з сендвіч-панелей очевидні та незаперечні. Сьогодні це найкращий варіант швидко й ефективно отримати висококласне збірне складське приміщення, заощадивши на матеріалах та будівництві. Якщо ви хочете побудувати збірну складську конструкцію без великих збитків своєму бюджету, при цьому ставши власником довговічної конструкції, звертайтеся в «Здоровий клімат».

Відеопрезентація наших об’єктів:

Перед тем как ответить заказчику на вопрос сколько стоит возведение склада, менеджеры компании выполняют детальный просчет. В него входит стоимость:

  • Проектирования, если проект создается по индивидуальному плану или типовой вариант требует доработки;
  • Сложности и объема работы;
  • Материалов и их количества, необходимые для строительства склада;
  • Аренды грузоподъемного транспорта.

Стоимость работы рассчитывается индивидуально. Каждая сумма оговаривается с заказчиком и может варьироваться при выборе альтернативных вариантов (например, при выборе более дешевых стройматериалов и др.). После того, как цена строительства определена, составляется смета с точной суммой расходов и после согласования суммы с заказчиком, она фиксируется и считается неизменной.

Приклади робіт

Наші переваги

Виїзд проектувальника
Проектувальник компанії виїжджає на об'єкт в обумовлений з клієнтом та зручний йому час для виконання безкоштовного огляду та замірів.
Підбір матеріалів
Надаємо експертні консультації щодо вибору відповідного проекту складу з сендвіч-панелей та рекомендуємо оптимальні матеріали для нього.
Дотримання термінів
Супроводжуємо клієнта на всіх етапах будівництва складського приміщення, надаємо звіт про виконану роботу та завжди вкладаємося в обумовлений термін.

Відгуки наших клієнтів

. Андрій Пельман

Выражаю благодарность архитектору-планировщику Александру за выбор и рекомендации по проекту складского помещения. Очень доволен результатом - все продумано, удобно. Отдельное спасибо бригадиру Николаю и строительной бригаде за оперативность, порядочность и скрупулезность.

. Антон Герасимов

Вийшов на компанію Здоровий клімат випадково, знайшов в інтернеті. Планував розвивати бізнес, тому необхідно було терміново побудувати невеликий склад для зберігання продукції. До моменту першого дзвінка в компанію, обдзвонив ще кілька - поспілкувався з менеджерами, "прикинув" приблизно загальну суму витрат. Аналогічну процедуру провів і з Здоровим кліматом. Сума виявилася трохи нижче в порівнянні з іншими компаніями, але підкупила не економія, а спілкування менеджера - строго по справі, конструктивно. Після вибору типового проекту з каталогу компанії та складання точного кошторису ще два тижні зважував за і проти, в результаті вирішив продовжити співпрацю з цією компанією. І не пошкодував про свій вибір. Склад експлуатується вже рік й ніразу не виникло необхідності в доробках.

. Алевтіна Рикова

Приєднуюся до відгуків! Мені теж сподобалося працювати з компанією. Кожен член команди гранично ввічливий і уважний, починаючи від менеджера, закінчуючи різноробочим в бригаді. Зробили на совість!

Залиште заявку і ми з вами
зв’яжемось в найближчий час

Поширені запитання

  • Застосування сендвіч-панелей вирішить питання щодо вибору фундаменту - потрібно полегшений стрічковий варіант, допоможе виключити необхідність додаткового утеплення споруди за рахунок якісного утеплювача, закладеного в панелі. Використання панелей типу сендвіч продовжує термін експлуатації складу за рахунок оцинкованої високоякісної сталі.

  • Будівництво виконується в кілька етапів: проектування, монтаж фундаменту і земляні роботи, замовлення та виготовлення металевих конструкцій, транспортування на будівельний майданчик і збір конструкції, монтаж панелей згідно з проектом, здача об'єкта в експлуатацію.

  • Залежно від призначення складу можна побудувати: теплий склад, що дозволяє забезпечити необхідну температуру в приміщенні; холодний склад для зберігання швидкопсувних продуктів; склад з контролем вологості для підтримки мікроклімату; склад з особливими умовами зберігання на основі виду планованого товару, який буде міститися в складі.

  • На ціну впливає площа і габарити складу, його призначення, кількість точок відвантаження-навантаження (кількість воріт), умови місцевості (можливість підключення комунікацій, віддаленість, вид грунту тощо).

наші контакти
м. Львів, вул. Шумського, буд 19
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
Наш менеджер зв’яжеться з Вами якомога швидше!