Меню сайту
Close

Будівництво з сендвіч-панелей у Львові

Провідні будівельні компанії по всьому світу вже відмовилися від традиційного виду будівництва, віддавши перевагу швидкобудуюємим будівлям. Україна винятком не стала. Більшість будівельників та власників об'єктів відчули на собі переваги ШМБ. Будівництво з сендвіч-панелей сьогодні - найбільш економічне рішення. Технологія дозволяє швидко побудувати об'єкт, який за своїми якісними та експлуатаційними характеристиками не відрізняється від свого бетонного аналогу. Розширюється й цільове призначення швидкобудуюємих конструкцій. Раніше ШМБ застосовувалися для зберігання сільськогосподарської продукції, сьогодні вони будуються для будь-якої сфери бізнесу: промислової, комерційної, а також в якості житлових приватних будинків та котеджів.

Компанія «Здоровий клімат» пропонує будівництво будівель з сендвіч-панелей під ключ у Львові. Займаємося проектуванням та будівництвом понад 7 років, використовуючи останні технології в сфері зведення будівель з високотехнологічних та довговічних матеріалів. Вартість роботи залежить від обсягу, складності проекту, його цільового призначення й ряду інших критеріїв. Зв'яжіться з нами, замовте проект та дізнайтеся точну ціну будівництва швидкобудуюємих будинків для ваших бізнес цілей.

Специфіка будівництва будівель з сендвіч-панелей

ШМБ має досить просту конструкцію, що складається з металевого каркаса і сендвіч-панелей. У структуру панелей входить утеплювач, тому для будівель, націлених на зберігання товарів, якість яких не залежить від низьких температур, додаткове утеплення не потрібно. В якості покрівлі може використовуватися будь-який матеріал, обраний замовником.

Така проста конструкція має ряд переваг:

  • Швидкість монтажу. Будівництво будинків з сендвіч-панелей вимагає 30-40 днів в залежності від площі приміщення. Зведення аналогічних будівель з бетону або цегли вимагає в 6-10 разів більше часу;
  • Економічне будівництво. Ціна швидкобудуюємих будівель на 20-30% дешевше будь-яких інших альтернативних методів будівництва. Мала вага конструкції дозволяє заощадити на фундаменті;
  • Швидкобудуюємі будинки із сендвіч-панелей можна зібрати та розібрати в будь-якому зручному місці;
  • Всесезонність будівельних робіт. При спорудженні будівель з сендвіч-панелей не використовуються «вологі» матеріали (бетон, клей та ін.), які вимагають часу для висихання. Тому роботи можна проводити в будь-який сезон;
  • Довговічність модульних споруд, сейсмостійкість, безпека та стійкість перед негативними погодними умовами.

Сьогодні будівництво швидкобудуюємих будівель з сендвіч-панелей стає оптимальним варіантом для бізнес процесів, які потребують зберігання харчової продукції, техніки та обладнання, ведення тваринницької, спортивної й комерційної діяльності. Словом, швидкобудуюємі конструкції підходять, практично, для всіх видів діяльності.

Недороге будівництво споруд з сендвіч-панелей у Львові та Україні

Компанія «Здоровий клімат» пропонує послуги будівництва споруд з сендвіч-панелей та збірних конструкцій різного призначення: промислові й складські будівлі, кафе, мафи, ангари, овочесховища, павільйони, битовки, супермаркети, автосалони та ін. Виконуємо послугу на замовлення й під ключ, до переліку робіт яких входить проектування, доставка матеріалу, монтаж та здача будинку в експлуатацію. Пропонуємо доступні ціни. 

Будинки з металу (збірні будівлі) можуть мати односхилий або двосхилий дах з будь-яким кутом нахилу в різних колірних варіантах сендвіч-панелей. Будуємо енергоефективні, функціональні та довговічні цільові споруди для вирішення будь-яких завдань.

Зв'яжіться з нами за контактними номерами, вказаними на нашому сайті, та отримайте кваліфіковану консультацію про додаткові переваги будівництва будинків з сендвіч-панелей та їх вартості в вашому окремому випадку.

Наші переваги
Детальне планування
Розробляємо план-проект швидкомонтованих будинків з урахуванням його призначення, специфіки місцевості, кліматичних умов і потреб замовника.
Швидке будівництво
Будуємо споруди за 30-40 днів в залежності від його площі, складності та поверховості.
Дотримання технології будівництва
Використовуємо сучасні технології будівництва будівель з сендвіч-панелей, дотримуючись норм та стандартів безпеки.
Тільки високоякісні матеріали
Застосовуємо в роботі перевірені, якісні та довговічні будівельні матеріали європейського виробництва.
Лояльні ціни
Проектування та будівництво ШМБ обійдеться на 30% дешевше, ніж вартість аналогічного будівлі з бетону або цегли.
Експертна консультація
Надамо детальну консультацію та допомогу в проектуванні об'єкта, підборі матеріалів та інших конструктивних нюансах.
Приклади робіт
Отримати всі роботи на E-mail
Чому варто замовити у нас
Чому варто замовити будівництво з сендвіч-панелей в «Здоровий клімат»

Наша компанія виконує будівництво швидкобудуюємих будинків під ключ. Проектуємо і будуємо промислові, сільськогосподарські та адміністративні будівлі з використанням новітніх технологій і сучасних матеріалів. Дотримуємося технологій, розроблені провідними європейськими компаніями, вдосконалюючи їх по клімат і особливості місцевості.

Планування проекту дозволяє замовнику вносити зміни, оптимізувати свій бюджет, отримавши тим самим в результаті найбільш підходящий бізнес проект для реалізації своєї діяльності. Супроводжуємо клієнта на всіх етапах співробітництва і пропонуємо доступні ціни на послуги.

Замовте консультацію спеціаліста
Залиште заявку і ми з вами
зв’яжемось в найближчий час
наші контакти
Львівська обл.. Пустомитівський р-н., с. Солонка, вул. Стрийська 55.
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
Наш менеджер зв’яжеться з Вами якомога швидше!