Меню сайту
Close

Холодильне обладнання під ключ у Львові 

Компанія «Здоровий клімат» виконує комплекс послуг з підбору, поставці та монтажу холодильного обладнання для об'єктів і продукції будь-якого призначення. Надаємо послуги по холодопостачанню: промислове, торгове, виробниче, морозильне та холодильне обладнання під ключ з розрахунком, підбором, доставкою, установкою, здачею в експлуатацію і подальшим обслуговуванням. Виконуємо роботи по рекуперації тепла від холодильних установок. На обладнання та послуги надаємо гарантію.

Фахівці компанії нададуть експертну консультацію й допомогу в підборі технічного рішення по оснащенню виробничих і складських  комплексів підприємств на основі проведених розрахунків по споживанню енергії, специфіки продукції та інших факторів, що впливають на ефективне зберігання товару. 

Асортимент холодильного обладнання на замовлення

Наша компанія пропонує: 

  • Збірно-розбірні та стаціонарні холодильні камери з індивідуальним плануванням та камери контейнерного типу;
  • Холодильні агрегати й комплектуючі для систем, які ми підберемо, виходячи з певних технічних вимог;
  • Морозильні апарати, використовувані в харчовій промисловості, та техніка для охолодження рідини (чиллери, охолоджувачі молока, пристрої шокової заморозки).

При підборі холодильного обладнання враховуємо габарити приміщення, наявність гідро- і теплоізоляції, рівня вентиляції, оптимальний режим для певної групи продуктів, необхідний рівень вологості в приміщенні, тривалість зберігання продуктів та необхідна швидкість руху повітря в камері. Надаємо рекомендації по встановленню технічного оснащення для харчової, хімічної, фармацевтичної промисловості, виробничого та інших напрямкв. Для вирішення завдань по технологічному кондиціонування запропонуємо холодильні системи з великою поверхнею теплообміну й низькою швидкістю потоку для комфортного перебування та роботи для людей, що знаходяться в приміщенні, і товарів, які потребують певного рівня вологості повітря.

Організація системи промислового холодильного обладнання під ключ

Принцип функціонування промислового холодильного обладнання схожий з побутовими агрегатами та несе єдину мету - охолодження, зберігання і заморожування. Різниця полягає лише в потужності. У промислових установках потужність становить від 15 кВт і вище. Сама комплектація обладнання являє собою сукупність декількох установок та окремих елементів. Щоб система працювала безперебійно, довго та якісно, потрібно звернутися до фахівців для правильного підбору комплектуючих і проектування системи.

«Здоровий клімат» пропонує організацію системи промислового і торгового обладнання під ключ. Виконаємо прорахунок і підбір установки, базуючись на конкретних завданнях торгового чи виробничого об'єкту, вивчимо проект з точки зору конкретних потреб та порекомендуємо оптимальну конфігурацію системи. Наша компанія стане виконавцем всіх необхідних етапів для організації холодильного циклу обладнання, виконавши роботу швидко, професійно і відповідально. 

Зв'яжіться з менеджерами компанії і отримаєте відповіді на питання, що вас цікавлять щодо вартості, доставки, монтажу і обслуговування холодильного устаткування.

Наші переваги
Комплекс послуг
Виконуємо повний спектр послуг для організації ефективної роботи системи холодопостачання: від проектування схеми до здачі в експлуатацію та сервісного обслуговування.
Європейська якість
Застосовуємо обладнання і комплектуючі провідних європейських і американських виробників - світових лідерів у галузі охолодження , заморозки і зберігання продукції. Усі види обладнання, що реалізуються нашою компанією, відповідають сучасним світовим нормам.
Реалізація проектів
Вирішуємо завдання будь-якої складності для малих і великих торгових і виробничих компаній. Підбираємо і реалізовуємо саме оптимальне рішення для ефективної роботи системи холодопостачання.
Приклади робіт
Отримати всі роботи на E-mail
Замовте консультацію спеціаліста
Залиште заявку і ми з вами
зв’яжемось в найближчий час
наші контакти
Львівська обл.. Пустомитівський р-н., с. Солонка, вул. Стрийська 55.
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
Наш менеджер зв’яжеться з Вами якомога швидше!