Меню сайту
Close

Будівництво автоцентрів з сендвіч-панелей під ключ у Львові та Україні

Не зважаючи на нинішню кризу, українці вважають за краще користуватися власними автівками, часто купуючи їх новими з  автосалону. Число особистих авто збільшується, й високий попит на покупку машини стає причиною зведення нових автосалонів. Підприємцю, який планує відкрити новий автосалон, слід обміркувати ряд питань. Це й місце розташування будівлі, й марки автомобілів, що будуть продаватися. Але найголовнішим стає питання будівництва. Кожен бізнесмен прагне побудувати приміщення для свого бізнесу швидко, надійно та недорого. І з цим впораються металокаркас та сендвіч-панелі. Подібні легкі металоконструкції використовуються у всьому світі і тепер прийшли в Україну, впевнено посівши  свою нішу. Автосалон з сендвіч-панелей - це рентабельна та ліквідна інвестиція з швидкою окупністю.

Що ви отримуєте, замовивши будівництво швидкомонтовних автосалонів

Широкий вибір проектів

 Ви маєте можливість обрати найкращий для себе проект автосалону з типових варіантів, або запропонувати проектувальникам свою ідею проекту, яка повністю задовольняє ваші потреби. Будь-який проект автоцентру може бути реалізован завдяки універсальності сендвіч-панелей та технології їх зведення.

Дуже швидке будівництво

Навіть найбільший об'єкт автоцентру потребує не більш півроку робіт. Це означає, що ви економите свій час без простою бізнесу. Вже через 4-6 місяців ви зможете відкрити двері для своїх клієнтів, стрімко розвиває свій бізнес у зручному та сучасному салоні.

Економія бюджету на всіх етапах

Дешевизна матеріалів, відсутність необхідності в закладці важкого фундаменту та наймання вантажопідйомного транспорту дозволяють вам економити вже на перших етапах будівництва. Додайте економію на подальшому опаленні будівлі та отримайте величезну вигоду від її будівництва й експлуатації.

Компанія «Здоровий клімат» розробить і реалізує проект автосалону з сендвіч-панелей під ключ. Розглянемо індивідуальні запити клієнта та на їх основі створимо будівлю, що привертає увагу потенційних покупців. Гарантуємо професіоналізм і відповідальність. Пропонуємо доступні ціни на будівництво автосалону з сендвіч панелей у Львові та Україні, працюємо згідно умов договору. Отримайте експертну консультацію у менеджера нашої компанії, зв'язавшись з ним за контактними номерами телефону.

Виникли питання? Телефонуйте за номером - 050 355-05-98
Замовте консультацію спеціаліста

Технологія будівництва швидкобудуємих автосалонів

Технологія зведення швидкомонтованих об'єктів з сендвіч-панелей має 4 основних етапи:

  • Проектування автосалону з сендвіч-панелей;
  • Підбір матеріалів;
  • Монтаж;
  • Здача об'єкта в експлуатацію.
  • Головними матеріалами при спорудженні будівлі є металоконструкції та панелі з утеплювачем. Металева конструкція поставляється на будівельний майданчик в розбірному вигляді та збирається на місці. Цей підхід дозволяє розбирати й збирати будівлю необмежену кількість разів при необхідності його перенесення в інше місце.

Наша компанія виготовляє повністю завершені та укомплектовані швидкобудуємі автосалони з металоконтрукцій на замовлення різних розмірів і конфігурації. Багатий досвід роботи та кваліфіковані фахівці дозволяють нашій компанії пропонувати оптимальні варіанти модульних автосалонів з сендвіч-панелей на основі заявленого замовником бюджету та його побажань. Ми побудуємо надійну й економічну будівлю, за допомогою якої вам вдасться ефективно розвивати свій бізнес. Звертайтеся в компанію “Здоровий клімат” та отримайте повністю готовий, красивий, надійний, привабливий і престижний автосалон!

Відеопрезентація наших об’єктів:

Вартість будівництва залежить від ряду факторів: які будуть розглядатися проекти автосалонів з сендвіч панелей, чи буде проект типовой або індивідуальний, які будуть використовуватися матеріали, скільки знадобиться матеріалів для будівництва повного обсягу під ключ. Все це обговорюється з клієнтом, прораховується та заноситься до кошторису, загальна вартість якого фіксується та є незмінною на всіх етапах будівництва.

Приклади робіт

Наші переваги

Будівництво під ключ
При бажанні клієнта поставимо на об'єкт вікна, двері, системи комунікацій та водопостачання. Швидко та якісно виконаємо монтаж та запустимо у роботу.
Вибір оптимального рішення
Підбираємо оптимальне конструктивне рішення з урахуванням ергономіки приміщення, особливостей клімату місцевості та побажань клієнта.
Економічне будівництво
Оптимізуємо бюджет замовника за допомогою вибору недорогих та якісних будівельних матеріалів. Завжди обираємо більш вигідні варіанти без шкоди якості.

Відгуки наших клієнтів

. Олександр Дрібняков

Дуже приємно працювати з професіоналами свого діла - кожен представник компанії Здоровий клімат знає, що робить, завжди поважно відноситься до клієнта (принаймні до мене), кваліфіковано консультує по питанням та дає дуже цінні рекомендації щодо будівництва та рішення з питань документації. Працюю с цією компанією вже не вперше та щиро радію, що знайшов її у свій час.

. Елена Яровая

Силами компании “Здоровый климат” для меня был построен загородный коттедж и несколько бытовок. В очередной раз обратилась сюда уже по вопросу бизнеса - понадобилась разработка индивидуального проекта. За весь период сотрудничества ни разу не пожалела о том, что среди массы вариантов выбрала именно “Здоровый климат” - компания работает честно, открыто и на совесть!

. Олексій Семенович Шпак

Щиро дякую компанії Здоровий клімат за те, що вона змогла повністю задовольнити мої примхи щодо проектування та будівництва невеличкого салону. Дуже сподобалась праця між співробітниками - все швидко, без проблем та питань, які можуть гальмувати роботу. Отже, я задоволений результатом, та буду рекомендувати вашу компанію своїм партнерам.

Залиште заявку і ми з вами
зв’яжемось в найближчий час

Поширені запитання

  • Сучасна технологія будівництва на основі металоконструкції і сендвіч-панелей дозволяє мінімізувати вкладення в закупівлю будматеріалів, отримати максимально функціональний будинок при швидкому його монтажі, стати власником енергоефективного і теплого салону, повністю відповідному пропонованого бренду.

  • Головними перевагами швидкомонтованих салонів є швидкі терміни будівництва, надійна конструкція, легкий фундамент, високий рівень пожежної безпеки.

  • Вартість одного квадратного метра залежить від габаритів будівлі, матеріалів, використовуваних при будівництві, їх обсягу та інших факторів. Ціна озвучується після узгодження проекту.

  • Ми - професіонали, виготовляємо проекти з індивідуальним плануванням, можливістю установки важкого обладнання, облаштування в'їзних прорізів під легковий транспорт. Також проектуємо інженерні системи за вимогами об'єкта. Виконуємо роботу будь-якої складності з гарантією.

наші контакти
м. Львів, вул. Шумського, буд 19
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
Наш менеджер зв’яжеться з Вами якомога швидше!