Меню сайту
Close

Супермаркети з сендвіч-панелей: швидке й недороге будівництво у Львові та Україні

Технологія будівництва з сендвіч-панелей дозволяє будувати швидкозводжувальні супермаркети без організації потужного фундаменту, з чого й починається економія для замовника. Супермаркети з сендвіч-панелей зручні та комфортні в експлуатації, стінові матеріали утримують тепло взимку та прохолоду влітку. Тому побудувати супермаркет можна в будь-якому місці з будь-якими кліматичними умовами. Металоконструкції в поєднанні з панелями створюють будівлю, стійку до погодних й фізичних навантажень. В результаті клієнт отримує ефективне рішення для свого комерційного бізнесу - недороге, практичне та довговічне.

 

Переваги будівництва збірних швидкобудуюємих супермаркетів

Можливість всесезонного будівництва.

Мороз або спека не впливають на швидкість будівництва. Якість будівлі буде однаково ефективна незалежно від часу його будівництва через непотрібність вологих сумішей, які потребують час для висихання

Широкий вибір кольорів сендвіч-панелей.

Кольори сендвіч-панелей можно обирати з таблиці RAL, до якої входить більш 50 віттінків. Це дозволяє вибрати зовнішній вигляд будівлі по своєму смаку та стилю навколишнього ландшафту

Дешевизна будівельних матеріалів

 Будівництво супермаркету з сендвіч-панелей вийде на 20-30% дешевше, ніж будівлі, які зводяться за традиційною технологією, через низьку вартість будматеріалів та їх невеликої кількості.

Компанія «Здоровий клімат» пропонує послуги будівництва супермаркетів з сендвіч-панелей під ключ та на замовлення. Ми можемо запропонувати типові проекти маркетів, а також готові створити індивідуальний проект на основі специфічних побажань клієнта: площі, дизайну і внутрішнього планування. Розробляємо проект супермаркету з сендвіч-панелей на основі всіх основних базових показників, необхідних для правильного будівництва і введення в експлуатацію будівлі. Підбираємо оптимальні рішення та реалізуємо їх. Пропонуємо лояльні ціни на послуги. Познайомтеся з нами та дізнайтеся детальніше про будівництво збірних супермаркетів, зв'язавшись з менеджером нашої компанії.

Виникли питання? Телефонуйте за номером - 050 355-05-98
Замовте консультацію спеціаліста

Вигоди від будівництва швидкобудуюємого супермаркету

Модульний супермаркет можна побудувати не тільки в один поверх, але в два й три. Площа може бути розбита на необхідну кількість окремих кімнат для додаткових магазинів на території супермаркету, розплановано офісне розміщення, місця організації санвузлів тощо. Технологія будівництва за каркасною методикою універсальна. Вона дозволяє досить швидко розробити проекти під будь-які потреби та побудувати їх будь-якої складності. Ви можете замовити як невеликий збірний супермаркет під суцільним дахом, так і багатофункціональне приміщення для розміщення різних торгових площ.

Вигоди для замовника проявляються з моменту вибору фундаменту. Завдяки малій вазі металоконструкції (в порівнянні, наприклад, з цеглою або бетонними чи іншими блоками) супермаркети з сендвіч-панелей не вимагають дорого масивного фундаменту. Навіть великий маркет може витримати полегшений стрічковий фундамент або плита.

Якщо вам необхідно швидко побудувати супермаркет під ключ з металоконструкцій і при цьому ви хочете отримати високоефективну та практичну будівлю, звертайтеся в нашу компанію. Ми розробимо проект та професійно реалізуємо його в стислі терміни.

 

Відеопрезентація наших об’єктів:

Щоб дізнатися вартість будівлі та побудувати модульний гіпермаркет з металоконструкцій, який повністю відповідає бажанням замовника, необхідно розробити проект. Після розробки й затвердження план-проекту, розраховується обсяг робіт, матеріалів, вид і вартість фундаменту, кількість осіб в бригаду для будівництва торгового магазину. Також у вартість входить ціна послуг підйомного транспорту (якщо воно необхідно). У момент формування ціни на будівництво швидкобудуюємої будівлі складається кошторис, у якому детально вказується вартість матеріалів і послуг нашої компанії. Після затвердження загальної суми, кошторис фіксується.

Приклади робіт

Наші переваги

Будь-яка складність об’єкту
Побудуємо проект будь-якої складності: від одноповерхового супермаркету до багаторівневої будівлі з багатофункціональним призначенням.
Експерті консультаціі
Консультуємо клієнта на всіх етапах співпраці, пропонуючи вигідні та раціональні рішення. Проводимо авторський нагляд реалізації проекту.
Будівництво під ключ
Виконуємо повний спектр послуг: від проектування до здачі об'єкта. Працюємо без посередників та самостійно несемо відповідальність.

Відгуки наших клієнтів

. Христина Меншова

Всім рекомендую звертатися до компанії Здоровий клімат. Працюємо з нею вже три роки та жодного разу вона нас не підвела.

. Вікторія Ходорченко

Мені сподобалася співпраця з компанією Здоровий клімат. Перевагою для мене стало те, що фірма работає по принципу під ключ. Коли ми зверталися до неї, у нас була лише ідея, але ми навіть не здогадувалися як її реалізувати. Для нас був розроблен проект невеликого супермаркету, підібран зовнішний та внутрішний дізайн, та навіть враховане прокладання комуникацій та більш зручне місце розташування холодильного обладнання. Ми дуже задоволені вашою роботою. Дякуємо!

. Иван Коротич

Долго выбирал исполнителя, консультировался с менеджерами и требовал приблизительные расчеты работы и материалов. В результате выбор пал на эту компанию. Понравилось отношение ко мне, как к клиенту, стремление сэкономить мой бюджет и найти выгодную альтернативу. На сегодняшний день в проекте строительство еще одного супермаркета, надеюсь на такое же результативное сотрудничество!

Залиште заявку і ми з вами
зв’яжемось в найближчий час

Поширені запитання

  • До основних переваг технології будівництва відноситься великий термін експлуатації, легкість і простота монтажу металевих конструкцій, мобільність і можливість укладання незаглибленного фундаменту.

  • Ціна розраховується індивідуально і залежить від складності проекту, габаритів об'єкта, кількості перегородок, вікон, дверей, якості і кількості матеріалів, передбачуваних комунікацій. Для прорахунку проекту пропонуємо звернутися до менеджера нашої компанії.

  • Будівництво виконується по етапах: підготовка і організація фундаменту - збір металоконструкції на будівельному майданчику - монтаж панелей і покрівлі - прокладка комунікацій - установка вікон і дверей - внутрішня і зовнішня обробка - здача об'єкта в експлуатацію.

  • Сендвіч-панелі є універсальним матеріалом. З їх допомогою можна встановити перегородки в будь-якій кількості, створивши окремі кімнати, офіси, склади для зберігання продукції. Також з їх допомогою можна встановити холодильні та морозильні камери з монтажем необхідного обладнання.

наші контакти
м. Львів, вул. Шумського, буд 19
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
Наш менеджер зв’яжеться з Вами якомога швидше!