Меню сайту
Close
Відповідних результатів не знайдено.

Холодильний агрегат

Холодильний агрегат - частина холодильної установки на базі єдиної рами або платформі, на яку встановлюються компресор, конденсатор, автоматика, розподільча коробка, система керування та моніорингу холодильною установкою. Такі установки широко застосовуються в сфері харчової, переробної промисловості, торгівлі, логістичних центрах, на складах та інших комерційних об’єктах, в промислових галузях, де потрібне якісне зберігання продукції чи точний технологічний виробничий процес з відповідним температурним режимом. Сучасні побутові та промислові холодильні агрегати на ринку України представлені в широкому асортименті. Вони відрізняються ціною, потужністю, сферою застосування, видом використовуваного холодоагента й типами компресорів. Завдяки цьому будь-який споживач  має можливість підібрати і купити холодильний агрегат згідно своїх конкретних запитів і потреб за необхідними правильними  параметрами.

Компанія «Здоровий клімат» реалізує асортимент агрегатів для холодильних камер за доступними цінами у Львові. Продаж широкого модельного ряду від закордонних і вітчизняних виробників дозволяє підібрати оптимальний варіант холодильної установки під потреби клієнта, а досвід співробітників і ціновий діапазон - запропонувати своїм клієнтам найбільш недорогі варіанти агрегатів високої якості. Ми виконуємо повний комплекс послуг з розрахунку, проектування, продажу, доставки, монтажу та пусконалагоджувальних робіт. Виконуємо сервісне обслуговування й ремонт холодильних агрегатів із заміною запчастин при необхідності. На техніку та роботу надаємо гарантію.

Принцип вибору холодильного агрегату для холодильної камери

Вибір оптимальної установки ґрунтується на тій області діяльності, в якій вона буде застосована. Від цього залежить температурний режим (високо-, середньо-, низькотемпературний), потужність, габарити, тип компресора (герметичний, напівгерметичний, поршневий, спіральний, гвинтовий,  ротаційний, відкритого типу), вид холодоагенту і температура його кипіння, система енергозабезпечення та ін. Агрегати для холодильних камер можна використовувати:

  • Для зберігання й охолодження харчових продуктів: м'яса, риби, овочів, фруктів, напівфабрикатів тощо;
  • Для підтримки певного режиму температури під час проведення виробничих процесів;
  • В холодильному обладнанні й системах кондиціювання на залізничному, авіаційному, морському, річковому та автомобільному транспорті;
  • В холодильних і морозильних камерах промислового типу;
  • У вітринах, морозильниках та інших видах комерційного холодильного обладнання.

Для вибору найкращої моделі агрегату по співвідношенню ціни, якості й технічних характеристик звертайтеся в «Здоровий клімат». Проконсультуємо по будь-яких питаннях, порекомендуємо оптимальну модель холодильного агрегату, представленого на ринку України, запропонуємо приємні ціни. Чекаємо на ваше звернення! Будемо раді плідній і професійній співпраці.

наші контакти
м. Львів, вул. Шумського, буд 19
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
Наш менеджер зв’яжеться з Вами якомога швидше!
Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам