Меню сайту
Close

Швидке будівництво СТО з сендвіч-панелей під ключ у Львові та Україні

За зовнішнім виглядом СТО з сендвіч-панелей дуже схожі на класичні склади або гаражі з аналогічного матеріалу. Але експлуатаційні вимоги до станцій набагато вищі. Оскільки станції техобслуговування, автомийки, шиномонтаж є комерційною нерухомістю, вони повинні відповідати вимогам державних контролюючих органів. Також до будівель виставляються вимоги по зовнішньому вигляду - вони повинні бути візуально привабливими та сучасними. Побудувати безпечне й практичне СТО в стислі терміни та з мінімальними фінансовими вкладеннями дозволяє каркасна технологія із застосуванням сендвіч-панелей. Цей матеріал надає власнику будівлі комплекс економічних, технічних й експлуатаційних переваг, що робить будівництво швидкобудуємих СТО з сендвіч-панелей одним з найвигідніших на сьогодні.

 

 

Переваги швидкомонтовних автосервісів

Матеріал має високий рівень тепло- та звукоізоляції

 Завдяки утеплювачу між металевими панелями, можна значно заощадити на опаленні, кондиціюванні та відповідно оплаті по рахунках. У таких приміщеннях взимку завжди тепло та комфортно, а влітку прохолодно та приємно.

СТО із сендвіч-панелей виглядають дуже презентабельно.

Широка колірна гама стінового та дахового матеріалу дозволяє вибрати відповідний дизайн на свій смак. Збірні автосервіси можуть будуватися по індивідуальному проекту, мати будь-яке поєднання кольорів плит панелей, що ідеально доповнить загальний вид місцевості.

Загальна конструкція проста в монтажі.

В основі лежить металевий каркас, який з'єднується між собою спеціальним кріпленням. Сендвіч-панелі монтуються за допомогою пазів без застосування вологих сумішей, створюючи міцне й стійке кріплення. Така надійна та легка металоконструкція має термін експлуатації більш 100 років та не піддатліва навіть критичним нагрузкам.

До переліку варто додати ще одну головну перевагу - швидкість будівництва. З моменту початку будівельних робіт до здачі в експлуатацію готового СТО з сендвіч-панелей потрібно не більше 3-8 тижнів.

Компанія «Здоровий клімат» пропонує повний спектр послуг з проектування та будівництва швидкобудуємих СТО у Львові та Україні. Ми створимо проект на основі ваших побажань, запланованого бюджету, технічних особливостей і вимог до експлуатації.

Виникли питання? Телефонуйте за номером - 050 355-05-98
Замовте консультацію спеціаліста

Етапи будівництва модульних СТО під ключ

Будь-яке будівництво починається з проекту. Клієнт може вибрати типовий проект швидкобудуюємого СТО або замовити проектування за своїми запитами. Процес включає розмітку, земляні та геодезичні роботи, заливку фундаменту і бетонної підлоги, контроль якості виконання. Для будівлі великих станцій технічного обслуговування може знадобитися копання котловану. Для невеликих об'єктів потрібно легкий стрічковий фундамент. Після того, як роботи по фундаменту завершені, етапи будівництва є наступні:

  • Монтаж металевого каркасу;
  • Установка стін, перекриттів і покрівлі;
  • Прокладка інженерних комунікацій згідно з проектом;
  • Виконання внутрішніх інженерних робіт ( електрика , опалення , вентиляція, кондиціювання).

По закінченню роботи підрядник оформляє документацію, в яку входять графічні та текстові документи. Зв'яжіться з нами за контактними номерами та отримайте консультацію по будь-яких питаннях, пов'язаних з розробкою проекту або зі зведенням збірних СТО з сендвіч-панелей.

Відеопрезентація наших об’єктів:

Щоб дізнатись скільки коштує будівництво станції техобслуговування з металоконструкцій або збірного автосервісу (мийки, шиномонтажу), необхідно обрати проект. Це може бути типовий варіант, який можна обрати серед існуючих, або побудувати збірний автосервіс по індивідуальному проекту, який може бути розроблений, виходячи з ваших побажань. На основі обраного проекту станції техобслугування виконується розрахунок вартості будівництва, в тому числі бюджету на необхідні матеріали, витрати на роботу будівельної бригади тощо. Вся сума вноситься до кошторису, обговорюється, а після узгодження з клієнтом, фіксується.

Приклади робіт

Наші переваги

Будь-яка складність робіт
Розробимо проект будь-якої складності: від невеликого СТО на кілька автомобілів до великої станції з одночасним обслуговуванням десятків автівок.
Фіксовані ціни на всі послуги
Надаємо детальний кошторис з економічним обґрунтуванням всіх витрат та будуємо збірні автосервіси з максимальною вигодою для замовника.
Пунктуальність
Укладаємо договір із зазначенням термінів й обов'язків. Завжди вкладаємося в терміни та несемо повну відповідальність за виконану роботу.

Відгуки наших клієнтів

. Оксана Себеряк

Висловлюю подяку компанії Здоровий клімат у Львові за роботу. З першої хвилини співпраці відчувається професіоналізм. Кожен процес виконується швидко, чітко та злагоджено, будь-які питання обговорюються спочатку з замовником, орієнтуючись на його бажання. В результаті виходить відмінний результат. Я рада, що вибрала саме цю компанію в ролі виконавця. Спасибі вам!

. Антон Чередниченко

С вашей помощью открыли небольшую автомойку в моем городе. Работа сотрудников компании полностью устроила. Порадовал и бюджет. За довольно скромные деньги удалось построить отличный объект, отвечающий всем запросам. Отличная работа!

. Степан Колісов

Вже не вперше співпрацюю с цією компанією, та лише вперше прийняв рішення написати свій відгук. Коли вперше я звернувся до послуг Здоровий клімат (це були послуги установки систем водопостачання), компанія ще тільки починала свій життєвий шлях, але вже на той момент відчувалися амбіціїї та прагнення стати кращою. Тому всі питання вирішувались швидко. Були й проблеми с поставкою обладнання, але все це обговорювалося зі мною та також вирішувалось. Нещодавно я знову звернувся сюди та відчув наскільки компанія зросла. Відчувається досвід, видно можливості компанії. Тому й працювати з Здоровий клімат дуже приємно та зручно. Бажаю процвітання та розвитку! Дякую за вашу працю!

Залиште заявку і ми з вами
зв’яжемось в найближчий час

Поширені запитання

  • Вартість будівлі залежить від ряду критеріїв: його площі, висоти, виду фундаменту, кількості скління і воріт, число боксів, якість матеріалів, віддаленість об'єкту, тип проекту (готовий або індивідуальний) та ін.

  • На будівництво СТО площею 200-250 кв.м потрібно до 3-х місяців. Терміни залежать від готовності металоконструкції і сендвіч-панелей, віддаленості об'єкта, кількість будівельників в бригаді, наявності спецтехніки.

  • Для будівництва станції технічного обслуговування необхідний фундамент. Але завдяки малій вазі матеріалів він може бути полегшеним. Вид фундаменту підбирається на основі розрахункових навантажень.

  • Оптимізувати бюджет можна за рахунок вибору більш дешевих, але не менш якісних матеріалів (наприклад, незнайомого або маловідомого бренду), типового проекту, а також наданням спецтехніки для проведення робіт.

наші контакти
м. Львів, вул. Шумського, буд 19
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
Наш менеджер зв’яжеться з Вами якомога швидше!