Меню сайту
Close

У чому важність професійної установки холодильного та морозильного обладнання

Грамотний монтаж холодильних та морозильних камер дуже важливий для ефективної роботи системи. Економія на послугах фахівців безповоротно в подальшому призведе до збитків підприємства. Якщо на етапі установки були допущені помилки, це стане причиною збоїв в роботі холодильних систем і зниження їх ефективності. Неправильний вибір місця установки на основі температурних розрахунків приведуть до підвищення температурного режиму установок, ламання устаткування та псування продукції.

Ваші вигоди від професійного монтажу холодильного обладнання

Дотримання технічних норм і вимог

Професійна установка морозильних та холодильних камер за відповідними технічними нормами та вимогами гарантує дотримання потужності, температурного режиму й безперебійну роботи системи. Це виключає непередбачені розтрати на обслуговування або ремонт обладнання.

Оцінка приміщення для встановлення обладнання

При розробці плану монтажу оцінюється міцність фундаменту, якість стін і стелі, ізоляції приміщення, рівня герметичності в ньому. Це допомагає дотримуватися температурного режиму на ділянці, що дуже важливо для правильної роботи холодильного обладнання.

Правильна настройка і вибір програм агрегатів

Пусконалагоджувальні роботи, що проводяться фахівцями після монтажу системи, забезпечують економію енергоресурсів та оптимізацію витрат підприємства. Вибір програм і функцій системи забезпечує необхідний режим для зберігання продукції та подовження її терміну вживання або експлуатації.

Ми виконуємо професійний монтаж холодильного обладнання та систем на основі розробленого проекту. Встановимо холодильні шафи та вітрини, морозильні установки в повній відповідності з технологічними вимогами устаткування й вашими побажаннями.

Виникли питання? Телефонуйте за номером - +380673736556
Замовте консультацію спеціаліста

Регламент проведення монтажу промислового та торгового холодильного обладнання

Роботи по установці включають наступні етапи:

 • Розробка проекту монтажу з вибором та аналізом місця, де будуть встановлюватися агрегати;
 • Проведення підготовчих робіт на ділянці: установка кронштейнів або підстав для монтажу пристроїв;
 • Прокладка електричних кабелів, магістралей, дренажу;
 • Монтаж зливу теплої води, фреонових трубопроводів, електричних з'єднань між пультом управління та пристроєм;
 • Опресовка азотом і перевірка герметичності системи, її вакуумування;
 • Заправка фреоном;
 • Проведення пусконалагоджувальних робіт.

На виконані нашою компанією роботи надається акт і гарантія.

Ціна установки холодильного і морозильного обладнання у Львові

Вартість монтажу холодильної системи залежить від виду обладнання (торговельні або промислові), місця його установки (склад, комерційне приміщення, цех та ін.), наявності облаштованого для установки ділянки та загального обсягу робіт. Проект монтажу розробляється на основі специфіки об'єкту, а вартість робіт формується відповідно фіксованому прайсу компанії. Зверніться до менеджера нашої компанії та отримайте кваліфіковану консультацію з озвучуванням приблизної ціни монтажних робіт у вашому окремому випадку. Остаточна вартість буде оголошена після оцінки об'єкта фахівцем.

Приклади робіт

Наші переваги

Комплекс послуг
Виконуємо повний комплекс послуг з монтажу холодильної системи. Ми не привертаємо посередників і несемо повну відповідальність за якість виконаних робіт. Надаємо необхідну документацію та гарантію.
Супровід клієнта
Дотримуємося завіреного проекту по монтажу холодильної та морозильної системи. Супроводжуємо клієнта з моменту першого дзвінка до закінчення співпраці. Надаємо експертну допомогу і консультуємо з усіх питань.
Ремонт і обслуговування
Укладаємо договір на обслуговування системи з періодичністю, зручною для замовника і зарекомендованої виробниками техніки. При необхідності виконуємо ремонт пристроїв з підбором необхідних комплектуючих і запасних частин.

Відгуки наших клієнтів

. Олег Труба

В мене немає жодного нарікання до компанії Здоровий клімат. Звернувся до неї вперше за послугою монтажу холодильної системи у невеличкому кафе. Свою працю зробили швидко та якісно. Є гарантія на роботу 12 місяців. Також уклав договір на обслуговування. Подобається, що одна компанія виконує необхідні для мого підприємства послуги, та мені не треба шукати інших майстрів.

. Христина Бубка

Відмінні ціни на послуги у відношенні з якістю робіт! Мені ще не здавалося відшукати компанію яка настільки була б лояльною до своїх клієнтів. Зручно, відповідально та дешево. Рекомендую!

. Ангелина Сидорова

Обращалась в эту компанию за проектированием и установкой холодильной системы в овощехранилище. Команда спроектировала и организовало отдельное помещение из сэндвич-панелей в удобном для сотрудников месте, обустроило его и провела регламентные работы по монтажу холодильной системы. Все работает отменно! Сделали быстро!

Залиште заявку і ми з вами
зв’яжемось в найближчий час

Поширені запитання

 • При професійній установці холодильного і морозильного обладнання зберігається технологія, що забезпечує ефективність і довговічність роботи системи. Невірно розрахована потужність, підібраний перетин електричного кабелю або встановлення обладнання спричинять за собою зниження ресурсу морозильної системи і, як наслідок, збиток підприємству.

 • Підготовка фундаменту, опори - установка обладнання - прокладка електросистеми, установка приладів автоматики - монтаж дренажу - аналіз холодоагенту, холодоносія під тиском - вакуумізація морозильної системи - монтаж ізоляції - заправка маслом і холодоагентом.

 • Виконуємо повний спектр робіт. Встановлюємо холодильні та морозильні агрегати, камери глибокої заморозки, системи автоматики, контролю клімату, виносного і вбудованого холоду, системи торгово-промислового обладнання, чиллер, спліт-системи.

 • Терміни залежать від обсягу та складності робіт, наявності повного комплекту обладнання і матеріалів. Для розрахунку термінів рекомендуємо звернутися до менеджера, отримавши консультацію з усіх питань.

наші контакти
Львівська обл.. Пустомитівський р-н., с. Солонка, вул. Стрийська 55.
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
Наш менеджер зв’яжеться з Вами якомога швидше!