Меню сайту
Close

Де використовуються двері для холодильних камер?

Є елементів холодильних і морозильних боксів, що встановлюються на підприємствах, де в період зберігання продукції важливо утримувати певний температурний режим. Найчастіше двері замовляють гіпермаркети, супермаркети, овочесховища, ресторани, комбінати з переробки м'яса, підприємства з обробки хутра і т.п.

Сучасні конструкції дверей виготовляються з сендвіч-панелей. Застосування цього матеріалу дозволяє утримувати температуру всередині. Він стійкий до будь-якого температурного режиму, несприйнятливий до вологи. При необхідності замовити двері для холодильних камер, звертайтеся в "Здоровий клімат". Виконаємо роботу під ключ, швидко і якісно встановимо двері будь-яких габаритів.

Переваги дверей для промислових холодильних камер

Надійна теплоізоляція

На відміну від стандартних дверей, дверні блоки виключають люфти, протяги. Це гарантує абсолютну "консервацію" температурного режиму.

Стійкість до корозії

Сендвіч-панелі, які використовуються для виготовлення конструкції, повністю стійкі до вологи. Виключена ймовірність розвитку корозії.

Швидкий монтаж

Роботи по установці дверей займають кілька годин і не перешкоджають виконанню стандартного робочого процесу підприємства.

Виникли питання? Телефонуйте за номером - 050 355-05-98
Замовте консультацію спеціаліста

Ціни дверей для морозильних і холодильних камер

Вартість виготовлення, доставки, установки дверей залежить від використовуваного матеріалу (товщини сендвіч-панелей), габаритів конструкції. Зв'яжіться з менеджерами нашої компанії. Ми розглянемо ваш запит і вкажемо в вартості послуг.

Приклади робіт

Наші переваги

Експертні консультації
Звертайтеся до нас з будь-яких питань - проконсультуємо безкоштовно і допоможемо вибрати підходящий варіант конструкції дверей.
Робота під ключ
Виготовляємо, доставляємо, встановлюємо самі. Без залучення сторонніх виконавців.
Гарантія якості
Гарантуємо відмінний результат, як професіонали з досвідом роботи понад 15 років.

Відгуки наших клієнтів

. Олег Трофименко

Тільки позитивні відгуки про цей виконавці. Міняли весь дверний блок для камери зберігання фруктів в гіпермаркеті. Швидко, надійно, професійно. Для всієї роботи знадобилося 3 години. Майстри робили акуратно, після себе все прибрали !!

. Тамара Васильєва

Відповідально підійшли до своєї роботи. Вже на момент дзвінка для консультації зрозуміла, що звернулася туди куди треба. Професіонали.

. Євген Ратніков

Дякую за співпрацю. Якість і терміни були дотримані. Всім рекомендую!

Залиште заявку і ми з вами
зв’яжемось в найближчий час

Поширені запитання

  • При виборі дверей орієнтуйтеся на конструкцію: орні або відкатна. Враховуйте площа отвору камери, інтенсивність трафіку, необхідний температурний режим, наявність достатнього простору перед воротами.

  • Дверні блоки для промислових холодильних боксів швидко виготовляються, так як використовуються сендвіч-панелі - вже готові конструкції. Мають вискоім показниками ізоляції. Дають можливість виготовлення необхідної конструкції, габаритів, збереження заданих температурних умов. Можливо обладнати додатковими опціями: оглядове вікно, підігрів ущільнювача, електропривод для автоматичного відкриття/закиття двері.

  • Одностулкові, двостулкові, відкатні. Широкі можливості у виборі оптимальних габаритів. Можуть виготовлятися під замовлення.

наші контакти
Львівська обл.. Пустомитівський р-н., с. Солонка, вул. Стрийська 55.
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
Наш менеджер зв’яжеться з Вами якомога швидше!