Меню сайту
Close

Монтаж систем водопостачання у Львові 

Важливим етапом будівництва або капітального ремонту є монтаж систем водопостачання. Складність роботи залежить від наявності та дальності розташування джерела водозабору, типу приміщення, його площі, призначення, геометрії, матеріалу труб і інших технічних нюансів, які можуть ускладнити процес інженерам та монтажникам. Компанія «Здоровий клімат» проведе монтажні роботи в повній відповідності з нормами СНіП та надасть гарантію на свої послуги. Ми виконуємо повний комплекс робіт: від проектування й підбору, комплектації обладнання до пусконалагоджувальних робіт та здачі системи в експлуатацію. 

Вартість монтажу водопостачання та каналізації прямо залежить від складності роботи. Для визначення кінцевої ціни потрібна оцінка об'єкта. Для цього інженер компанії при потребі виїде на місце, огляне його, виявить можливі труднощі, визначить схему місць проведення водопостачання та каналізації, й оголосить вартість робіт. Компанія надає кошторис із зазначенням переліку цін на послуги та вартості обладнання та витратних матеріалів. Замовити монтаж водопроводу або отримати консультацію можна за контактним телефоном, зв'язавшись з менеджером компанії.

Етапи монтажу водопостачання 

До виконання монтажу водопостачальних систем повинні залучатися профільні та досвідчені фахівці - це ключова умова, яка гарантує високу якість виконаних робіт. В іншому випадку виникнення проблем (протікання труб, перепади напору води або його відсутність) неминуче. Монтаж систем водопостачання укладений в кілька етапів: 

 1. Установка насосного обладнання і фільтрів для води;
 2. Монтаж насосного обладнання, підключення установки для забезпечення тиску в системі;
 3. Організація резервуарів, в яких накопичується вода для стабільної подачі в разі виходу обладнання з ладу (за бажанням клієнта);
 4. Проведення і підключення труб;
 5. Контроль якості кріплень, пусконалагоджувальні роботи, введення системи в експлуатацію. 

Схема і процес монтажу водопостачання може змінюватися в залежності від додаткових вимог клієнта. Наприклад, оснащення котеджу або виробничого приміщення системою автоматичного пожежогасіння. Всі роботи обговорюються заздалегідь і вказуються на етапі проектування. 

Монтаж водопостачання в приватному будинку 

На перших етапах водопостачання визначається метод забору води та скидання стічних вод тому, що каналізаційна мережа безперервно пов'язана з водопроводом. Трубопровід укладається в траншеї, вириті нижче рівня промерзання ґрунту. Труби встановлюються на вирівняне піском дно траншеї. Якщо траншеї вирити неможливо або важко, труби можна укладати на поверхню, попередньо утепливши їх. Головним завданням при монтажі систем водопостачання в приватному будинку є пошук надійного джерела водопостачання. Він повинен відповідати наступним вимогам: 

 • Мати достатній обсяг води для задоволення потреб кожного мешканця;
 • Якість води після фільтрації має відповідати санітарним нормам;
 • Мінімальні енергетичні витрати на доставку води з джерела;
 • Забір води не повинен порушувати природний плин джерела та порушувати екологічне середовище.

Для технічних потреб можна використовувати невеликі водойми, для особистих - колодязі з джерелами, свердловини. Якщо немає доступу до центрального водопостачання, підземні джерела стануть чудовою альтернативою.

У момент укладання трубопроводу, слід проаналізувати чинники, які впливають на якість каналізаційних схем: вплив низьких температур, рівень промерзання землі; наявність ґрунтових вод з агресивним складом та рівнем їх пролягання й обсягом; ймовірність механічних навантажень і природного тиску ґрунту. Цей аналіз допоможе вибрати оптимальну систему монтажу каналізації і необхідні для цього матеріали.

Якщо є можливість під'єднати будинок до системи центрального водопостачання, необхідно:

 • Отримати план ділянки та підписати його в місцевій службі міськводоканалу;
 • Отримати висновок санітарної станції;
 • Зробити проект, зареєструвати його в СЕС, отримати дозвіл на проведення робіт;
 • Виконати монтаж водопостачання, ввести в експлуатацію систему в присутності представників міськводоканалу;
 • Укласти договір з місцевим управлінням на постачання води.

Без допомоги досвідчених фахівців існує ймовірність допустити масу помилок. Тому не ризикуйте та звертайтеся в компанію «Здоровий клімат»!

Приклади робіт
Отримати всі роботи на E-mail
Наші переваги
1

В роботі використовуємо надійне та високоякісне обладнання європейського виробництва. Підбираємо енергоефективне обладнання на основі отриманих даних експертизи та розрахунків для безперебійного та економного водопостачання.

2

Терміни виконання робіт вказуємо в договорі і завжди дотримуємося своїх зобов’язань. Виконуємо монтаж водопостачання швидко та якісно.

3

Досвід персоналу компанії є гарантом надійності , довговічності й функціональності встановленої системи.

Замовте консультацію спеціаліста
Залиште заявку і ми з вами
зв’яжемось в найближчий час
наші контакти
Львівська обл.. Пустомитівський р-н., с. Солонка, вул. Стрийська 55.
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
Наш менеджер зв’яжеться з Вами якомога швидше!