Меню сайту
Close

Кафе з сендвіч-панелей: проектування та будівництво у Львові

Якщо є бажання швидко побудувати кафе, рекомендуємо звернути увагу на технологію будівництва швидкобудуюємих будівель з сендвіч-панелей. Збірні кафе - останнє слово в дизайні та архітектурі. Технологія будівництва приміщень з металоконструкції дозволяє за короткий термін при мінімальних витратах звести споруду необхідної поверховості та площі. Всі переваги кафе з сендвіч-панелей вже давно оцінили, як великі мережі кафе та ресторанів, так й разові забудовники.

3 головних переваги будівництва швидкозваджуваних кафе

Сучасний дизайн будівлі

Основна вимога до будівель громадського харчування - висока естетична привабливість. Сендвіч-панелі легко справляються з цим завданням. Поверхня панелі, покрита захисним лаком, може бути будь-якого кольору. Сендвіч-панелі дозволяють виконувати зовнішню обшивку будь-яким матеріалом, проте за своєю структурою матеріал не потребує додаткової обробки.

Високий рівень звукоізоляції

 Показники звукоізоляції мають також велике значення, особливо, якщо збірні швидкобудуюємі кафе вирішено побудувати у дороги або в спальному районі в оточенні житлових будинків. Індекс ізоляції сендвіч-панелей досягає 32 дБ. Цього достатньо для повної ізоляції звуку, як з вулиці, так і з самого кафе, якщо в ньому голосно грає музика.

Оптимальний мікроклімат у будь-яку пору року

Завдяки утеплювачу, прокладеному між двома металевими панелями в системі сендвіч, збірне кафе не вимагає великих витрат на опалення. У жаркий період року в приміщенні буде прохолодно, а в холодний досить встановити кілька електричних конвекторів по всій площі. Цих комунікацій буде досить для підтримки приємного мікроклімату.

Виникли питання? Телефонуйте за номером - 050 355-05-98
Замовте консультацію спеціаліста

Збірні швидкобудуюємі кафе за 6 тижнів від «Здоровий клімат»

Модульні кафе, що швидко зводяться, з однаковим успіхом застосовуються як для сезонної, так і для довгострокової служби. Особливої актуальності такий вид будівель набуває в теплу пору року, коли відвідуваність клієнтами закладу зростає, а його власник не бажає витрачати час на очікування завершення будівництва. Завдяки сучасним технологіям, кафе з сендвіч-панелей під ключ можна здати в експлуатацію всього за 6-8 тижнів. Замовнику треба лише затвердити проект швидкобудуюємого кафе з сендвіч-панелей, а після - очікувати його реалізацію та зведення модульної конструкції. Після зведення бистро, кафе або ресторану будівля здається в експлуатацію. Замовнику надається гарантія на виконані роботи. При цьому власник кафе отримує повноцінне приміщення з рядом важливих переваг: комфорт, зручність, довговічність, стійкість до навантажень та естетична привабливість.

Компанія «Здоровий клімат» розробить проект швидкобудуюємого кафе з металоконструкцій на замовлення, проведе будівельні роботи та здасть будинок в експлуатацію в стислі терміни. Ми пропонуємо доступні ціни на послуги та широкий спектр послуг.

Відеопрезентація наших об’єктів:

З нашого боку, як виконавця, ми виконуємо розрахунки за розміром та обсягом робіт, підбираємо й рекомендуємо матеріали та проводимо монтаж відповідно до технічних норм, стандартів й вимог. Складаємо кошторис, обговорюємо кожну витрату та після затвердження кошторису замовником фіксуємо загальну вартість зводжування швидкомонтованої будівлі.

Приклади робіт

Наші переваги

Фіксований кошторис
Виконуємо точні розрахунки, надаємо кошторис з остаточною сумою замовнику, економічно обґрунтовуємо витрати та фіксуємо ціну в договорі
Прозора співпраця
Оголошуємо реальні терміни будівництва швидкобудуюємих кафе, сприяємо з замовником та щодня сповіщаємо клієнта про хід будівництва
Працюємо по ліцензії
Маємо пакет дозвільних документів та ліцензію на будівництво збірних будівель будь-якої площі у Львові та на території всієї України

Відгуки наших клієнтів

. Ярослав Мирошников

Хочу поблагодарить компанию “Здоровый климат” и в частности строительную бригаду под руководством Александра за качественное и своевременное выполнение работы. Построили небольшое кафе быстро (быстрее, чем я ожидал), нормативы соблюдены. Результатами доволен - все, как я хотел. Буду всем рекомендовать вашу компанию!

. Наталя Іманова

Добридень! Я досить довго вибирала компанію серед широкого різноманіття для будівництва невеликого бістро. Зупинилася на Здоровий клімат, так як підкупила адекватна ціна на послуги та дуже приємний менеджер, який по телефону пояснив етапи співпраці. Замовила в цій компанії будівництво невеликого кафе на дерев'яному каркасі, проект вибрала тут же - типовий. Два тижні тому вже отримала "ключі" від своєї кафешки. Зробили швидко та злагоджено. Окрема подяка будівельній бригаді. Завжди приємно бачити охайних й доглянутих робочих!

. Микола Поддубняк

Дякуємо Здоровий клімат за співпрацю. Все дуже професійно та надійно, у роботі не було ніяких затримок із закупівлею та доставкою матеріалів. На відмінно!

Залиште заявку і ми з вами
зв’яжемось в найближчий час

Поширені запитання

  • У розрахунках вартості враховуються габарити і конструктив будівлі, висота в конику, тип покрівлі, наявність підстави будівлі, кількість і тип скління, наявність секційних воріт, кількість внутрішніх перегородили, транспортна доступність, розробка робочої документації.

  • В середньому, для будівництва кафе площею 200-220 квадратних метрів буде потрібно 1-2 місяці. Для прискорення термінів потрібно детально розроблений і вивчений, готові конструкції, сендвіч-панелі в потрібній кількості і розмірах, наявність необхідної силової техніки.

  • Конструкція складається з монолітного або комбінованого фундаменту, металевого каркаса, стінових та покрівельних панелей з утеплювачем товщиною не менше 80 мм, скління і внутрішніх перегородок.

  • До основних переваг відноситься більш низька вартість і швидкість будівництва, легкість конструкції, висока функціональність, масштабованість, можливість цілорічних будівельних робіт, виключення необхідності в глибокому фундаменті.

наші контакти
м. Львів, вул. Шумського, буд 19
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
Наш менеджер зв’яжеться з Вами якомога швидше!