Меню сайту
Close

Особливості будівництва холодильних і морозильних камер

Промислові холодильні камери відрізняються від побутових або комерційних не тільки потужністю, але й принципом складання, установки. Обладнання, що використовується в промислових масштабів для охолодження продукції, виготовляється з сендвіч-панелей холодильного типу з використанням дверного блоку та стійок. Кількість комплектуючих для будівництва камери підбирається індивідуально за проектом і залежить від необхідного обсягу камери, габаритів обладнання та вимог, що виставляються йому. Сучасні морозильні, холодильні камери можуть бути виготовлені в будь-якому розмірі. Для цього виготовляється каркас, який забезпечує міцність конструкції та гарантує безпеку її експлуатації. В результаті промисловий холодильник з сендвіч-панелей повністю відповідає нормам техніки безпеки, вимог експлуатації і збереження продукції.

Чому будівництво холодильних та морозильних складів - це вигідно?

Завдяки вивченню специфіки продукції, під зберігання якої планується побудувати холодильну камеру, вдається досягти високих результатів. За допомогою правильно виконаних розрахунків, підбору матеріалів і устаткування виробники та реалізатори можуть якісно зберігати харчові продукти, напої, медикаменти, квіткові й хутряні вироби. Холодильний склад буде підтримувати оптимальну температуру для певної групи продукції, що виключає виробничі витрати для власника.

 

Переваги будівництва промислових холодильних складів із сендвіч-панелей

Сучасне рішення для бізнесу

Використання сучасних технологій будівництва та енергоощадного обладнання дозволяє створити оптимальне рішення з ідеальними умовами для власника бізнесу.

Унікальний проект

Різноманітність продуктів зберігання виключає використання типових проектів. Це передбачає будівництво унікального складу з найбільш відповідними характеристиками для конкретної групи товарів.

Високоякісні матеріали

Всі матеріали, використовувані в будівництві холодильної камери, дозволені санітарними службами, мають сертифікати та можуть застосовуватися в харчовій промисловості.

Виникли питання? Телефонуйте за номером - +380673736556
Замовте консультацію спеціаліста

Етапи будівництва холодильних і морозильних складів

Етапи робіт включають:

  • Передпроектні роботи: аналіз місцевості, ділянки, обговорення з замовником деталей, аналіз типу продукції, її характеристик та специфіки, технічних вимог;
  • Підготовчі роботи: розробка план-проекту, підбір матеріалів, обладнання, складання технічної документації;
  • Монтаж каркаса, теплоізоляційних огороджуючих конструкцій, внутрішніх інженерних мереж;
  • Установка холодильного обладнання, пусконалагоджувальні роботи.

Морозильне й холодильне обладнання підбирається на основі кліматичних умов в області будівництва, а також призначення та функціональних характеристик приміщень.

Ціни будівництва холодильних і морозильних камер у Львові

Вартість послуги будівництва холодильного складу залежить від обсягу роботи, специфіки ділянки, технічних вимог до устаткування й персональних потреб замовника. Замовте розрахунок вартості, надайте фахівцю компанії необхідну інформацію та дізнайтеся ціни на послуги будівництва морозильної камери для вашого бізнесу.

Приклади робіт

Наші переваги

Необмежені можливості будівництва
Побудуємо середньотемпературні або низькотемпературні камери будь-якого обсягу замкового або беззамкового (збірно-розбірного) типу. Підберемо оптимальні рішення для бізнесу з урахуванням ваших вимог і специфіки продукції.
Повна відповідальність за результат
З моменту першого дзвінка в компанію до моменту здачі об'єкта в експлуатацію ми несемо повну відповідальність за свою роботу. Ми не залучаємо посередників і маємо повний штат фахівців для виконання повного циклу роботи під ключ.
Виконання комплексу робіт
Виконуємо повний комплекс робіт від підбору фундаменту під камеру до пусконалагоджувальних робіт системи охолодження. Надаємо необхідний пакет документів і видаємо гарантію на виконані роботи.
Залиште заявку і ми з вами
зв’яжемось в найближчий час
наші контакти
Львівська обл.. Пустомитівський р-н., с. Солонка, вул. Стрийська 55.
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
Наш менеджер зв’яжеться з Вами якомога швидше!