Меню сайту
Close

Будівництво швидкомонтованих ферм з сендвіч-панелей під ключ в Києві та Україні

Швидкомонтовані ферми для великої рогатої худоби, птиці, дрібних тварин не вимагають великих трудовитрат, припускають мінімальні витрати на доставку і монтаж. При цьому споруда відповідає санітарно-гігієнічним нормам, заявленим вимогам для утримання тварин. Ферму з сендвіч-панелей легко підтримувати в належному стані.

Будівництво під ключ передбачає вибір ділянки, аналіз грунту, рівня залягання підземних вод, відповідність нормам. При проектуванні будівлі враховуються запити по підбору комунікацій і під'їзних доріг автомобілів різних габаритів. Для клієнтів будівництво під ключ - значна вигода. Крім якісного результату, який дарує швидкомонтованих технологія, ми, як виконавець, беремо на себе відповідальність за кожен робочий етап.

Швидкомонтовані будівлі ферм - кращий вибір. Тому що:

Високі показники ізоляції

Як утеплювач для конструкції використовується мінеральна вата або пінополістирол - на вибір клієнта. Матеріал має високий показник теплопровідності. Захищає корівник / спорудження для тварин від холодного повітря.

Простота монтажу

Замки сендвіч-панелей, передбачені виробництвом, прискорюють процес будівництва і гарантують фіксацію листів без люфтів. Окремий плюс - при пошкодженні однієї з панелей, не потрібно розбирати конструкцію. Елемент демонтується і змінюється.

Термін експлуатації

Стінові та покрівельні сендвіч-панелі виготовляються з високоміцної сталі. Надійний матеріал в сукупності з дотриманням норм будівництва і вимог технології гарантують експлуатацію сільськогосподарського будови на кілька десятиліть.

Виникли питання? Телефонуйте за номером - 050 355-05-98
Замовте консультацію спеціаліста

Ціна будівництва

Ціна ферми з сендвіч-панелей і металевої конструкції для клієнта розраховується індивідуально. Залежить від розробки проекту під замовлення або обраного типового проекту, площі будівлі, обсягу металоконструкції і матеріалів, виду фундаменту і інших чинників. Для розрахунку вартості зверніться до менеджерів компанії.

Приклади робіт

Наші переваги

Швидкість будівництва
Заздалегідь обговорюємо терміни будівництва на основі затвердженого проекту і беззастережно дотримуємося їх.
Робота під ключ
Виконуємо комплекс роботи з нуля до здачі об'єкта в експлуатацію. Всі процеси виконуються без залучення сторонніх виконавців.
Обслуговування
За домовленістю виконуємо обслуговування обладнання, комунікації та споруди.

Відгуки наших клієнтів

. Олег Новок

Перед нами - професіонали, любителі своєї справи. З першого дзвінка в компанію до моменту здачі ферми в експлуатацію не пошкодував про те, що звернувся сюди. Знають що роблять і роблять це добре.

. Катерина Соннак

Запропонували великий вибір проектів під ферму з сендвіч-панелей, допомогли скоротити бюджет. Співпраця зайняло всього 3 місяці з моменту доопрацювання проекту. Рекомендую.

. Микола Крот

Можна сміливо покластися на цього забудовника. Фахівці з великої літери !!

Залиште заявку і ми з вами
зв’яжемось в найближчий час

Поширені запитання

  • Терміни залежать від факторів: періоду, виділеного на проектування, аналізу будмайданчика, виготовлення матеріалів, а також від площі ферми. Приблизно, від 1 до 3 місяців.

  • Досвід показує, що обслуговування потрібно у випадках фізичного впливу на панель, недотриманні правил і норм експлуатації. Як правило, обслуговування - рідкісне явище. Але якщо воно потрібне, то це можливо.

  • Термін експлуатації залежить від відповідності нормам і вимогам. В середньому, це 30-50 років.

наші контакти
Львівська обл.. Пустомитівський р-н., с. Солонка, вул. Стрийська 55.
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
Наш менеджер зв’яжеться з Вами якомога швидше!