Меню сайту
Close

Побутівки з сендвіч-панелей: будівництво та продаж у Львові

Жодне будівництво, великі ділянки господарської діяльності не обходяться без тимчасових споруд, які можна використовувати у якості тимчасового житла, складу, господарського блоку, сторожки. Побутівки з сендвіч-панелей, що швидко зводяться, в такому випадку є оптимальним варіантом. Це легкі, міцні та мобільні конструкції, які володіють високими якісними характеристиками, а під час своєї експлуатації нітрохи не поступаються по комфорту аналогічним спорудам, побудованими за іншими технологіями. Модульні побутівки вирішують проблему оперативної організації приміщення на промислових й будівельних майданчиках, де важлива мінімізація часу простою.

3 переваги для замовника збірних швидкобудуюємих побутівок

Економія бюджету на всіх етапах будівництва

Якщо планується будівництво невеликого об'єкта з мінімальними навантаженнями на ґрунт, то в організації фундаменту немає потреби. Якщо ж збірні швидкобудуюємі побутовки великих обсягів, то потрібен найдешевший вид фундаменту

Швидкий монтаж збірної будівлі

 Каркас з металоконструкції виготовляється заздалегідь по зазначених розмірах й доставляється на будмайданчик вже в готовому вигляді. Він збирається, кріпиться за допомогою кріпильних елементів та обробляється вогнезахисними речовинами

Широкі можливості щодо внутрішніх робіт

Внутрішня обробка приміщення може бути різною. В якості підлогового покриття можна використовувати лінолеум, дошка підлоги, плитку, ламінат та навіть дерево. Стіни можна перекрити МДФ, ПВХ, вагонкою та додатково утеплити

У компанії «Здоровий клімат» ви можете купити побутівку з сендвіч-панелей у Львові та використовувати її у якості торгового кіоску, поста охорони, офісу, їдальні, житла. Ми готові побудувати збірну побутівку, ґрунтуючись на її цілях експлуатації та призначення, обсязі та площі, особливості клімату місцевості й ваших побажань. Виконуємо будівництво побутівки з сендвіч-панелей під ключ без залучення посередників. Орієнтуємося на бюджет замовника та створюємо проект в повній відповідності з побажаннями й потребами. Отримайте ідеальне рішення по будівництву збірного об'єкта, зв'язавшись з менеджерами нашої компанії.

Виникли питання? Телефонуйте за номером - 050 355-05-98
Замовте консультацію спеціаліста

Чому вигідно будувати швидкобудуюємі побутівки?

Відсутність фундаменту або його недорогий вид економлять ваш бюджет вже на першому етапі будівництва. Додайте невелику вартість сендвіч-панелей, непотрібність у великої кількості робітників бригади та аренді важкопідйомного транспорту, та отримайте економію на будівництві у розмірі 10-20% в порівнянні з іншими технологіямі зведення об’єктів.  Щодо захисної конструкції, то використовуються сендвіч-панелі. Вони можуть мати різні характеристики: щільність, товщину, матеріал. Всі роботи займуть не більш декількох неділь. До того ж монтаж модульної будки з легких металоконструкцій можна виконувати у будь-яку пору року. Конструкція побутівок з сендвіч-панелей передбачає можливість підведення електрики, каналізації та водопостачання. В результаті замовник отримує економічно вигідний проект, зручний для будь-яких цілей в оптимальному співвідношенні ціни та якості.

 

Відеопрезентація наших об’єктів:

Щоб дізнатися скільки коштує модульний ангар, необхідно визначитися з проектом. Звернувшись в нашу будівельну компанію, фахівці запропонують два варіанти проектів: типові (розроблені за стандартними рішеннями) і індивідуальні проекти, які включають в себе нюанси та побажання замовника щодо габаритів, зовнішнього вигляду, форми, конструкції, комунікацій тощо.

Після того, як проект з металоконструкцій буде затверджений, фахівці виконають розрахунок будівництва ангара. У вартість буде включена складність та обсяг робіт, кількість осіб у бригаді, необхідних для зведення об'єкта в термін, найм вантажопідйомного транспорту, кількість матеріалу та його ціна, доставка матеріалу на будмайданчик тощо. Розрахунок вноситься до кошторису й після затвердження замовником загальна сума фіксується.

Приклади робіт

Наші переваги

Швидкий монтаж
Побудуємо побутівку з сендвіч-панелей за 3-10 днів в залежності від обсягу споруди й будемо сповіщати замовника про хід будівельних робіт.
Професійне проектування
Розробимо проект побутівки, ґрунтуючись на побажаннях та бюджеті клієнта, призначення об'єкта, кліматичних умов й особливостей ґрунту.
Оптимізація бюджету
Підберемо оптимальні за вартістю будівельні матеріали, підлаштовуючи ціну будівництва об'єкта під вказаний замовником бюджет.

Відгуки наших клієнтів

. Елена Федоровна Шпакина

Заказывали небольшую бытовку на свой дачный участок. Собрали на месте за 4 дня. Работу сделали чисто, аккуратно. Хочу отметить опрятность строителей, приятно общаться!

. Микола Осмівський

Замовляв проект та будування трьох побутівок для будмайданчику. Фахівці зробили свою роботу на п’ятірку: швидко та бездоганно. Дуже задоволений співпрацею!

. Ірина Добровільська

Якщо ви ще не можете визначитися із виконавцем, то рекомендую звернутися у Здоровий клімат. Впродовж усієї співпраці в мене не з’явилося жодної претензії щодо якості роботи. Все на вищому рівні та ще й недорого беруть за послуги!

Залиште заявку і ми з вами
зв’яжемось в найближчий час

Поширені запитання

  • Монтаж виконується по етапах: готується майданчик, збирається каркас, згідно з проектом, з ретельним контролем вертикальності і горизонтальності для забезпечення жорсткого з'єднання і герметизації; встановлюються панелі, стики утеплюються теплоізоляційним матеріалом; настилається покрівля, прокладаються необхідні комунікації.

  • Найчастіше битовки виготовляються для дачного і будівельного призначення. Але можуть застосовуватися в будь-яких цілях. Побутовки можуть служити мобільного лазнею, невеликим складом, а також приміщенням для тимчасового або постійного проживання. Модульні битовки, в залежності від цілей експлуатації, можуть виготовлятися з металевих і дерев'яних сендвіч-панелей.

  • Побутівки можуть оснащуватися інженерними системами, електропроводкою, будь-яким обладнанням, мати систему каналізації та ін. При необхідності об'єкт може оснащуватися додатковою комплектацією у вигляді обігрівального обладнання, козирками, ролетами.

  • Вартість розраховується індивідуально і залежить від складності та виду проекту. Для прорахунку об'єкта рекомендуємо звернутися до менеджера нашої компанії.

наші контакти
м. Львів, вул. Шумського, буд 19
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
Наш менеджер зв’яжеться з Вами якомога швидше!