Меню сайту
Close

Компанія "Здоровий клімат" надає широкий спектр послуг і товарів в області холодопостачання, кондиціонування, вентиляції та опалення.

Основною спеціалізацією нашої компанії є надання послуг по монтажу холодильних камер, овочесховищ, продовольчих складів та інших обєктів холодопостачання. З допомогою спеціальних програм, ми зможемо підібрати для Вас все необхідне холодильне обладнанн зібране спеціально по Вашому замовленню, і змонтувати його у будь-якому регіоні України.

Наша компанія має ліцензію на проведення будівальних робіт, а також монтажних робіт холодильного промислового обладнання та систем вентиляції та кондиціювання повітря.

Подзвоніть нам і скажіть данні по вашій камері, або завантажте і заповніть опитувальний лист, в якому вам потрібно вказати розмір приміщення, вид продукті, необхідну температуру та інші дані для вашої холодильної камери. Заповнений лист, необхідно вислати нам на нашу електрону скриню, і наші інженери підберуть необхідне обладнання для вашого обєкту.

У нас ви можете замовити і комплектуючі до вашої холодильної системи: компресори, агрегати, повітроохолоджувачі, холодильні двері, мідні труби, фреон і т.д.

Наша компанія також займається встановоленням систем вентиляції, кондиціонування та опалення. Встановлені нами системи вентиляції та кондиціонування вирішуть для Вас проблеми обміну та фільтрації повітря, подарують влітку прохолоду, а взимку - тепло. Обов'язково в роботі враховується естетичний аспект. Всі канали та повітроводи приховані від очей і не порушують гармонію інтер'єру. Внутрішні блоки кондиціонерів мають елегантний дизайн і органічно виглядають у будь-якому приміщенні. 

наші контакти
м. Львів, вул. Шумського, буд 19
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
Наш менеджер зв’яжеться з Вами якомога швидше!
Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам