Меню сайту
Close

Від якості монтажу і налаштування системи вентиляції і кондиціонування залежить комфорт перебуваючих в приміщенні, самопочуття, продуктивність роботи і відпочинку.

Компанія «Здоровий клімат» виконує комплекс послуг з монтажу вентиляції і кондиціювання в приміщеннях будь-якого призначення. Виконуємо проектування системи, підбираємо найбільш відповідне місце розташування обладнання, надаємо рекомендації щодо вибору марки, виду, типу та комплектації обладнання в залежності від площі приміщення і його цільового призначення. Досвід співробітників компанії дозволяє виконувати роботи різної складності: від монтажу вентиляції в приватних будинках і котеджах до установки обладнання в великих виробничих і промислових приміщеннях і складах.

Чому ми?

Ми націлені на прозору співпрацю, тому укладаємо договір, в якому зазначаються необхідні нормативи, форс-мажорні обставини та їх вирішення, ціна установки вентиляційних систем і терміни виконання монтажу. Розрахунок при плануванні проекту, складання та встановлення вентиляції та кондиціювання виконується за усіма необхідними стандартами та вимогами. На виконані компанією роботи надається гарантія, яка поширюється на обладнання та здійснені нами монтажні роботи.

Вартість монтажу вентиляції та кондиціювання залежить від складності роботи, виду обраної техніки, площі приміщення та індивідуальних запитів замовника. Перед оголошенням ціни на роботу, виконується оцінка приміщення, розрахунки та планування конструкції, обумовлюються потреби клієнта і після надається детальний кошторис із зазначенням вартості установки кожного окремого елемента та загальна сума вартості робіт і обладнання. Для отримання докладної інформації зв'яжіться з менеджером нашої компанії у Львові за контактними номерами або залиште заявку на зворотний дзвінок.

Етапи монтажу систем вентиляції та кондиціювання

 1. Оцінка готовності конструкції. Огляд інженерами приміщення, де буде проводитися монтаж вентиляції, а також визначення необхідних нормативів для  розрахунку і підбору обладнання;

2. Розрахунок, обговорення , уточнення і прийняття технічного рішення .

3. Підписання договору і затвердження технічного рішення і плану виконання монтажних робіт , а також плану подальшого обслуговування обладнання.

4. Доставка обладнання, комплектуючих та витратних матеріалів.

Доставка обладнання виконується за домовленістю з клієнтом і проводиться в зазначений час силами компанії.

5. Виконання монтажу вентиляції чи кондиціювання

Поетапне підключення і установка елементів проекту з урахуванням вимог конструкції і норм безпеки;

Установка кондиціювання має на увазі вибір місця монтажу внутрішніх і зовнішніх блоків, підготовку і укладання комунікацій, їх вакуумацію, заправку холоддоагенту і пусконалагоджувальні роботи.

6. Проведення пусконалагоджувальних робіт

Перевірка якості роботи, контроль відповідності установки і монтування системи згідно з законодавчими нормами;

7. Запуск і здача проекту в експлуатацію

Підписання нормативного документа, надання гарантії на виконані роботи, укладання договору на обслуговування системи.

Як проходить установка вентиляційних систем

Найчастіше установка систем вентиляції і кондиціювання є комплексними рішеннями і взаємодоповнюючими конструкціями. Від якості проведених монтажних робіт залежить якість, надійність , безпека і тривалість подальшої експлуатації обладнання. Тому детальне і ретельне опрацювання кожного етапу - пріоритет для нашої компанії у робочому процесі. Монтаж вентиляції у Львові включає в себе:

  • Монтаж повітропроводів і фасонних елементів;
  • Монтаж повітророзподільного обладнання: (решітки, фільтр-бокси, дросель-клапани, дифузори і т.д.);
  • Установку припливного , витяжного або припливно-витяжного обладнання;
  • Монтаж витяжних вентиляторів;
  • Монтаж секції тепло та холодопостачання;
  • Монтаж системи рекуперації повітря;
  • Установку систем автоматики для кондиціонування і вентиляції.

Всі наведені роботи виконуються інженерами і монтажниками згідно з вимогами виробника обладнання, законодавчим нормам і обумовленим з замовником критеріями. Після виконаних етапів проводиться перевірка працездатності вентиляції, її налагодження і тестування в роботі за різними режимами з максимальним і мінімальним навантаженням. На завершальному етапі майстер компанії виконує паспортизацію конструкції і проводить консультацію з її експлуатації для обслуговуючого персоналу , який буде постійно користуватися діючим обладнанням.

Зв'яжіться з менеджером компанії «Здоровий клімат» у Львові і отримаєте допомогу у підборі та виборі обладнання, а також відповіді на питання щодо термінів, вартості робіт і вартості обладнання і можливостей компанії.

Приклади робіт
Отримати всі роботи на E-mail
Наші переваги
1

Надаємо гарантію від 2 років на монтаж вентиляції і кондиціювання та 1-5 років на обладнання, придбане в нашій компанії.

2

Виконуємо роботи будь-якої складності під ключ, реалізуючи проект від його планування і підбору, доставки устаткування до здачі системи в експлуатацію та подальшого сервісного обслуговування.

3

При плануванні проекту орієнтуємося на заявлений бюджет, підбираючи максимально ефективне рішення. Надаємо рекомендації щодо можливої оптимізації і вибір обладнання під наявний бюджет.

4

Працюємо по ліцензії, укладаємо офіційний договір з переліком усіх нормативних параметрів, фіксацією вартостіобладнання, монтажних робіт і термінів виконання.

Замовте консультацію спеціаліста
Залиште заявку і ми з вами
зв’яжемось в найближчий час
наші контакти
Львівська обл.. Пустомитівський р-н., с. Солонка, вул. Стрийська 55.
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
Наш менеджер зв’яжеться з Вами якомога швидше!