Меню сайту
Close

Важливість проектування вентиляції та кондиціювання

Вентиляція служить для обміну повітря в приміщенні з метою заміни та видалення випарів, вуглекислого та чадного газу, забруднень, пилу тощо. Якщо для невеликих приміщень досить природної вентиляції, то для великих, в тому числі промислових і виробничих, система вентиляції повинна бути багаторівневою, складною та розгалуженою, з пристроями для нагнітання, підігріву, очищення та кондиціювання повітря. Такі системи вимагають детального планування й компетентного, комплексного підходу.

О проектові вентиляції та кондиціювання бажано задуматися на етапі будівництва приміщення, як про етап загальних проектних робіт. В цьому випадку є можливість виділити окреме приміщення під вентиляційну камеру, заздалегідь визначити найкраще місце для прокладки воздуховодів та їх облаштування в загальний інтер'єр шляхом вибору кріплень в нішах стелі. При проектуванні витяжної вентиляції та кондиціювання важлива точність, розуміння всіх нюансів, облік параметрів і даних в системі. Тому, щоб не помилитися на етапі проектування, рекомендуємо звернутися в компанію «Здоровий клімат» у Львові. Дизайнери та інженери компанії складуть план-проект в повній відповідності зі законодавчими нормами та вимогами, підберуть оптимальний варіант обладнання та оптимізують ваш бюджет.

Що включає в себе проект вентиляції від Здоровий Клімат?

Проектування систем вентиляції та кондиціювання станове собою комплекс робіт:

  • Оцінка будівлі за критеріями призначення, площі, вологості, аеродинаміки повітря, кількості людей, які в ньому знаходяться, технічною оснащеністю різними електроприладами;
  • Підрахунок акустики, перетину та компресії повітропроводів, інтенсивності обміну повітря;
  • Вибір повітропроводів, їх матеріалу, розміру, типу, потужності;
  • Створення схеми з докладним описом системи вентиляції, її поділ на ділянки; включення до кошторису параметри тепло- і звукоізоляції;
  • Підбір місць установки устаткування та шляхів прокладки каналів;
  • Узгодження проекту з державними органами України (архітектурними, санстанцією, пожежної).

Після того як нормативні документи й проект підписаний, наступним кроком є монтаж. Краще, якщо замовити послугу проектування та монтажу в однієї компанії. У цьому випадку вдасться мінімізувати ризики й перебої в фактичній установці систем вентиляції і кондиціювання.

Як проектується кондиціювання та системи промислової вентиляції

При проектуванні для промислового приміщення потрібно більший фронт робіт в порівнянні з іншими об'єктами. У цьому випадку важливо правильно підібрати розведення охолоджуючої системи в залежності від обраного пристрою. Наприклад, спліт-система є окремою функціонуючою системою, яка не пов'язана з вентиляцією. Тому схема проектування кондиціювання і вентиляції в цьому випадку буде виглядати інакше. Якщо планується установка суміщеної системи, то потрібно зробити упор на продуктивність всього обладнання.

Проектування схеми має проводитися на етапі будівництва приміщення для обліку виду матеріалів, з яких воно буде зводитися, а також критеріїв природної вентиляції, її ефективності. Важливо враховувати всі нюанси та параметри, в тому числі доступ до встановленого обладнання для сервісного та технічного обслуговування вузлів, можливість швидкого ремонту і реорганізації.

Компанія «Здоровий клімат» складе проект вентиляції та кондиціювання будь-якої складності:

  • Для напівпромислових будівель - громадські та адміністративні будівлі, торгові центри, кінотеатри;
  • Для промислових приміщень - комбінати, склади, лікарні, центри, лабораторії;
  • Для приватних об'єктів - будинки, котеджі.

Виконаємо роботу швидко, чітко і професійно. Для отримання консультації зв'яжіться з менеджером компанії.

Приклади робіт
Отримати всі роботи на E-mail
Наші переваги
1

Гарантуємо повну відповідність фактичної роботи з угодою, укладеною на першому етапі співпраці.

2

Широкі можливості компанії та діапазон бюджету на проектування дозволяють облаштувати систему кондиціювання та вентиляції, виходячи з його фінансових можливостей.

3

Для кожного клієнта і об'єкту розробляється індивідуальна та унікальна концепція, яка задовольняє потреби комфортного життя і роботи.

4

Досвід роботи компанії в проектуванні вентиляції понад 7 років, що стає гарантом експертної розробки проекту і його реалізації будь-якої складності.

Замовте консультацію спеціаліста
Залиште заявку і ми з вами
зв’яжемось в найближчий час
наші контакти
Львівська обл.. Пустомитівський р-н., с. Солонка, вул. Стрийська 55.
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
Наш менеджер зв’яжеться з Вами якомога швидше!